Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Bt sınıfında kullanılabilir mi bu pano arkadaşlar?

Emegine saglik cok guzel olmus

Çok güzel bir uygulama olmuş hemen (ilkokul koduyla) kayıt oldum. Özellikle İlk ve Ortaokul aynı bünyedeki okullar için en temel sorun zaman ayarlı olarak ilk ve orta okullar arasında geçiş yapabilmesi özelliği olsa bizim için daha uygulanabilir olacak. Elinize sağlık emekleriniz için....

Hocam Zİl zamanlayıcısı güzel olmuş elinize sağlık.. Ama nacizane tavsiyem geri sayım ın hemen yanına bir Zil ikonu konulabilirmiş :+1:

saat ile açıklama uyuşmuyor.
mesela 3.derste olmamıza rağmen 2.ders yazıyor.
tenefüste her zaman 1.derse şu kadar kaldı yazıyor..

aynenbadi' Alıntı:
saat ile açıklama uyuşmuyor.
mesela 3.derste olmamıza rağmen 2.ders yazıyor.
tenefüste her zaman 1.derse şu kadar kaldı yazıyor..

Hocam bende farkettim, düzelteceğim, teşekkür ederim :)

bende cok dağınık görünüyor

Hocam bizim nöbetler sabit dönmüyor onla ilgili bir çalışman olacak mı?

Tebrikler. Emeğinize sağlık.

alpi' Alıntı:
bende cok dağınık görünüyor
Hocam dağınıklık belki içeriklerin uzun karakter olmasındandır, kurumkodunuzu paylaşırsanız bakayım.
ayss12' Alıntı:
Hocam bizim nöbetler sabit dönmüyor onla ilgili bir çalışman olacak mı?
Normalde sabit ve dönmeli diye 2 bölüm oluşturacağım, Aslında herkesin nöbet görevi haftalık olarak yer değiştiriyor ama sizinki nedendir ? bilmiyorum. Kurum kodunuzu paylaşırsanız, bakayım.

hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş fakat değişiklik yapıp yayınla dedikten sonra tam ekran olarak yayınlamıyor adres satırı sekmeler hep görünüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim..

742907 sayın hocam

gelosia' Alıntı:
hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş fakat değişiklik yapıp yayınla dedikten sonra tam ekran olarak yayınlamıyor adres satırı sekmeler hep görünüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim..
Chrome da f11 yaparsanız tam ekran olur

alpi' Alıntı:
742907 sayın hocam

Değerli hocam, sizin dijital pano tv 'deki problem
1.si hava durumu api doğru değil,
2.si nöbetçi öğretmen yer kayması; uzun karakter A BLOK 1.KAT yerine A - 1.KAT gibi daha kısa yazarsanız, zannedersem sorun çözülür

1.si hava durumu api doğru değil, nasıl buluyoruz bir türlü bulamıyoruz

hocam öncelikle ellerine sağlık, gerçeken büyük emek, büyük zahmet, büyük lütuf. tek sıkıntım, saat doğru olduğu halde solda logomuzun yanında, ders zili bir saat geride, yani 15:20 son dersten çıkış ise dersprogramına endeksli sayaç 16:20 i esas alarak geri sayım ve zamanlama yapıyor. kurum kodumuz: 967913, şimdiden teşekkürler.
Birde yemekhanemiz var bizim, günlük yemek listemizi yayınlamak istiyoruz. bu tür bir modül yada bölüm eklersen çok seviniriz.

okulumuza böyle bir pano istediler sisteminiz gayet başarılı ama benden teog 1 ve teog 2 geri sayım sayacı istediler bunu yapabilir miyiz acaba?

serdi' Alıntı:
hocam öncelikle ellerine sağlık, gerçeken büyük emek, büyük zahmet, büyük lütuf. tek sıkıntım, saat doğru olduğu halde solda logomuzun yanında, ders zili bir saat geride, yani 15:20 son dersten çıkış ise dersprogramına endeksli sayaç 16:20 i esas alarak geri sayım ve zamanlama yapıyor. kurum kodumuz: 967913, şimdiden teşekkürler.
Birde yemekhanemiz var bizim, günlük yemek listemizi yayınlamak istiyoruz. bu tür bir modül yada bölüm eklersen çok seviniriz.

Geri Sayım saatini bende bi türlü tutturamadım :) Biraz daha sabredin düzelteceğim.
2.si yemekhane için excellden veri çekecek bir sistemi entegre edeceğim önümüzdeki günlerde... Bizim okulda sadece öğle yemeği için düşünüyorum. Farklı istek düşünce önerilerinize açığım.
Teşekkür ederim.

i_ersen' Alıntı:
okulumuza böyle bir pano istediler sisteminiz gayet başarılı ama benden teog 1 ve teog 2 geri sayım sayacı istediler bunu yapabilir miyiz acaba?

Olabilir hocam, tüm okullara yönelik düşünülebilir ama öncelik sırasını biraz geriye alacağım.

Sayın hocam eline sağlık bende üye oldum ama bilirsin bizim okulu kaymakçı pek öyle olanakları yok.. :(

diablosman' Alıntı:
Sayın hocam eline sağlık bende üye oldum ama bilirsin bizim okulu kaymakçı pek öyle olanakları yok.. :(

Üyeliğinizi onayladım, TV olarak ortalama 1000 TL'ye ihtiyacınız var hocam. Siz idarecilerinize şablonu gösterin, belki maddi kaynak bulabilirler.

hocam biz yayınlayacağız ama saatleri tutturmanı bekliyoruz bilgin olsun. 1 ders öncesini gösterme problemini başlangıçta 1 dklık hayali bir ders koyarak çözdüm ama tek sıkıntı o değil. baya saçmalıyor. sanki başlangıçta girilen saat farkı olayı ile ilgili gibi geldi bana. ama genel olarak sistem güzel ellerine sağlık.

hocam emeğinize sağlık çok güzel görünüyor
750172 bende yeni üye oldum onaylarmısınız :)

Warning: include(/home/dijitalpanotv/public_html/web/gerisayim.php) [function.include]: failed to open stream: Permission denied in /home/dijitalpanotv/public_html/web/index.php on line 405

zile ne kadar kaldı bölümünde ve slayt geçişlerinde böyle bi hata aldım hocam. 750172

Geri