Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü

akyildiz41

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. En sonunda yazılımım Bitti. Etkileşimli Tahtalarda Atak programını hepimiz kullandık ve kullanıyoruz. bende bu programın daha gelişmiş versiyonu için yaklaşık 3 ay önce kolları sıvadım ve en sonunda ayağa kaldırdım.
Programla ilgili Dökümanı http://emreakyildiz.com/etks.pdf Adresinden İnceleyebilirsiniz.
Yazılımı Tek başıma geliştirdim ve bundan dolayı diğer firmalar ile karıştırmayın.
Yazılımın Belirgin özelliklerini yazarsam

* Cep Telefonundan kilit açma -kapama
* Yerel Ağ üzerinden Sunucu kurma ve Etkileşimli Tahta kontrolü (kilitleme,kilit açma, ekran görüntüsü alma, kapama, reset atma, mesaj yollama, resim yollama vb)
* Windows 8.1 metro penceresi sorunu Yok.
* Windows 7,8,8.1,10 ile tam uyumlu
* Otomatik Güncelleme (sunucu ve Koruma yazılımı)
* Cep telefonunda İnternet olmasa bile Kilit açabilme ( Offline Anahtar oluşturma)
* Eğer Flash Bellek Anahtar olarak kullanılacaksa Flash Belleği Otomatik Biçimlendirme ve NTFS izinleri ile korumaya alma
* Sistemin kırılmasını engellemek için ek güvenlik önlemleri
* Etkileşimli Tahtada Yayınlanacak Mesajları kendimiz Belirleyebilme.
* Etkileşimli Tahta Kilit Ekranı Üst Renkeri Özelleştirebilme
* Windows 10 Çoklu masaüstü özelliği kapatma

Not : Arkadaşlar PRogramı kurduktan sonra yeniden başlatma işlemini sisteme bırakın. yani setup en son aşamada yeniden başlatılsın mı seçeneğine HAYIR cevabını verin. sistem zaten kendisini yeniden başlatacak.
Arkadaşlar Test Sürecine Katılmak isteyen Arkadaşlar varsa benimle iletişime Geçebilir. Umarım hepimizin işine yarayan bir ürün ortaya çıkarmışımdır.

Önemli Not: Arkadaşlar sunucudan kaynaklı bir problem nedeniyle kurulum dosyalarını yeniledim. Lütfen Kurulum dosyalarını yeniden indiriniz. Eğer Kendi Sunucu yazılımını kurduysanız Güvenlik yazılımı oluşturduktan sonra sizin için masaüstünde hazırlanan kurulum klasörü içine www.etksis.com/setup-koruma.zip dosyası içindeki setup dosyasını kopyalayınız.

Güncelleme
Arkadaşlar. Tüm dosyaları Güncel haliyle sunucuya Yükledim.
Yeni linkleri Bütün arkadaşlara Yolluyorum.

sunucu ekran görüntüleri
s1.JPG

s2.JPG

s3.JPG

s4.JPG

Program ilk günden bu güne baya değişiklik Geçirdi.
Eklenen Özellikler

barkod uygulaması
Ders süresini Telefondan Ayarlayabilme
Ders Süresini Ekranda Gösterme
Ekranın üst ortasında
saat.PNG

Arkadaşlar YeniBir özellğimiz Daha eklendi.

Eba Ya otomatik giriş.

Android Uygulaması ya da USB bellek hazırlarken eba bilgilerimizi kaydediyoruz. Daha sonra tahtanın kilidini açtığımızda

ekranımızda
ebaekran.PNG
bölümünde ebaya tıklarsak otomatik olarak ebaya giriş yapıyo

EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM..sonunda aradığım başlık..hayırlı olsun emeklerin boşuna gitmesin emrem :) efsanevi testerın burada merak etme...ama bebiş olduğu için off um şu an :(

elrond' Alıntı:
EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM..sonunda aradığım başlık..hayırlı olsun emeklerin boşuna gitmesin emrem :) efsanevi testerın burada merak etme...ama bebiş olduğu için off um şu an :(
Teşekkür Ederim Zaferim Sağolasın. Elimden Geldiğince basite indirgedim. Hem bizim açımızdan kolaylık olsun, hem de daha az sorunla karşılaşalım. Sen Bebişi büyüt gerisi kolay.

cep telefonundan kilit açma işlemini, bütün öğretmenlerin telefonlarına yükleyip lisans dahilinde kullanabilecek miyiz? bizde tahtalar şu anda açık ama telefon ile açabilme gibi bir özellik hiç fena olmazdı...

Hocam tebrik ederim, daha önce atak'ı kullanmaya çalıştım ama pek randıman alamadım, test sürecine katılmak için ne yapmamız gerekiyor. Size özel mesaj mı atalım ne yapalım. Program dediğiniz gibi ise lisanslı bile olsa almak isteriz

snow_flake' Alıntı:
Hocam tebrik ederim, daha önce atak'ı kullanmaya çalıştım ama pek randıman alamadım, test sürecine katılmak için ne yapmamız gerekiyor. Size özel mesaj mı atalım ne yapalım. Program dediğiniz gibi ise lisanslı bile olsa almak isteriz
Hocam okul mailinden mail atın. Akyildiz41@gmail.com

saaf' Alıntı:
cep telefonundan kilit açma işlemini, bütün öğretmenlerin telefonlarına yükleyip lisans dahilinde kullanabilecek miyiz? bizde tahtalar şu anda açık ama telefon ile açabilme gibi bir özellik hiç fena olmazdı...
Evet hocam. Bütün öğretmenlere tek lisans ile. O kurum içerisinde görev yapan tüm öğretmenlere yüklrnebilecek.

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Uğraştığınız projeyi free olarak mı yoksa lisanslı olarak mı dağıtmayı düşünüyorsunuz? Malumunuz para söz konusu olduğunda bazen idarelere laf anlatılmıyor!! Eğer bunu belirtirseniz programınızı denemek isteriz. Saygılar...

Hocam program çok güzel olmuş emeğine sağlık yalnız bir ikazda bulunmak istiyorum; devlet memuru ticari faaliyette bulunamaz bu nedenle bence kendi isminizi kullanmayın.

erkantuzcu' Alıntı:
Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Uğraştığınız projeyi free olarak mı yoksa lisanslı olarak mı dağıtmayı düşünüyorsunuz? Malumunuz para söz konusu olduğunda bazen idarelere laf anlatılmıyor!! Eğer bunu belirtirseniz programınızı denemek isteriz. Saygılar...
Hocam ilk 4 ay ücretsiz. Sonraki senelerde senelik 100 tl.

hakanotuken' Alıntı:
Hocam program çok güzel olmuş emeğine sağlık yalnız bir ikazda bulunmak istiyorum; devlet memuru ticari faaliyette bulunamaz bu nedenle bence kendi isminizi kullanmayın.
Teşekkür ederim hocam. Zaten program ilk4 ay ücretsiz. Sonra dağıtımını ve işlemleri başka bir kişiye devredeceğim.

Ben uc okulda gorevliyim hepsi icin ayri ayri mi lisans alicam yoksa bir kez mi eger bir kez olacaksa ben alirim dostum ayrica test etmek icin gonulluyum teknik anlamda konuya hakimim

Nahara' Alıntı:
Ben uc okulda gorevliyim hepsi icin ayri ayri mi lisans alicam yoksa bir kez mi eger bir kez olacaksa ben alirim dostum ayrica test etmek icin gonulluyum teknik anlamda konuya hakimim
Hocam her okul için 1 lisans.

akyildiz41' Alıntı:
Nahara' Alıntı:
Hocam her okul için 1 lisans.
Şu anda zaten lisansa gerek yok. İlk 4 ay ücretsiz. Eğer memnun Kalmazsınız zaten program kendisini pasif ediyor.

Programı kullanmak için kurum maili ile size mail mi atalım? Bir de program şu an stabil çalışıyor mu?

atak işmizi fazlasıyla görüyor. okulun zaten durumu yok 4 ay sonra para bulup yüklemek bizim için zor. muharrem hocamdan Allah razı olsun büyük sevaba girdi

Geri