Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

hocam belirli gün ve haftaları gösterip göstermemek elimizde bu çok güzel aynı şekilde teog geri sayım sayacı ekleseniz 10 numara olur gösterip gizlemesiyle birlikte ve ders saatlerinin bi anlamı olmalı hocam bitime şu kadar yada şuders biimine şu kadar kaldı

aslında tüm modüllerin seçimi yapıla bilse daha iyi olur

Teşekkürler. Üyelik onayı için beklemekteyim. 751038 kurum kodu.

murat_erg' Alıntı:
hocam belirli gün ve haftaları gösterip göstermemek elimizde bu çok güzel aynı şekilde teog geri sayım sayacı ekleseniz 10 numara olur gösterip gizlemesiyle birlikte ve ders saatlerinin bi anlamı olmalı hocam bitime şu kadar yada şuders biimine şu kadar kaldı

Anlaşıldı hocam, bugün inş. hazır ederim.

alpi' Alıntı:
aslında tüm modüllerin seçimi yapıla bilse daha iyi olur

Aslında sıra ona gelmedi, kısa zaman sonra yeni modüllerle birlikte dediğinizi hayata geçirelim hocam.

ozkansedef' Alıntı:
Teşekkürler. Üyelik onayı için beklemekteyim. 751038 kurum kodu.

Hocam onayladım.

sumunu' Alıntı:
751941 onay verir misin hocam.

Hocam onayladım

NOT:Arkadaşlar kayıt olduktan sonra buraya mesaj yazmanıza gerek kalmadan ben onaylıyorum

ders programından cumartesi ve pazarı nasıl kadırabiliriz

sayın hocam birde giriş paneline şifremi kullanıcı adımı hatırla yada başka bir yolu varmı bilmiyorum birşeyler yapsanızda her sabah idareciler televizyonu açtıklarında şifreyle kodla felan uğraşmasalar. çünkü beceremeyince beğenmemezlik yapmaya başlıyorlar az çok bilirsiniz. iyi çalışmalar

Sayın hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Sizden birkaç ricam var.
Doğum günü bölümünü kayan yazı değilde sabit olsa öğrenci isimleride alt alta dursa sanki daha güzel olacak. Alan büyük fakat verimli kullanılmıyor gibi sanki.
Birde duyuru haber kısmında yazdığımız duyuru-haberin sadece bir kısmı gözüküyor. uzun duyurular için yazının devamını alt satıra geçse daha işlevsel olacak gibi.
Dikkate alırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

ttrex' Alıntı:
sayın hocam birde giriş paneline şifremi kullanıcı adımı hatırla yada başka bir yolu varmı bilmiyorum birşeyler yapsanızda her sabah idareciler televizyonu açtıklarında şifreyle kodla felan uğraşmasalar. çünkü beceremeyince beğenmemezlik yapmaya başlıyorlar az çok bilirsiniz. iyi çalışmalar

Tavsiyeniz için teşekkürler, en kısa zamanda hayata geçirelim inş. Birde hocam her seferinde yayınlamak için yönetim paneline girmeye gerek yok

http://www.dijitalpanotv.com/web/index. ... ........... KURUM kodunuzu yazarsanız ve/veya giriş sayfası olarak kayıt ederseniz çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

hikomen' Alıntı:
Sayın hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Sizden birkaç ricam var.
Doğum günü bölümünü kayan yazı değilde sabit olsa öğrenci isimleride alt alta dursa sanki daha güzel olacak. Alan büyük fakat verimli kullanılmıyor gibi sanki.
Birde duyuru haber kısmında yazdığımız duyuru-haberin sadece bir kısmı gözüküyor. uzun duyurular için yazının devamını alt satıra geçse daha işlevsel olacak gibi.
Dikkate alırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

Doğum günü Öğrenci isimlerinin şimdilik kayan yazı olması daha iyi, bence. Çünkü eklemeler yapılacak önümüzdeki günlerde inş.
Duyuru kısmına da çözüm bulalım haklısınız, teşekkürler.

hocam öncelikle teşekkür ederim.. okulum adına
şu sıkıntılarımız var ama ne yapabiliriz.
1. sadece bir nöbetçi öğrenci gözüküyor(aynı gün üç nöbetçi öğrencimiz var.)
2. okulun web sayfasındaki http://tolgacinarkml.meb.k12.tr/tema/ ve http://tolgacinarkml.meb.k12.tr her iki adreside denedim fakat haber swf kısmı yayınlanmıyor.
yardımcı olursanız sevinirim...
teşekkür ederim..

hocam birde lys ve ygs sayacı eklerseniz göster göstermede aktif olursa tatından yenmez :D

ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş kullanmaktayız. Yalnız bir sorum olacaktı, zil saatlerini girdim ama herhangi bir yerde göstermiyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba. hani derse şu kadar kaldı yada kaçıncı derste olduğumuz yazsa güzel olabilir bence.

hocam teog sayacı gibi ygs sayacı eklemeniz mümkün mü?

Merhaba hocam. Teog sayacı çok güzel olmuş hocam.Ancak sayaç 2. oturum gününe sayıyor yani perşembeye. Birde saat 9 adeğil 10 :00 a sayıyor. Düzeltebilirseniz çok sevinirim.

viejo' Alıntı:
Merhaba hocam. Teog sayacı çok güzel olmuş hocam.Ancak sayaç 2. oturum gününe sayıyor yani perşembeye. Birde saat 9 adeğil 10 :00 a sayıyor. Düzeltebilirseniz çok sevinirim.

aynen şu an okulda 8lerin kafası karıştı. düzeltebilir misiniz? aslında bu sayaç işini isteğe bağlı bir başlık ve isteğe bağlı bir tarihle daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

sehzade84' Alıntı:
Hocam YGS ve TEOG a kalan süreyi gösterir hale getirdim, bilginize...

xtasy' Alıntı:
viejo' Alıntı:

aynen şu an okulda 8lerin kafası karıştı. düzeltebilir misiniz? aslında bu sayaç işini isteğe bağlı bir başlık ve isteğe bağlı bir tarihle daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Düzelttim ama yine bazı problemler olabilir, dediğiniz gibi sizin verebileceğiniz bir başlık ve tarihten geri sayım güzel olabilir ama şimdlik idare edin :)

ikuru' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
Hocam YGS ve TEOG a kalan süreyi gösterir hale getirdim, bilginize...

xtasy' Alıntı:
viejo' Alıntı:

Düzelttim ama yine bazı problemler olabilir, dediğiniz gibi sizin verebileceğiniz bir başlık ve tarihten geri sayım güzel olabilir ama şimdlik idare edin :)

teşekkür ederim hocam.

hocam göstermiyro sıkıntımı var?

domain uluşılmıyor an itibari ile sorunmu var acaba

özellikle bugün sitenin açılmaması biraz hayal kırıklığı oldu

evet bugün çalışması lazımdı neyse yarın müffettişler gelecek bari yarın çalışsın :D

xtasy' Alıntı:
özellikle bugün sitenin açılmaması biraz hayal kırıklığı oldu
serdi' Alıntı:
domain uluşılmıyor an itibari ile sorunmu var acaba
murat_erg' Alıntı:
hocam göstermiyro sıkıntımı var?
ttrex' Alıntı:
evet bugün çalışması lazımdı neyse yarın müffettişler gelecek bari yarın çalışsın :D
Evet, arkadaşlar elde olmayan SERVER kaynaklı bir problemden dolayı 23 kasım saat 23:30 dan 24 kasım 11:30 'a kadar ki sürede SERVER hatasından kaynaklanan problemden dolayı siteye erişim sağlanamadı. Benim daha radikal kararlar alıp bu arada da siteyi daha güvenli ve erişimi kesintisiz olan bir yere taşımam gerektiği bir kez daha anlaşıldı.
Tavsiyelerinizi de dikkate alabilirim, ilginiz için teşekkür ederim.

hocam sayfayı güncellediğimde şehir kodunu doğru girmeme rağmen hava durumunda aşağıdaki hatayı alıyorum. çözümü var mı acaba?

Ekli dosyalar

• Ekran.PNG
    Ekran.PNG
    73.1 KB · Görüntüleme: 891

sehzade84' Alıntı:
hocam sayfayı güncellediğimde şehir kodunu doğru girmeme rağmen hava durumunda aşağıdaki hatayı alıyorum. çözümü var mı acaba?

şehir ve hava durumu kodunu paylaşabilir misiniz?

Geri