Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
tahtaya programı kurunca tahtayı elle yeniden başlattım her seferinde kullanıcı adı ve parola istiyor bunu programdan sonra yapmaya başladı sorun nedir acaba..

Hocam toolwiz time freeze de hariç tutulması gereken dosyaları bana da gönderebilir misiniz? Bir de program şu an hatırlayamadığım bir hata verdi. Yarın okula gidince bakıp bildiririm.

Hocam tekrar teşekkürler. Sistemi deneyen arkadaşlar var mı şuan için mail geldi ancak daha denemesini yapamadım. Merak ettiğim şu cep telefonu ile kilit açılması nasıl çalışıyor? Telefon ile tahta aynı ağda bağlı mı olmalı yoksa farklı ağlarda ya da mobil ağ üzerinden de tahtayı açabiliyor muyuz?

Hocam rar şifresi nedir? etks denedim olmadı. Programda bütün kurulumu yaptım. Win 10 kullanıyorum. Programı başlatıp sistem ayarına giriyorum. koruma kurulum paketi oluştura tıklayınca
'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' dosyası bulunamadı." uyarısı veriyor.
ayarları kaydete tıklayınca da aynı uyarıyı alıyorum.

mufisa' Alıntı:
Hocam rar şifresi nedir? etks denedim olmadı. Programda bütün kurulumu yaptım. Win 10 kullanıyorum. Programı başlatıp sistem ayarına giriyorum. koruma kurulum paketi oluştura tıklayınca
'C:\Windows\SysWOW64\ETKS\koruma_paket\logo.jpg' dosyası bulunamadı." uyarısı veriyor.
ayarları kaydete tıklayınca da aynı uyarıyı alıyorum.
hocam dosyayı tekrar indirir misiniz?

Geri