Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Hocam teşekkür ederiz uygulama için. Az önce bende kayıt oldum, en kısa zamanda okulumuza uygulamayı düşünüyorum...Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık

Hocam çok teşekkürler naçizane fikrimi sorarsanız doğum günü modulu yerine zil saatleri tarzı bir uygulama çok daha faydalı olur...

Hocam net uzerinden kullanmak sikinti kaynak kodlarini paylasma imkaniniz varmi tabiki saygi duyuyoruz ve yaptiginiz emek icin tskr ediyrz

Hocam birde excel dosyasında yapacağımız işlemi anlamadım ben. zemin, 1. ve 2. kat için nöbetçileri nasıl belirleyeceğiz? format.csv dosyasında tek bir sütun var.

aakcakaza' Alıntı:
Hocam birde excel dosyasında yapacağımız işlemi anlamadım ben. zemin, 1. ve 2. kat için nöbetçileri nasıl belirleyeceğiz? format.csv dosyasında tek bir sütun var.

Hocam excell dosyasında zemin kat -1.kat meselesini unutun.

Eokuldan toplu alacağınız öğrenci listesini ilk sutunda doğum tarihleri, ikinici sutunda, sınıfı ,3. sutunda ad soyad olacak şekilde sıralayın.
Daha sonra FARKLI KAYDET ile VİRGÜLLE ayrılmış CSV formatında masaüstünüze kaydedin, oradan sisteme yükleme yaparak öğrencilerin ve/veya Öğretmenlerin doğum günlerini göstermiş olursunuz.

aakcakaza' Alıntı:
Hocam çok teşekkürler naçizane fikrimi sorarsanız doğum günü modulu yerine zil saatleri tarzı bir uygulama çok daha faydalı olur...
Hocam bence şimdilik doğum günü uygulamasının kalması taraftarıyım. Belki daha sonraki günlerde EXcell'e hakim arkadaşlar EOKUL üzerinden alınan bilgileri MAKRO ile bizim formata dönüştürme işlemini gerçekleştirirlerse daha kolay ve faydalı olacağını düşünüyorum.

murat_erg' Alıntı:
Hocam net uzerinden kullanmak sikinti kaynak kodlarini paylasma imkaniniz varmi tabiki saygi duyuyoruz ve yaptiginiz emek icin tskr ediyrz
Tabiki paylaşmak isterim :eek: Ama bizim uygulamamız malesef NET üzerinden çalışıyor hocam. Paylaşsam da işinize yaramayacak :( Üzgünüm!

Hocam doğum günü tamam ama öğrenci nçbet olayını anlamadım. 3 tane öğrenci nöbet yeri var, anladığım kadarıyla siz tek nöbetçi öğrenci için planladınız yada ben yanlış anlıyorum.

merhabalar hocam güzel bir uygulama yapmışsınız üye olmak istedim fakat onay maili gelmedi ilgilenirseniz sevinirim. m.musara@gmail.com mail adresi ile kayıt oldum bizede bu program lazımdı çok iyi oldu gerçekten emeğinize sağlık

demekki bi de tv miz olsa

aakcakaza' Alıntı:
Hocam, şimdilik tek nöbetçi ekleyelim, önümüzdeki günlerde nöbetçi öğrenciye yönelik istenilen çalışmayı yaparız.

aakcakaza' Alıntı:
Hocam doğum günü tamam ama öğrenci nçbet olayını anlamadım. 3 tane öğrenci nöbet yeri var, anladığım kadarıyla siz tek nöbetçi öğrenci için planladınız yada ben yanlış anlıyorum.
Hocam, 3 nöbetçi yeri dediğiniz
1. Öğrenci nöbetleri
2.öğretmen nöbet yerleri
3.öğretmen nöbetçi isimleri
musara' Alıntı:
merhabalar hocam güzel bir uygulama yapmışsınız üye olmak istedim fakat onay maili gelmedi ilgilenirseniz sevinirim. m.musara@gmail.com mail adresi ile kayıt oldum bizede bu program lazımdı çok iyi oldu gerçekten emeğinize sağlık
Az önce onayladım hocam.

benim kendi kullandığım bir tane var.... Bu da geliştirilirse güzel olur.... Nöbetçi öğrenci sayısı , nöbetçi öğretmen sayısı vs... eline sağlık

Ellerinize sağlık hocam. benzer bir sistemi bu sene yapmak niyetindeydim ama artık gerek kalmadı.
okula başladığımızda BTR olduğum okulda kullanırız nasipse.

karinca_52' Alıntı:
benim kendi kullandığım bir tane var.... Bu da geliştirilirse güzel olur.... Nöbetçi öğrenci sayısı , nöbetçi öğretmen sayısı vs... eline sağlık

Hocam yaklaşık 2 yıl önce yönetim panelsiz bir sistemle başladım. http://www.sivasweb.net/ekran/ gibi
Geçen yıl ise yönetim paneli ve ekstra bir kaç özellik eklendiğinde ; http://www.kirazal.com gibi
Şimdi hala geliştirme aşamasında sitemiz devam ediyor hocam :) http://www.dijitalpanotv.com olarak...

Bundan sonraki süreçte yapıcı eleştiriler ile ve yardımlarınızla daha gelişmiş bir yapıya sahip olabiliriz.

Hocam çok güzel bir uygulama olmuş. Ben geçen sene drive sunu ile bu işi yapıyordum. Bu sene bunu deneyeceğim.benim okul ikili eğitim. Onun için saat 12.00 den sonra nöbetçi değişimi olsa daha güzel olurdu. Sabah ve öğle diye bir seçenek olsa ona göre öğretmen seçimi yapsak. vakit geldiğinde öğretmen ismi hangi grupta ise orda ismi olsa daha güzel olur. Şimdiden teşekürler

ayss12' Alıntı:
Hocam çok güzel bir uygulama olmuş. Ben geçen sene drive sunu ile bu işi yapıyordum. Bu sene bunu deneyeceğim.benim okul ikili eğitim. Onun için saat 12.00 den sonra nöbetçi değişimi olsa daha güzel olurdu. Sabah ve öğle diye bir seçenek olsa ona göre öğretmen seçimi yapsak. vakit geldiğinde öğretmen ismi hangi grupta ise orda ismi olsa daha güzel olur. Şimdiden teşekürler

Hocam Not alıyorum, önümüzdeki günlerde deneyebiliriz, teşekkürler.

Arkadaşlar bazı güncellemeler yaptım;
1.Panel Girişinde Şifremi Unuttum Paneli, (Bu arada kayıtlı arkadaşların hepsini onayladım, hala sisteme girememiş olanlar lütfen benimle irtibata geçsin)
2.Ders programında 6 ile 14 saat arasında ders programına veri girişi yapılabilmekte, okul bilgi panelinden seçip kaydedin.
3. Haftasonu na gelen günlerde hafta sonu uyarı verildi (Nöbetçi Öğretmen ve Ders programı görüntülenmesinde)
vs. vs...

Meb.k12.tr üzerindeki okul web sitenizden okul haberlerini otomatik alır.
Bunun için okul web sitenizin adresine girin ve boş bi alanda sağ tıklayıp kaynağı görüntüle diyin.

http://kirazttybo.meb.k12.tr/meb_iys_do ... 15/748348/ gibi bi kısmı bulup okulbilgi panelindeki ilgili alana yapıştırın, bu kadar

Problem yaşayan arkadaşlar, özel iletişime geçebilir

hocam hava durumu için şehir kodunu nasıl alacağız bulamadım?

Arkadaşlar, MEB'in okul sitesinden haberler bölümünü sitemize aktarıyorduk
Fakat, ilgililer galiba bizim sitemizi engellediler, malesef okul sitesinden haberleri şimdilik alamıyacağız, ÜZGÜNÜM.

ikuru' Alıntı:
Fakat, ilgililer galiba bizim sitemizi engellediler, malesef okul sitesinden haberleri şimdilik alamıyacağız, ÜZGÜNÜM.
:x

aydınDr' Alıntı:
ikuru' Alıntı:
:x

Hocam kızma :)
Sebebini bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun, Ara ara okul sitesinden haberleri çekiyor, bazen de çekmiyor... Araştırıyorum.

hocam nöbet yeri fazla olunca kayma oldu

varmı çözümü

kardeşim allah emeğinin karşılığını versin geçmişlerinin ruhuna değsin çaban takdire şayan tşk...

Geri