Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Ellerine sağlık kardeşim ;) Okul müdürüm bir tv alırsa kesinlikle kullanacağım :)

Üstadım düşünce çok güzel tebrik ederim.
Üyelik başvurusu yaptım onaylanınca daha vakıf olacağız.
Belirli günler bölümünü gereksiz gördüm takdir sizin şu an şu dersteyiz tenefüse şu kadar var daha kullanışlı olurdu sanki
orta alanda video oynatma imkanı olabilir mi acaba
teşekkür ederim

:+1:
güzel olmuş hocam emeğine sağlık

Tebrik ederim. Emeğinize sağlık. İnceledim.

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederiz. Ben üye kayıt kısmından gerekli bilgileri girdim ama giriş yapamıyorum. Tekrar kayıt olmak istediğimde bu mail adresi kayıt olmuştur diyor. şifre istediğimde bu mail adresi sistemde bulunmuyor diyor. Ne yapmamı önerirsiniz.

serdar1406' Alıntı:
Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederiz. Ben üye kayıt kısmından gerekli bilgileri girdim ama giriş yapamıyorum. Tekrar kayıt olmak istediğimde bu mail adresi kayıt olmuştur diyor. şifre istediğimde bu mail adresi sistemde bulunmuyor diyor. Ne yapmamı önerirsiniz.

Onay için 24 saat yazmamın sebebi buydu! Beklettim kusura bakmayın.
meryigit' Alıntı:
Üstadım düşünce çok güzel tebrik ederim.
Üyelik başvurusu yaptım onaylanınca daha vakıf olacağız.
Belirli günler bölümünü gereksiz gördüm takdir sizin şu an şu dersteyiz tenefüse şu kadar var daha kullanışlı olurdu sanki
orta alanda video oynatma imkanı olabilir mi acaba
teşekkür ederim
Hocam dediğiniz gibi kendi okulumda o bölümde günlük yemek listesi gösteriyordum(Okul yatılı), Genele hitap etsin diye belirli gün ve haftlaar koyduk, belki ayın öğrencisi, vs. gibi olabilir de. Önümüzdeki günlerde o kısımla alakalı güncellemeler de bulunacağız.
Gördüğüm kadarıyla genel istek, zil ve tenefüs meselesi, onu da en kısa zamanda halledeceğiz inş.

Zizu_' Alıntı:
:+1:
güzel olmuş hocam emeğine sağlık
hasemrah' Alıntı:
Tebrik ederim. Emeğinize sağlık. İnceledim.
Teşekkür edenlere de ayrıca ben de teşekkür ederim, manevi desteğinizden dolayı...

emeğinize sağlık :alkis: :alkis:

güzel olmuş hocam eline sağlık. Ama nacizane belirli gün ve haftalar bölümüne gerek yok. Daha başka bir ekleme yapılabilir.

Öncelikle çalışma için emeğinize sağlık. Ekranda gösterilen ders programı üzerinde ders giriş-çıkış saatlerini de yazdırabilirseniz (Öğretmenlere dağıtılan el programlarında olduğu gibi) güzel olur diye düşünüyorum. Hangi ders hangi saat aralığında görülmüş olur. Dersteyken tenefüse kalan süreyi ve tenefüsteyken de derse kalan süreyi gösteren bir sayaç da çok güzel olurdu ayrıca. Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar...

giriş yaptım gayet başarılı bir çalışma elinize sağlık yalnız öğretmen sınıf ders programı gibi verileri excelden alsa örneğin okulda 50 şube 100 öğretmen var bunları girmek çok zaman alır diye düşünüyorum... Bir de sabahcı öğlenci diye ayırabilesek daha iyi olur

alpi' Alıntı:
giriş yaptım gayet başarılı bir çalışma elinize sağlık yalnız öğretmen sınıf ders programı gibi verileri excelden alsa örneğin okulda 50 şube 100 öğretmen var bunları girmek çok zaman alır diye düşünüyorum... Bir de sabahcı öğlenci diye ayırabilesek daha iyi olur

Notumu alıyorum hocam, ilerleyen aylarda düşünülebilir.

erkantuzcu' Alıntı:
Öncelikle çalışma için emeğinize sağlık. Ekranda gösterilen ders programı üzerinde ders giriş-çıkış saatlerini de yazdırabilirseniz (Öğretmenlere dağıtılan el programlarında olduğu gibi) güzel olur diye düşünüyorum. Hangi ders hangi saat aralığında görülmüş olur. Dersteyken tenefüse kalan süreyi ve tenefüsteyken de derse kalan süreyi gösteren bir sayaç da çok güzel olurdu ayrıca. Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar...

Yakında istenilene yakın bir çalışma gerçekleşecek, eleştirilerinize açığım, teşekkürler.

dehencan' Alıntı:
güzel olmuş hocam eline sağlık. Ama nacizane belirli gün ve haftalar bölümüne gerek yok. Daha başka bir ekleme yapılabilir.
OK!

Elinize emeğinize sağlık hocam :alkis:
üyeliğimi aktifleştirirseniz sevinirim...
http://www.dijitalpanotv.com/web/index.php?okul=972965

İlk açılışta karmaşık görünüyor biraz, ilgili alanlar daha da belirginliştirilebilir.Çerçeve rengi, kalınlıgı değiştirilebilir... Tv'de denemedim farklı olabilir.

üyelik aktifleştirirmisiniz hocam

theliony' Alıntı:
üyelik aktifleştirirmisiniz hocam
aziz.gumus' Alıntı:
Elinize emeğinize sağlık hocam :alkis:
üyeliğimi aktifleştirirseniz sevinirim...
http://www.dijitalpanotv.com/web/index.php?okul=972965

İlk açılışta karmaşık görünüyor biraz, ilgili alanlar daha da belirginliştirilebilir.Çerçeve rengi, kalınlıgı değiştirilebilir... Tv'de denemedim farklı olabilir.

Genel olarak üyeliklerinizi okul bilgilerinizi kontrol ettikten sonra onaylıyorum, mümkün ölçüde okul adınızı , kurum kodunuzu ve mail adresinizi doğru vermeye çalışın. Aksi takdirde onay aşamasından geçemiyor. Eksik bilgileri olanlar an itibariyle mail adreslerini kontrol etsinler! Eksik bilgisi olmayan tüm okullar onay aşamasından geçmiştir :)

şimdi üye oldum hocam tşkrler hocam allah razı olsun...

Teşekkürler hocam onay bekliyoruz artık..

nöbet yerlerimiz :
ön bahçe
Zemin KAt
1.KAt
2.KAt
3.KAt
4.KAt
şeklinde kayıt edince alt tarafta belirli gün ve haftaların altında bulunan doğum günü Kayan yazısı ile Diğer kayan yazı üst üste geliyor , çözüm olarak nöbet yerlerini birleştirdim ;
Zemin KAt
1-2.KAt
3-4.KAt
ancak bu sefer de 2 öğretmen ismi bir araya gelerek uzadığı için sağ taraf komple sığmayarak aşağıya iniyor.

bende böyle görünüyor nöbet yerleri aşağı doğru boşluklar oluyor

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    267.2 KB · Görüntüleme: 566

birde okulumuz ikili eğitim yaptığı icin ders programı cok uzun oluyor ve küçük görunuyor ikili eğitim sistemine göre olsa cok iyi olur havadurumu kodunu nasıl buluyoruz tşkler

hocam onay bekliyoruz

ejdeharr' Alıntı:
nöbet yerlerimiz :
ön bahçe
Zemin KAt
1.KAt
2.KAt
3.KAt
4.KAt
şeklinde kayıt edince alt tarafta belirli gün ve haftaların altında bulunan doğum günü Kayan yazısı ile Diğer kayan yazı üst üste geliyor , çözüm olarak nöbet yerlerini birleştirdim ;
Zemin KAt
1-2.KAt
3-4.KAt
ancak bu sefer de 2 öğretmen ismi bir araya gelerek uzadığı için sağ taraf komple sığmayarak aşağıya iniyor.

2 öğretmen yazın isterseniz kayan yazı yapabiliriz. Nöbet yerlerinde de yazıyı kısa tutun kısaltın, gerekirse(Zmn KAT vs. gibi)

alpi' Alıntı:
bende böyle görünüyor nöbet yerleri aşağı doğru boşluklar oluyor
Nöbet Yerleri adını kısaltın!
alpi' Alıntı:
birde okulumuz ikili eğitim yaptığı icin ders programı cok uzun oluyor ve küçük görunuyor ikili eğitim sistemine göre olsa cok iyi olur havadurumu kodunu nasıl buluyoruz tşkler
Yakında 2 li öğretim diye bir seçenekle bu sorunu halledebiliriz inş. Biraz zaman ! Teşekkürler...
murat_erg' Alıntı:
hocam onay bekliyoruz
Onaylarınız gün içerisinde kontrolden geçtikten sonra mail adresinize gönderiliyor, bilginize...

çok çok güzel olmuş eline sağlık keşke okulumuzda tv olsaydı

Tebrik ederim kardeşim ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim :+1:

Hocam panolar genel olarak okulların girişinde acizane bir fikir olarak kaçıncı derste olduğu ve zile ne kadar kaldığını gösteren bir bölüm olsa okula gelen veli vs bilir bekleyeceği süreyi... ?

ilçe milli eğitim müdürlüklerinde kullanamaz mıyız bu projeyi

egitimci34' Alıntı:
ilçe milli eğitim müdürlüklerinde kullanamaz mıyız bu projeyi

Evet, planlama arasında il-ilçe milli eğitim müdürlüklerinin de ilçesindeki okula yönelik görsel haber ve duyuru ekleme şeklinde bir müdahelesi olabilir, resmi mail adresleri ile giriş yaptıklarında bu sorumluluk verilebilir.

byramdan' Alıntı:
Hocam panolar genel olarak okulların girişinde acizane bir fikir olarak kaçıncı derste olduğu ve zile ne kadar kaldığını gösteren bir bölüm olsa okula gelen veli vs bilir bekleyeceği süreyi... ?

Hocam az biraz kaldı, süre kod kısmında sıkıntı yaşıyorum. Problemi aşınca yayına vereceğim.

Teşekkürler.

Geri