SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Re: hayırlı olsun

tanjukose' Alıntı:
Paşa keşke yerinde ben olsam. Rize çok güzeldir. hiç bir sıkıntı çekmessin. zaten anlamışsındır. Yni görevinde başarılar dilerim. bu arada hangi okulda görv yapıyorsu

Sağol Tanju Hocam,Merkez Atatürk İlköğretim Okulu'ndayım.Bu arada 2006 mezunu Rizeli bir Tanju tanıyorum.O sen misin? :roll:

TÜM ARKADAŞLARA SLM OLSUN...

İlk olarak konuyu başlatan Tamer'e teşekkürler.. Bu arada bende 2003 OMU BÖTE mezunuyum. Şu anda Zonguldak'ta görev yapıyorum..

Bilin bakalım ben kimim???

Re: TÜM ARKADAŞLARA SLM OLSUN...

vakitsiz67' Alıntı:
İlk olarak konuyu başlatan Tamer'e teşekkürler.. Bu arada bende 2003 OMU BÖTE mezunuyum. Şu anda Zonguldak'ta görev yapıyorum..

Bilin bakalım ben kimim???

Sahaların yerinde durmaz defans oyuncusu, başka kim olabilirsin ki?
:lol:

Merhaba bende 2007 Gündüz mezunuyum ve Bafrada göreve başladım tüm arkadaşlara selam...

yav millet ne fotograf koyuyo ne isim yazıyo. Kimin ikm olduğunu bulamıyoruz ki

:D ne güzel 2004 mezunu arkadaşlar varsa belirtsinler ben Ahmet 2004 böte gece mezunuyum Afyondayım bütün Samsun böte mezunu arkadaşlara selamlar

Merhaba arkadaşlar bende 2006 mezunuyum. burda arkadaşlara rastlamak ne güzel. ayrıca bu sitede emeği geçen ve bizi burada tekrar buluşturan bütün hocalarıma teşekkür ediyorum. bu arada aykut, hakan ne habersiniz_? :wink: :p

nosTRa' Alıntı:
yav millet ne fotograf koyuyo ne isim yazıyo. Kimin ikm olduğunu bulamıyoruz ki

sanırım ben senin kim olduğunu biliyorum paşa:D:D Beni hatırlarsın sanırım. Özgür ün hemşosu Mehmet :D

vay be şöyle bi göz gezdirdimde bizim sınıfın nerdeyse hepsi buradaymış. duygulandım :D:D :p arkadaşlar hepinize selamlar. Ağanız gözlerinizden öper :D:D:D
(2006 gece-MEHMET-Kahta) fazla uzattım :D:D

Selam 2004 yılı gündüz Ondokuz Mayıs Üniversitesi BÖTE mezunuyum. Kocaeli Gebzede 4.yılımı çalışıyorum Bilgisayar Öğretmeni olarak sevgiler.....

Özlemmehmet06 bende gebzede bilgisayar öğretmeni olarak çalışıyorum kimlerdensin sen :D hoşgeldin aramızamı desem?

Geri