SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Bende bu sene DGS ile geçiş yaptım omü böteye fakat kafamda soru işaretleri var.. acaba burdan mezun olunca iş bulmam çok rahat oluyomu?? liselerde ilkokullarda bilgisayar dersi çok fazla olmuyo haftada her sınıfa 1 saat felan. bu kadar az olan bi derse ihtiyaç olan öğretmen sayısı ne kadardır mezun olunca hemen iş bulabilirmiyim acaba?? yardımcı olursanız sevinirim..

iyi günler ben Ahmet MERAL
2002 mezuyum yani ilk mezunlardan. şu anda aşağıdaki adresdeki okulda çalışıyorum. herkese iyi çalışmalar...

Merhaba arkadaşlar ben 2003 gündüz mezunuyum. Adım açık zaten :)
Bizden devran, alperen birde serkan holep var. Başka arkadaş var mı? Görüşelim...

Eğitim sıfır evet ama hocam, matemetik fizik kimya derslerine verilen önemi unutmayalım :x :x

yaw arkadaşlar bi ben kalmışım yazmayan ekip hep burda bende 2006 2. öğretim mezunuyum (berkan) ankarada öğretmenlik yapmaktayım buraya yolunuz düşerse mutlaka arayın beklerim kendinize iyi bakın çok özledim vallaha eski günleri. :(

hakanotuken' Alıntı:
Eğitim sıfır evet ama hocam, matemetik fizik kimya derslerine verilen önemi unutmayalım :x :x
kimyadan çektiğimi başka dersten çekmedim :D Fenciler kadar genel kimya, fiziki, biyoloji matematikçiler kadar matematik gördük sanırım :D Saatleri toplasak bilgisayar dersleri azınlık olurdu :)

2008 gündüz mezunuyum bende tokat niksarda öğretmenim, boşu boşuna uğraştırdılar bizi fizikle kimyayla hatta tek ders sınavına kaldım fizikten az kalsın okul uzatıyodum :mad:

aaaxxaa' Alıntı:
yaw arkadaşlar bi ben kalmışım yazmayan ekip hep burda bende 2006 2. öğretim mezunuyum (berkan) ankarada öğretmenlik yapmaktayım buraya yolunuz düşerse mutlaka arayın beklerim kendinize iyi bakın çok özledim vallaha eski günleri. :(

oo berkan sen de buradasın

Son düzenleme:
dip-not' Alıntı:
2008 gündüz mezunuyum bende tokat niksarda öğretmenim, boşu boşuna uğraştırdılar bizi fizikle kimyayla hatta tek ders sınavına kaldım fizikten az kalsın okul uzatıyodum :mad:

2008 Gececisiyim bende hocam aynı anda pek çok derse girmiş olmalıyız. Uzamadı ama o kimyacının adı neydi hatırlamıyorum ama gladyatör gibi adamdı.. 2 sene aralıksız kimya gördük ya işkenceydi.Fizik ve kimyayı bilgisayardan daha iyi örendik.Bölüm başkanı fizikçi olan okulun bilgisayar bilgiside ne olur.Atandıktan sonra baya bir saydım hepsine.hala sayıyorum

kimyacının adı cengiz bilgisayar konusunda okulda öğretilenler(!)le kalsaydık atandıktan sonra napardık bilmiyorum

hakanotuken' Alıntı:
:puhaha:
ya ben 2001 de yataş geçiş yapmıştım omu den , hala bişi değişmemiş :)
mehmet soylu , muhammed kara duruyor mu?

mehmet soylu, muhammed kara, hakan çobanoğlu birde yeni bir asistan vardı çok kıl adamdı adını bile unutmuşum

saydığınız isimler benim atakum eml den hocalarım olur. sonra üniversiteye geçmişler...

Geri