Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
Arkadaşlar Mailleri Yolladım. Gecikme için özür dilerim. Çoluk çocuk olunca planda olmayan işler oluyor.

hocam tahta koruma derken deepfreeze olan ihtiyacımızı ortadan kaldıracak mı, şu anki en büyük sıkıntımız tahtaların korunması konusunda budur. ben korka korka hala deepfreeze kullanıyorum ve bu konuda da işe yarıyorsa düşünebiliriz.

Nahara' Alıntı:
Kisi bazinda lisans olsun tum gorevlendirdigimiz okullarda kullanalim birde lisansi yap 50 lira alalim iste dostum surumden kazan en azindan bare kampanya yap bu sekilde alan alsin sende ugrasin karsiligi toplu para alirsin ama su an ki haliyle ben alamiyorum
hocam malesef verilen emek çok büyük. sonuçta biz bunu kurumlar için kullanıyoruz. kendimiz içn değil. dolayısı ile kurum bazlı lisanslama yapmak en doğrusu.

Tercih sizindir hocam saygı duyarım. iyi günler.

ftopçu' Alıntı:
Program sadece android telefonlarda mı çalışıyor? Okul web sistemleri sitesindeki programdan artıları ve eksileri neler?
android telefon yazılımı usb bellek anahtar görevini görüyor. Diğer programı detaylı incelemedim hocam.

61>34' Alıntı:
hocam tahta koruma derken deepfreeze olan ihtiyacımızı ortadan kaldıracak mı, şu anki en büyük sıkıntımız tahtaların korunması konusunda budur. ben korka korka hala deepfreeze kullanıyorum ve bu konuda da işe yarıyorsa düşünebiliriz.
Hocam Deepfreeze özelliği yok. onun için toolwiz programını kullanabilirsiniz. Açıkçası deepfreeze özelliğini eklemek istiyorum ama hiçbir döküman veya bilgi bulamadım. bulabildiklerim de şu an için işime yaramadı. belki ileriki versiyonlarda ekleyebilirim.

program gayet güzel, elinize ve emeğinize sağlık. Ancak incelediğim kadarı ile İnternet olmadığı zaman tahtanın açılmaması olumsuz bir durum.Hazırlanmış PDF,Starboard,Antropi teach vs. gibi programlarda hazırlanan belge ve dökümanları da ET de kullanmak gerekiyor.Bilginize...

Hocam internet konusunu hallederiz o sıkıntı değil. Ama zaten Fatih projesinin temelinde internet olduğu varsayılarak yapıldı.

Hatta şöyle Söyleyeyim. ilk kurulumda internet gerekiyor. sonrasında internet gerekli değil tabiki.
ama mobil uygulamayı kullanmak için gerekiyor. sonuçta cep telefonlarımızı fatih ağına bağlayamıyoruz.

Ama arkadaşlar mutlaka internet sorunu olmayan tahtalara kursun. Güncellemeler için mutlaka gerekli.

by_zamansiz' Alıntı:
750818@meb.k12.tr

hocam bana da bi gönderirseniz denemek isterim.

bir de bu programın fiyatı nedir. sınıf yönetim programları gibi işleri de halledebilir mi
Hocam Yolladım. Sınıf Yönetimi derken uzaktan kullanım yok. ama ET leri kapama, reset atma, ekran görüntüsü yollama, mesaj yollama gibi basit özellikler var.

Geri