Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
mufisa' Alıntı:
Hocam et ye kurdum. Geri sayimda sure bitmeden programi kapatip acinca oceki geri sayimin uzerinde ikinci bir geri sayim qdaha basliyor. Ayni anda ust uste iki farkli geri sayim devam ediyor.
hocam işte onu düzeltip tekrar yüklemiştim. neyse güncelleme ile otomatik gelecek hocam sıkıntı yok. siz diğer tahtalara yeni versiyonu kurun.

Bir de şunu sorayım. Sunucu programı olması çok güzel. Açık tahtaları kilitleme ve kapatma özelliği gayet güzel olmuş. Peki kapalı olan tahtaları sunucu üzerinden açma özelliği eklenebilir mi acaba?

boteakif' Alıntı:
Bir de şunu sorayım. Sunucu programı olması çok güzel. Açık tahtaları kilitleme ve kapatma özelliği gayet güzel olmuş. Peki kapalı olan tahtaları sunucu üzerinden açma özelliği eklenebilir mi acaba?
hocam ana siteden görüştük ama buradaki arkadaşlar için bilgi olsun diye yazayım.
onun için tahtaların wake on lan özelliğinin olması gerekir. var mı? açıkçası bilmiyorum. eğer varsa neden olmasın. tabiki yapılır. ama bunun için kuracak arkadaşın bios a girip wake on lan özelliğini aktif etmesi gerekir.

boteakif' Alıntı:
Hocam programı tahtalardan kaldırma olayı nasıl?
Yine Diğer Arkadaşlara da Bilgi olsun diye söylüyorum.
Tahtadan kaldırma olayı sunucu yazılımında usb bellek hazırlama bölümünde kaldırma belleği oluştur seçeneği ile olabiliyor.

Arkadaşlar yazılımda Güncelleme yaptım.
Kilit açıldığı anda ekranda 40 dk dan geri sayıyor. 0 olduğunda ekran tekrar kilitleniyor. öğretmen isterse sayacın üzerinde çift tıklayarak süreyi sıfırlayabiliyor.
saat.PNG

Yakında sunucu üzerinden yazılım kaldırma özelliği ekleyeceğim. Programı kaldırmak için illa usb bellek ile upraşmayacağız

Yeni Güncellemeler Geldi.
Bu güncellemeler ile
Google Play Güncellemesi ile Tek kullanımlık şifre Devreye girdi
Etkileşimli Tahta sunucu ve koruma yazılımları Güncellendi.
Yeni gelen özellikler
Kurum logosu ekleyebilme
Sayaç ile tek seferlik süreyi 10 dk uzatabilme (eğer 10 dk dan az kaldıysa)
Performans optimizasyonları yapıldı.
Ufak hatalar giderildi.

Yakında Gelecekler
Ağ üzerinden Yazılım kaldırabilme (usb belleğe ihtiyaç olmayacak)
Ağ üzerinden video gönderme(Anlık Sunum Tarzı)

hocam etks.com for sale diyor
siteyi başka bir yere mi taşıdınız ? Son sürümü indirip kurulum yapacaktım.

Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama hocam tebrikler.
Girişimci bilişimcilere tam destek :+1: :alkis: :alkis:
Eğitim öğretim yılı başında tüm tahtalarımızı bu sisteme geçirmeyi planlıyorum bi aksilik çıkmazsa :+1:

Web ile uğraşıyor musunuz hocam, sadece masaüstü yazılımlarla mı ilgileniyorsunuz.

uysal_rockci' Alıntı:
Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama hocam tebrikler.
Girişimci bilişimcilere tam destek :+1: :alkis: :alkis:
Eğitim öğretim yılı başında tüm tahtalarımızı bu sisteme geçirmeyi planlıyorum bi aksilik çıkmazsa :+1:

Web ile uğraşıyor musunuz hocam, sadece masaüstü yazılımlarla mı ilgileniyorsunuz.
Teşekkür Ederim Hocam. Web, android, Pic vs gibi birçok alanda çalışmalar yapıyorum. İhtiyaca göre .

Değerli hocam ellerine sağlık urunun büyük bir boşlugu doldurdu. Belki başka bir arkadaş önermiştir ancak android sürümüne tahta kontrolunu ya da acma kapama kilitleme çozme işlemini karekod okutma ile yapılabilir mi ornegin whatsapp web kullanımı gibi

sapphire' Alıntı:
Değerli hocam ellerine sağlık urunun büyük bir boşlugu doldurdu. Belki başka bir arkadaş önermiştir ancak android sürümüne tahta kontrolunu ya da acma kapama kilitleme çozme işlemini karekod okutma ile yapılabilir mi ornegin whatsapp web kullanımı gibi
Teşekkür ederim hocam.
Karekod olabilir hocam. Bende düşündüm ama 5 haneli kodu girmek daha kolay gibi sanki. Denemeleri yaparız hocam sıkıntı değil.

Karekod Özelliği Geldi.
barcode.png

Telefonlarımızdaki Yazılımı da Güncellememiz gerekmektedir.

Henüz Güncelleme olarak yüklemedim. Sadece yeni kurulum ve el ile kurulumlarda Bu özellik Gelecek.

Geri