Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
mufisa' Alıntı:
Hocam rar şifresi nedir? etks denedim olmadı. Programda bütün kurulumu yaptım. Win 10 kullanıyorum. Programı başlatıp sistem ayarına giriyorum. koruma kurulum paketi oluştura tıklayınca
'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' dosyası bulunamadı." uyarısı veriyor.
ayarları kaydete tıklayınca da aynı uyarıyı alıyorum.
Hatayı Düzeltiyorum hocam. 1 saat sonra Yeni Bir Güncelleme Alacak sunucu yazılımı. 1.1.0.4 olması lazım.

yns123' Alıntı:
Hocam tekrar teşekkürler. Sistemi deneyen arkadaşlar var mı şuan için mail geldi ancak daha denemesini yapamadım. Merak ettiğim şu cep telefonu ile kilit açılması nasıl çalışıyor? Telefon ile tahta aynı ağda bağlı mı olmalı yoksa farklı ağlarda ya da mobil ağ üzerinden de tahtayı açabiliyor muyuz?
Hocam mobil ağ üzerinden çalışıyor yani telefonda internet olması gerekiyor. malum telefonları fatih ağına bağlayamadığımız için bu şekilde bir çözüm ürettim.

yns123' Alıntı:
Mobil ağdan çalışıyor ise çok güzel hocam :) En kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler.
evet hocam. bunun fatih ağından olanı da yapmıştım ama malesef telefonları bağlayamadığımız için mobil ağa yöneldim. hatta faz 2 tahtalar için bluetooth lusunu bile yapabiliriz

akyildiz41' Alıntı:
mufisa' Alıntı:
Hocam rar şifresi nedir? etks denedim olmadı. Programda bütün kurulumu yaptım. Win 10 kullanıyorum. Programı başlatıp sistem ayarına giriyorum. koruma kurulum paketi oluştura tıklayınca
'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' dosyası bulunamadı." uyarısı veriyor.
ayarları kaydete tıklayınca da aynı uyarıyı alıyorum.
Hatayı Düzeltiyorum hocam. 1 saat sonra Yeni Bir Güncelleme Alacak sunucu yazılımı. 1.1.0.4 olması lazım.
aynı hata bende de oluyor

'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' adresine logo.jpg adinda dosya oluşturdum düzeldi

ben de denedim olmadı. rar dosyası şifresi olmadığı için kurulum klasörüne setupı da atamıyorum. eğer bu sorunu bugün halledebilirsem yarın bir iki tahtada deneyeceğim kısmetse. Yardımlarınızı bekliyorum Hocam :++:

mufisa' Alıntı:
ben de denedim olmadı. rar dosyası şifresi olmadığı için kurulum klasörüne setupı da atamıyorum. eğer bu sorunu bugün halledebilirsem yarın bir iki tahtada deneyeceğim kısmetse. Yardımlarınızı bekliyorum Hocam :++:
Arkadaşlar şifre etksis eğer olmazsa yeniden yükleyeyeyim

hocam ben halen aynı hatayı alıyorum. programı yeniden kurdum. kayıt zaten oldu. Sorun yok. Lakin sistem ayarlarına girip koruma kurulum paketi oluştur tıklayınca hata penceresi alıyorum ve şu uyarıyı veriyor:

Uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklatırsanız,
uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız,
uygulama hemen kapatılır.

'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' yoluna erişim reddedildi.

indirdiğimiz setup dosyasını masa üstünde oluşan kurulum klasörünün içerisine çıkarıp klasörün içerisinde setup la değiştirdiğimiz zaman da bu sefer uygulamanın bir parçası bulunamadı uyarısı alıyorum. Nerede hata yapıyorum acaba? Kurulumu aşama aşama takip edip yapıyorum oysa ki.... :?

mufisa' Alıntı:
hocam ben halen aynı hatayı alıyorum. programı yeniden kurdum. kayıt zaten oldu. Sorun yok. Lakin sistem ayarlarına girip koruma kurulum paketi oluştur tıklayınca hata penceresi alıyorum ve şu uyarıyı veriyor:

Uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklatırsanız,
uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız,
uygulama hemen kapatılır.

'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' yoluna erişim reddedildi.
Hocam sunucu yazılımında versiyon kaç yazıyor

Yeni Özellik Eklendi.
Tahta Kilidi Açıldığında Geri Sayım Başlıyor ve 40 DK sonra Otomatik olarak Kilitlenme Özelliği Geliyor.
gsayim.png

mufisa' Alıntı:
söylediğiniz her şeyi denedim hep aynı hata. çözümü yok mu bu sorunun ? yardım lütfen...
hocam Siteden Yeni Paketi İndirip Deneyebilir misiniz?
Sitede Canlı destek bölümünden yardımcı olmaya çalışayım

Hocam siteden dosyayı indirip yeniden kurdum. Sorun yok. şimdi tahtanın birine kurup deneyeceğim. et imajı oluşturacağım ve diğer tahtalara kurulum yapacağım. imaj alacağım tahtaya kurulum yapsam yeterli olur mu yoksa her tahtaya ayrı ayrı kurulum gerekir mi?

mufisa' Alıntı:
Hocam siteden dosyayı indirip yeniden kurdum. Sorun yok. şimdi tahtanın birine kurup deneyeceğim. et imajı oluşturacağım ve diğer tahtalara kurulum yapacağım. imaj alacağım tahtaya kurulum yapsam yeterli olur mu yoksa her tahtaya ayrı ayrı kurulum gerekir mi?
hocam imaj olur ama bence 1 tahtada deneyin. ben daha önce hiç denemedim açıkçası. bu durumda bütün tahta isimleri aynı olacaktır. onun çözümünü ben size anlatırım.

mufisa' Alıntı:
hocam sunucu programının sizin için masaüstünde oluşturduğu kurulum klasöründeki setup.exe dosyasını
http://www.etksis.com/etksis/setup-koruma.zip adresinden indirdiğiniz dosya ile değiştiriniz.

Hocam et ye kurdum. Geri sayimda sure bitmeden programi kapatip acinca oceki geri sayimin uzerinde ikinci bir geri sayim qdaha basliyor. Ayni anda ust uste iki farkli geri sayim devam ediyor.

Geri