Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü

ikuru

Aktif Üye
Selam Arkadaşlar;
Uzunca bir süredir uğraştığım Dijital Pano TV uygulaması kullanıma sunulmuştur. Güle Güle Kullanın!

Dijital Pano TV ile okul bina girişlerinde, koridorlarda; öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik Led TV'lerin daha etkin ve verimli kullanabilmesini sağlayan bir dijital pano uygulamasıdır. Renkli arayüzüyle okulunuza canlılık getirirken aynı zamanda ziyaretçilerinizi de bilgilendirir.

Yönetim paneli sayesinde herhangi bir kod bilgisi gerektirmeden facebook, twitter gibi sosyal platformları kullanabilen herkesin kolayca Dijital Pano Tv 'yi yönetebilmesi sağlanmıştır.

DİJİTAL PANO TV 'NİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
*Okulunuza ait logo ve isim bilgisi,
* Anlık tarih ve saat gösterimi
*Anlık Hava Durumu Bilgisi gösterimi,
* Günlük Nöbetçi Öğrenci gösterimi,
* Günlük Nöbetçi Öğretmen Bilgisi gösterimi,
* Günlük Ders programı gösterimi,
* Geçerli aya ait Belirli Gün ve Haftaların gösterimi,
*MEB okul web sitesi uyumuyla Okulunuzun haberlerinin gösterimi,(Meb haber almamızı engelledi :( )
*Sadece Dijital Pano Tv'den gösterilen ek haber gösterimi,
* Kayan yazı modülü ile anlık duyurular yayınlama,
*Öğretmenlere özel mödül sayesinde sınav tarihleri ve/veya duyurularını yayınlayabilme,
*Ve dahası..

Güncellemeler:
  • Okul bilgi bölümüne 2li öğretim seçeneği eklendi, sınıf işlemlerinden de sınıfların öğretim türünü belirleyerek Normal, Sabahçı-Öğleci ve Hafta Sonu Kursu sınıflarını oluşturabilirsiniz.(14 Kasım 2015)
  • Haftalık Ders Programı bölümünden Haftasonu yapılan Yetiştirme Kurslarını girmek için OLUŞTUR-KAYDET butonuna basarak Cumartesi ve Pazar günlerine ders atayabilirsiniz.(13 Kasım 2015)
  • Okul Bilgi Bölümünden giriş yapılarak Belirli Günler ve Haftalar bölümü isteğe bağlı olarak düzenlenebilmektedir(12 Kasım 2015)
  • Okul Bilgi Bölümünden giriş yapılarak Öğretmen Nöbet Yerlerindeki döngü durumu isteğe bağlı olarak düzenlenebilmektedir(12 Kasım 2015)
  • Nöbet Yerlerindeki Kayma Problemi için maksimum karakter sınırlaması getirildi(12 Kasım 2015)

Google: dijitalpanoTV.com
Web: dijitalpanoTV.com

Ekli dosyalar

• duyuru.jpg
    duyuru.jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 15,306
  • ogrtmenduyuru.jpg
    ogrtmenduyuru.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 15,198
  • ayar.jpg
    ayar.jpg
    141 KB · Görüntüleme: 15,160
  • ana.jpg
    ana.jpg
    258.8 KB · Görüntüleme: 15,326
  • IMAG2067.jpg
    IMAG2067.jpg
    207.7 KB · Görüntüleme: 14,342
  • IMAG2065.jpg
    IMAG2065.jpg
    139.3 KB · Görüntüleme: 14,278
  • IMAG2064.jpg
    IMAG2064.jpg
    242.2 KB · Görüntüleme: 14,160
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - Hayırlı Olsun

Tebrikler

Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Arkadaşlar görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle çalışmanız için tebrikler ve emeğinize sağlık.

Demo adresten gördüğüm kadarıyla grafikler biraz daha güzel görünümlü olabilirdi. Ekranda çok fazla bilgi var bence. Mesela Nöbetçi öğrenci girmekle biz uğraşmak durumunda kalacağız. Ekranda nelerin gösterileceği Modül şeklinde olsa tasarım için sizi uğraştırırdı ama güzel olurdu.

Elinize Sağlık. Ücretli mi olacak hocam?

Bizim tv var ama İnternete bağlanan cinsten değil ne yapacaz:)

aakcakaza' Alıntı:
Elinize Sağlık. Ücretli mi olacak hocam?

Devletimize Milletimize bizim de bir faydamız dokunsun.
ÜCRETSİZ olacak hocam

tv ye hangi adresten bağlanacaz hocam

hocam yönetim paneli güzel olmuş gerçekten. Yayınlamayı nasıl yapıcaz?

hocam biliyorsun okuldaki meb hatlarında sevgili bakanlığımız site içerisinde bulunan nem miktarına göre yasaklama yoluna gidiyor, hiç olmayacak siteleri engelliyor. Mutlaka denemişsindir ama ben yine de hatırlatayım dedim. Özellikle alan adında tv geçtiği için filtreye takılman muhtemel.

kargasa1982' Alıntı:
hocam biliyorsun okuldaki meb hatlarında sevgili bakanlığımız site içerisinde bulunan nem miktarına göre yasaklama yoluna gidiyor, hiç olmayacak siteleri engelliyor. Mutlaka denemişsindir ama ben yine de hatırlatayım dedim. Özellikle alan adında tv geçtiği için filtreye takılman muhtemel.

Açıkcası aklıma gelmedi, umarım bir problem olmaz, kaldı ki olursa biz de TV'siz bir adrese geçeriz hocam :)

Ellerine sağlık İbrahim hocam.

deneyelim hocam, teşekkürler

Hocam ben denedim çalışmanızı tekrar elinize sağlık, fakat alt kısımda çözünürlük büyük oldugu için boşluk kalıyor, bunu nasıl çözebiliriz?

Ekli dosyalar

• IMG_20150922_093534.jpg
    IMG_20150922_093534.jpg
    75.6 KB · Görüntüleme: 2,104

aakcakaza' Alıntı:
Hocam ben denedim çalışmanızı tekrar elinize sağlık, fakat alt kısımda çözünürlük büyük oldugu için boşluk kalıyor, bunu nasıl çözebiliriz?
Hocam LG 42 ve 32 inç TVlerde problem yaşamamıştık, hatta AXEN 42inç TVlerde sıkıntı olmamıştı.

TVnizin marka modelini öğrenebilir miyim.
Benim TVde okulunuzun panosu gayet iyi.

Ekli dosyalar

• IMAG2056.jpg
    IMAG2056.jpg
    202 KB · Görüntüleme: 2,016

hocam philipsin 42" lik bir modeli olması lazım. okula gidince tekrar deneyeyim. bu arada Tv nin çözünürlüğünü kaç yapıyorsunuz? ben çözünürlüğü hiç değiştirmeden denedim.

tmm da biz nasl kullanacaz hocam?mail adresini yazdık hala onaylanmadı :?

aynenbadi' Alıntı:
tmm da biz nasl kullanacaz hocam?mail adresini yazdık hala onaylanmadı :?
Değerli hocam, mail adresinize bilgiler otomatik gönderiliyor, eğer kayıt sırasında yanlış yazıldı ise bilimem. Çünkü kayıtlı olan tüm kullanıcılar şuan onaylı!
İsterseniz bana mail adresinizi verirseniz yardımcı olayım.

aakcakaza' Alıntı:
hocam philipsin 42" lik bir modeli olması lazım. okula gidince tekrar deneyeyim. bu arada Tv nin çözünürlüğünü kaç yapıyorsunuz? ben çözünürlüğü hiç değiştirmeden denedim.
Hocam ana ekranın altına ekran çözünürlüğü bilgisi hakkında kod attım oradan TV nizin ekran çözünürlüğünü de bana söylerseniz memnun olurum.
Benim TV 1280 X 720 px görüntü gayet iyi

ikuru' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:
Hocam ana ekranın altına ekran çözünürlüğü bilgisi hakkında kod attım oradan TV nizin ekran çözünürlüğünü de bana söylerseniz memnun olurum.

hocam benim makinanın ekran kartında problem varmış, sorunu hallettim teşekkür ederim. Peki doğum günü modulu yerine okul zil saatleri tarzı bir modul koyma şansınız olur mu?

http://www.dijitalpanotv.com/ :alkis:

Elinize yüreğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler, şimdilik okulumda böyle bir ihtiyaç yok ama yinede kayıt oldum. henüz kaydım onaylanmadığı için yönetim panelini göremediğimden soruyorum, ileride başka bir okula geçersek okul kodu ve ismi değişir herhalde dimi.

:alkis:

hastasıyız dede' Alıntı:
http://www.dijitalpanotv.com/ :alkis:

Elinize yüreğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler, şimdilik okulumda böyle bir ihtiyaç yok ama yinede kayıt oldum. henüz kaydım onaylanmadığı için yönetim panelini göremediğimden soruyorum, ileride başka bir okula geçersek okul kodu ve ismi değişir herhalde dimi.

:alkis:

Problem olmaz hocam, okulunuzdan bir arkadaşı yetkili kılar, size yeni bir kayıt oluştururuz. Üyeliğinizi onayladım, güle güle kullanın...

Elinize, emeğinize sağlık. Şu an için lazım değil ama yakında kullanabiliriz. Teşekkürler.

aakcakaza' Alıntı:
ikuru' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:

hocam benim makinanın ekran kartında problem varmış, sorunu hallettim teşekkür ederim. Peki doğum günü modulu yerine okul zil saatleri tarzı bir modul koyma şansınız olur mu?
Yeni farkkettim , daha sonraki günlerde geliştirebiliriz hocam

Geri