Yönetim Panelli Dijital Pano TV Uygulaması - FULL

Kodla Büyü
Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Hocam panoyu aktif olarak kullanıyoruz.Ellerinize sağlık Panoda birkaç değişiklik yapabilir miyiz
1-Duyuru puntoları isteğe bağlı daha büyük olabilir mi?
2-Duyurular isimsiz ve iki noktasız geçebilir mi?
3-Duyuru -Haber ekle bölümünde fotoğraf kareleri([] nedeniyle duyuru başlıkları arka planda kalıyor okunmuyor.
Teşekkürler

Re: Yönetim Panelli DijitalPanoTV Uygulaması - FULL

Hocam, yeni güncelleştirmeler biraz zaman alıyor, anlayışınız için teşekkür ederim.

hocam bizim sayfada nöbetçi öğretmen isimleri yanlış çıkıyor, örneğin bahçeye yazıyorum ama 1.katta çıkıyor ismi

dijital pano tv kullanan arkadaşlar chrome ve firefox'da altta ve yanda boşluklar çıkıyor, bunun için öneriniz var mı?

Güzel bir çalışma. Tebrikler. Konuyu okuduğum kadarıyla arkadaşların dile getirdiği bir kaç özellikle beraber oldukça işlevsel olur.

hocam saat değişikliği için panelden +1 yaptım, televizyonda saat doğru görünüyor şu an, ancak zile ne kadar kaldı kısmında kafayı yedi, saat olarak 2. dersteyken, 1. dersin bitmesine 10 dakika diyor çok alakasız bi şekilde. Ders saatlerini tekrar güncelledim yine de doğru göstermiyor, zil saatlerini başka bi yerden mi alıyor, sistemsel mi benden kaynaklı mı anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim

Pano çok güzel ve kullanışlı emeği geçen herkese teşekkürler. Özellikle ikuru hocama. Yalnız ders giriş çıkışları da diğerleri gibi saat saat girilebilir olsa daha güzel olur. Mesela cuma günü bizde teneffüs ve öğle arası farklı.

Merhabalar, emeğiniz için teşekkürler hocam. İşleyen saatte bir sıkıntı yok ama ders saatlerini girince zile kalan süre yanlış oluyor. Bu sorunla karşılaşan başka kimse var mı? Ya da nasıl düzeltebiliriz?

Merhaba hocam nöbetçi öğretmenleri giremiyorum sadece günler geliyor devamı yok neden olabilir ? Ayrıca emeğine sağlık güzel bi çalışma olmuş.

delikadir24' Alıntı:
Merhaba hocam nöbetçi öğretmenleri giremiyorum sadece günler geliyor devamı yok neden olabilir ? Ayrıca emeğine sağlık güzel bi çalışma olmuş.
Hocam nöbet yerlerini de girdiniz mi?

boteakif' Alıntı:
delikadir24' Alıntı:
Hocam nöbet yerlerini de girdiniz mi?

Tamam hocam nöbet yerinden miş. Teşekkürler çok işimize yaradı. Birde kayan duyuru ekliyorum ama ekranda göstermiyor. Nasıl aktif edebilirim ? Eba videolarda da hata veriyor onuda yayınlayamadık hata veriyor.

Arkadaşlar dijitalpanomuz bir kaç yeni düzenleme ile daha da kullanışlı hale getirildi,

Artık okul web sitenizden de video gösterimini dijital pano tv üzerinden yayınlayabilirsiniz.(8 Aralık 2016)
Video Gösterimi Yeni EBA'ya Uyumlu Hale Getirildi.(5 Aralık 2016)
TRT HABER BÖLÜMÜ aktif hale getirilmiştir, Ayarlar->Doğumgünü&TRT Haber Bandı Göster.(5 Aralık 2016)
Nöbetçi Öğretmenler Bölümü 2li öğretim için uygun hale getirildi, Öğlen 12 den sonra öğleci nöbetçi öğretmenlerin gösterimi sağlandı. Ayarlar bölümünden okulun türünü 2li öğretim olarak seçmeniz ve verileri girmeniz yeterli.(30 Kasım 2016)
Veee Saat Ayarlaması SERVER saatine göre ayarlanarak uzun zamandır, beklenen durum düzeltilmiş oldu.(30 Kasım 2016)
...
.
http://www.dijitalpanotv.com/uye-kayit/
.

acer50' Alıntı:
hava durumu hala bozuk görünüyor, bizim yapabileceğimiz bişey var mı?

? :(
her ilçe bulunmuyor mu nedir, başka il ilçe çalışıyor bulunduğum ilçe çalışmıyor, yakındaki ilçeyle idare ediyoruz

ikuru' Alıntı:
Arkadaşlar dijitalpanomuz bir kaç yeni düzenleme ile daha da kullanışlı hale getirildi,

Artık okul web sitenizden de video gösterimini dijital pano tv üzerinden yayınlayabilirsiniz.(8 Aralık 2016)
Video Gösterimi Yeni EBA'ya Uyumlu Hale Getirildi.(5 Aralık 2016)
TRT HABER BÖLÜMÜ aktif hale getirilmiştir, Ayarlar->Doğumgünü&TRT Haber Bandı Göster.(5 Aralık 2016)
Nöbetçi Öğretmenler Bölümü 2li öğretim için uygun hale getirildi, Öğlen 12 den sonra öğleci nöbetçi öğretmenlerin gösterimi sağlandı. Ayarlar bölümünden okulun türünü 2li öğretim olarak seçmeniz ve verileri girmeniz yeterli.(30 Kasım 2016)
Veee Saat Ayarlaması SERVER saatine göre ayarlanarak uzun zamandır, beklenen durum düzeltilmiş oldu.(30 Kasım 2016)
...
.
http://www.dijitalpanotv.com/uye-kayit/
.

Hocam harikasınız tebrikler. Çok iyi bir pano uygulaması olmuş emeğinize sağlık.

Hocam teşekkür ederim eline sağlık.yalnız sağ tarafta nöbetçi öğretmenler,belirli günler,doğum günü ve teog alanı açıldığı zaman kayan yazı teog sınavına kalan sürenin içinden geçiyor:) bilginiz olsun.belki bir daha güncellemede bakabilirsiniz:)

acer50' Alıntı:
acer50' Alıntı:
hava durumu hala bozuk görünüyor, bizim yapabileceğimiz bişey var mı?

? :(
her ilçe bulunmuyor mu nedir, başka il ilçe çalışıyor bulunduğum ilçe çalışmıyor, yakındaki ilçeyle idare ediyoruz

Hava durumu metorolojoislerinden alıyor bazı ilçeler görünmeyebilir bu durumda il merkezini seçerseniz çok da problem olmaz

İbrahim Bey site bu şekilde daha kullanışlı oldu. Yalnız ayın sınıfı ayın öğrencisi gibi bir menü ekleme imkanımız da olursa fena olmaz. Örneğin nöbetçi öğretmenler kısmına. Bu da seçimli olabilir.

zeitgest' Alıntı:
İbrahim Bey site bu şekilde daha kullanışlı oldu. Yalnız ayın sınıfı ayın öğrencisi gibi bir menü ekleme imkanımız da olursa fena olmaz. Örneğin nöbetçi öğretmenler kısmına. Bu da seçimli olabilir.

:++: :++: :++:

hocam elinize sağlık benim karşılaştığım 3 problem var, çözümü var mıdır?
1. En altta geçen kayan yazının başında ismim çıkıyor
2. sağ alttaki "zile ne kadar kaldı" ve kayan yazı birbirine girmiş şekilde geçiyor.
3. Öğrencilerin doğum günlerini eokuldan nasıl çekeriz.bununla ilgili bir bilginiz var mı?

ekran resmi de ekliyorum.teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    69.7 KB · Görüntüleme: 1,570
güzel uygulama olmuş ellerinize sağlık hocam. :alkis:
"zile kalan süre" ile "sınava ne kalan süre" aynı anda gösterme imkanımız var mı acaba?

hocam bu ara panoya erişimde çok sorun yaşıyoruz. Meb in bir engellemesi mi söz konusu acaba?

Geri