Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
Yeni kurulum olusturdum kilit ekraninda logo gorun muyor ne yapmaliyim

alpi' Alıntı:
Yeni kurulum olusturdum kilit ekraninda logo gorun muyor ne yapmaliyim
hocam kurulum klasörüne logo.jpg dosyasını atın. eğer daha önce kurduysanız programın kurulum klasörüne logo.jpg isminde dosyanızı atarsanız görür.

glados19965' Alıntı:
Böyle bir şey yapmanız çok güzel ama bence gereksiz
Hocam ders aralarında gümbür gümbür video izlemelerinden tutun da playstation getirip oynamaya kadar varan şeyler ile karşılaşıyoruz. sizi bilmiyorum ama görev yaptığım tüm okullarda ihtiyaç duyduk ve duyuyoruz. yoksa öğrenciiler adam gibi kullansa ne gerek olsun ki?

Bir lise öğretmeni olarak evet bu konuda çok haklisiniz ama öğrenciler atak olmadanda hdmı girişiyle Playstation oynadığını gordum ve bende katıldım onlara açıkçası ogrenciler kaç saat ders görüyorlar ve bizde kaç saat derse giriyoruz ve kucukte olsa öğrencilerin aykiriya kaçmadan eğlenmesinde sorun gormuyorum ha evet son ses muzik veya video izleyen sınıflar vardı onlara 1 hafta atak yukliyerek ceza verdim ve artık yüksek sesle bir şey yapmiyorlar

akyildiz41 hocam emeğinize sağlı :++:
k biz de denemek istiyoruz
kurum mailini PM inize atıyorum

Teşekkürler Arkadaşlar. Program ilk günden bu güne baya değişiklik Geçirdi.
Eklenen Özellikler

barkod uygulaması
Ders süresini Telefondan Ayarlayabilme
Ders Süresini Ekranda Gösterme
Ekranın üst ortasında
saat.PNG

Arkadaşlar YeniBir özellğimiz Daha eklendi.

Eba Ya otomatik giriş.

Android Uygulaması ya da USB bellek hazırlarken eba bilgilerimizi kaydediyoruz. Daha sonra tahtanın kilidini açtığımızda

ekranımızda
ebaekran.PNG
bölümünde ebaya tıklarsak otomatik olarak ebaya giriş yapıyor.

sayın hocam
program üzerinde yaptığınız güncellemeleri 1.sayfadaki açıklamalara eklerseniz program hakkında daha fazla bilgi vermiş olursunuz
iyi çalışmalar diliyorum

aydınDr' Alıntı:
sayın hocam
program üzerinde yaptığınız güncellemeleri 1.sayfadaki açıklamalara eklerseniz program hakkında daha fazla bilgi vermiş olursunuz
iyi çalışmalar diliyorum
Teşekkür Ederim hocam. 1. sayfaya ekliyorum

Dün sunucuda oluşan problemden dolayı sitelere erişim yapılamadı. Bu gün sorun giderildi
. İndirme linkleri çalışmaktadır.

Geri