Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
hocam etlerde programı kaldırma işlemi yaptım ama olmadı usb yi oluşturdum içerisinde uninstaller klasörü var içinde key diye bir dosya var sonra ne yapacağım

alpi' Alıntı:
hocam etlerde programı kaldırma işlemi yaptım ama olmadı usb yi oluşturdum içerisinde uninstaller klasörü var içinde key diye bir dosya var sonra ne yapacağım
Hocam kaldırma diskinizi taktığınızda sistem reset atıyor mu

akyildiz41' Alıntı:
alpi' Alıntı:
Hocam kaldırma diskinizi taktığınızda sistem reset atıyor mu
herhangi bir şey olmuyor hocam

Yeni Mailler Yollandı.

Yeni Güncellememiz yayınlandı. Bu güncelleme ile
Windows 8 deki sağ tarafta çıkan sidebar sorunu ortadan kaldırıldı.
tahtayı her kilitleyip açmada açılan explorer penceresi sorunu ortadan kaldırıldı.

Hocam sunucuyu başka bilgisayara taşıyınca lisans numarası değişiyor. Lisans bilgilerini sunucudan al diyorum bişey değişmiyor.Kurulum paketine de lisans.bin dosyasını atmamış. Tahtaya kurarken hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

rzksy' Alıntı:
Hocam sunucuyu başka bilgisayara taşıyınca lisans numarası değişiyor. Lisans bilgilerini sunucudan al diyorum bişey değişmiyor.Kurulum paketine de lisans.bin dosyasını atmamış. Tahtaya kurarken hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Hocam lisans numarası değişmez. şöyle
yeni bilgisayara sunucu programını kurdunuz diyelim. lisanslama bölümüne gelip kurum kodunuzu giriyorsunuz ve enter tuşuna basıyorsunuz. size kurum bilgilerinizi getirecek ekrana. sonra ileri diyip ilk sunucudaki lisans numaranızı buraya giriyorsunuz. zzaten kabul ettiği anda bölüm pasif hale geçiyor. tamamla dedikten sonra lisans işleminiz tamamlanmış ıluyor.
eğer lisanslama yapmazssanız lisans.bin dosyasını kurulum paketine eklemez. ve doğal olarak koruma yazılımı hata verir.

Arkadaşlar Kritik Güncellemeleri Yükledim. Etkileşimli tahta koruma yazılımı ve sunucu yazılımı arka planda kendini güncelleyecektir. bilgisayar ya da tahta reset atarsa şaşırmayın. Bu güncellemeler ile birlikte
windows 8 den kaynaklı uyumsuzluklar giderildi.
usb bellekile kilit açma sorunu giderildi.
usb bellek kaldırma diski sorun giderildi.

Geri