SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
murat79' Alıntı:
3310' Alıntı:
tamer kardeş sen çağırırsın da gelmez miyiz? şimdi duydum hemen geldim :) bu arada 2002 ilk mezunlardan Ahmet MERAL...
kardeşime bıyıkta ne yakışmış...

eyvallah kardeşim yeni gördüm mesajı. bu arada özledim seni samsun'da bir ara görüşsek ne iyi olur. görüşmek üzere muhabbetle kal...

zaman su gibi akıyo ... 2005 gece ... şimdi orhan gencebay ilköğretim okulundayım ATAKUM... Selim ..

%%%%::::....Bize Her Yer Trabzon::::...%%%%%%

merhabalar 2010 böte gece mezunuyum.omu hakkında iyi şeyler yazmak isterdim ama hiç iyi bi anım yok orda.büyük hocalarımız sağolsun çok şey öğrendik kendileerinden.hele bi doç. vardı (nasıl olduysa artık orası muamma. daha bi makalesine rastlanmamış ama doç...) her üniversiteye lazım.lazım diyorum çünkü bunu gösterip böyle olmayın sakın diye örnek gösterecekler:)neyse orada birini vurmadığıma ve kurtulduğuma şükrediyorum..tabi iyi hocalarımızda vardı 10 da 1 de olsa.
üniversite seçerken akıllı davranmak lazım böyle dandik üniversitelere gitmemek lazım.en azından böte için bunu rahatlıkla söyleyebilrim..ben yanlış yaptım.kurtulduk şükürler olsun...

cyhnm' Alıntı:
merhabalar 2010 böte gece mezunuyum.omu hakkında iyi şeyler yazmak isterdim ama hiç iyi bi anım yok orda.büyük hocalarımız sağolsun çok şey öğrendik kendileerinden.hele bi doç. vardı (nasıl olduysa artık orası muamma. daha bi makalesine rastlanmamış ama doç...) her üniversiteye lazım.lazım diyorum çünkü bunu gösterip böyle olmayın sakın diye örnek gösterecekler:)neyse orada birini vurmadığıma ve kurtulduğuma şükrediyorum..tabi iyi hocalarımızda vardı 10 da 1 de olsa.
üniversite seçerken akıllı davranmak lazım böyle dandik üniversitelere gitmemek lazım.en azından böte için bunu rahatlıkla söyleyebilrim..ben yanlış yaptım.kurtulduk şükürler olsun...

ben seni bir yerden tanıyorum sanki :)

firtuna61' Alıntı:
cyhnm' Alıntı:

ben o değilim:)

cyhnm' Alıntı:
firtuna61' Alıntı:
cyhnm' Alıntı:

ben o değilim:)

elimde ses kaydı var :p

Merhaba arkadaşlar 2009 1.öğretim mezunuyum .iki yıldır karsta görev yapıyorum .Tanıyan tanımayan bütün arkadaşlara selam

bende 2008 mezunuyum. gündüz grubundan.amasya da görev yapıyorum.her omü böte mezunu gibi YIILARIMA ACIYORUM :(

a1618k' Alıntı:
yagmur61' Alıntı:
2008 gündüz mezunu...üniversite dediğimde hayatımda boşluk görüyorum...kurulan arkadaşlıklar var sadece iyi olarak hatırlayabildiğim...bir de Gökhan hocanın en basit niyetiyle sorduğu ama cevapsız kalan soruları ve ardından umutsuz bakışları...:)

bilgisayar öğretim 0...fen bilgisi öğretmenliğini daha iyi yapabiliriz hakkaten...mesleğe başlayınca elde hiç olduğunu görmek çok kötü....öğretmenliğe yönelik eğitim de 0...bi de birileri para kazansın diye son sene 2 şer tane aldığımız zorunlu seçmeli dersler...akademik üniversitede briç seçmeli ders...

omü bizden sonra değişir inşallah...

yagmur61 adını öğrenebilirmiyim.ben hataylı ali K.
1 yıl sonra cevap ne kadar yerinde bilmiyorum ama bu başlığı o bölümü yazdıktan sonra yeni inceliyorum sanırım...ben ayşegül...meslekte güzellik,başarı ve kurulların hayallerin yerine gelmesi dileğiyle...

Re:

vsenol' Alıntı:
ben de OMÜ 2005 mezunuyum. ilköğretim okulunda formatörüm. arkadaşlar seminer döneminde haftada 18 saat ücret alınıyormuş. bana 15 saat verdiler. bu konuda bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. memnun oldum...
arkadaşım sen alabilmişsin ne güzel,bizimkinden hala ses seda yok :shock: fakat duyduğuma göre,yani okuldaki tecrübeli hocalar söyledi 15 saat veriyorlarmış.

18 verilmesi lazım seminer doneminde yanlış yapmışlar.
Bu arada bende 2005 omu mezunuyum. Gündüz-Böte.

cyhnm' Alıntı:

:))) Yine sinirimi bozdu akşam akşam.

2006 gece mezunuyum. Matematik, fizik ve kimya derslerinden ötürü 2007 ve 2008 mezunları da tanır beni :roll: :roll: , Serhat KOÇHİSARLI...
alt dönem, üst dönem, gündüz, gece farketmez tüm omü mezunu ve öğrencisi arkadaşlara selamlar...

2009 1.öğretim mezunuyum.mesleğe aralık ayında başladım.her günüm okuldaki hocalara söylenmekle geçirdim hala da geçiriyorum.bu kadar mı boş geçer 4sene.topu topu 2-3 hocanın dışında bil.öğretimi diye hiç bi şey yok.hatırlıyorum da ilk sene 1.dönem bil.derslerimize veterinerlikten bi hoca gelmişti bizimm çokkk ama çokkkkk sevdiğimiz bi hocanın arkadaşı diyee!!???!!!tüm yaptığımız onun çektiği fotolara bakmaktı.şimdi diyorum ki bizden yedikleri para harammm olsun onlara.fazla fazla çıksın yaktılar bizi çünkü.

Re: Re:

technolog' Alıntı:
vsenol' Alıntı:
ben de OMÜ 2005 mezunuyum. ilköğretim okulunda formatörüm. arkadaşlar seminer döneminde haftada 18 saat ücret alınıyormuş. bana 15 saat verdiler. bu konuda bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. memnun oldum...
arkadaşım sen alabilmişsin ne güzel,bizimkinden hala ses seda yok :shock: fakat duyduğuma göre,yani okuldaki tecrübeli hocalar söyledi 15 saat veriyorlarmış.

18 verilmesi lazım seminer doneminde yanlış yapmışlar.
Bu arada bende 2005 omu mezunuyum. Gündüz-Böte.

tehnolog sen kimsin. kesin tanırım ben seni.

Geri