SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Ben 2008 gündüz mezunuyum, Gökhan Hoca ve Mehmet hoca bilgisayar konusunda bize faydalı olmuşlardı az da olsa.
Amam milli eğitime geçince daha fazlasını öğretebilseydiler keşke diyorum.

2008 gündüz mezunu...üniversite dediğimde hayatımda boşluk görüyorum...kurulan arkadaşlıklar var sadece iyi olarak hatırlayabildiğim...bir de Gökhan hocanın en basit niyetiyle sorduğu ama cevapsız kalan soruları ve ardından umutsuz bakışları...:)

bilgisayar öğretim 0...fen bilgisi öğretmenliğini daha iyi yapabiliriz hakkaten...mesleğe başlayınca elde hiç olduğunu görmek çok kötü....öğretmenliğe yönelik eğitim de 0...bi de birileri para kazansın diye son sene 2 şer tane aldığımız zorunlu seçmeli dersler...akademik üniversitede briç seçmeli ders...

omü bizden sonra değişir inşallah...

Selamlar :D Ben de BÖtE 2006 gündüz Mezunuyum. Zonguldak'ta görev yapıyorum .
zyakan, şuşu ve omd ye ayrıca selamlar tabi ki osmanx e..

slm bende 2008 gündüz mezunuyum(Ali Koku). arkadaşlar isim yazarsanız iyi olur. Rumuzlardan kimin kim olduğu anlaşılmıyor. Ben henüz atanamayan tayfadanım. Ücretli öğretmenlik yapıyorum. ve tabii bol bol sövüyorum o fen derslerine orda aldığımız o eğitime. Ne öğretmen olmak için yeterli eğitim aldık ne de bilgisayar dersi vermek için yeterli bilgisayar öğrendik...

yagmur61' Alıntı:
2008 gündüz mezunu...üniversite dediğimde hayatımda boşluk görüyorum...kurulan arkadaşlıklar var sadece iyi olarak hatırlayabildiğim...bir de Gökhan hocanın en basit niyetiyle sorduğu ama cevapsız kalan soruları ve ardından umutsuz bakışları...:)

bilgisayar öğretim 0...fen bilgisi öğretmenliğini daha iyi yapabiliriz hakkaten...mesleğe başlayınca elde hiç olduğunu görmek çok kötü....öğretmenliğe yönelik eğitim de 0...bi de birileri para kazansın diye son sene 2 şer tane aldığımız zorunlu seçmeli dersler...akademik üniversitede briç seçmeli ders...

omü bizden sonra değişir inşallah...

yagmur61 adını öğrenebilirmiyim.ben hataylı ali K.

2008 mezunuyum .2 yıldır haber alamadığım gormediğim sınıf arkadaşlarım burda :) bu arada tokat merkezdeyim

Merhaba arkadaşlar. :) 2003 Gece mezunuyum. Foruma ilk yazan Tamer arkadaşım başta olmak üzere, tüm Sınıf arkadaşlarıma ve tabii tüm mezun arkadaşlara selamlar. :+1:

2009 mezunuyum ben de, ikinci öğretim.
Ordu'da göreve başlayacağım seneye.
Tüm arkadaşlara selam olsun. :)

ben de 2008 gece mezunuyum. murat hoca asistandı bizm zamanımızda. ben ünyedeym şimdi onu da gördüm ünye de. sanırım meslek yüksek okulnda şimdi

sınıf arkadaşımın hemen peşine yazayım, ben de 2008 gece mezunuyum. Evet Murat Hoca orda MYO'daydı hala öyledir herhalde. 2008 mezunlarına ve tüm OMÜlülere selamlar...

yeni mezunum ben, 2010 gündüz. böte güzel bölümde üniversite öğretmenlik adına hiç bişey öğrenmemişiz ya. ilk günden çuvalladım. :cry: :cry: :cry:

tamer kardeş sen çağırırsın da gelmez miyiz? şimdi duydum hemen geldim :) bu arada 2002 ilk mezunlardan Ahmet MERAL...

Geri