Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü
bunların işgüzarlığı yüzünden onay sürecim gecikti şimdi kendi okuluma başvursam aceba liseler dolmasa bile onay çıkarmı?

onayların bayramdan öncesi çıkması mümkün değil sanırım geçmiş tarihli onayda vermiyolarmış

yusufcuk51' Alıntı:
onayların bayramdan öncesi çıkması mümkün değil sanırım geçmiş tarihli onayda vermiyolarmış
dediğin gibi hocam bayramdan sonra çıkar önce çıkması imkansız gibi bişey
yediler bizim 15 günlük ekdersi kimin ihmali varsa misli misli çıksın o kişiden hocam

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
dediğin gibi hocam bayramdan sonra çıkar önce çıkması imkansız gibi bişey
yediler bizim 15 günlük ekdersi kimin ihmali varsa misli misli çıksın o kişiden hocam

+1.....

15+1 lab ım var benim okul tercih listesinde yok..delircem yeminle yaaa.yok böyle bi çalışma şekli. 15+1 var diede yazı gönderdik ilçeye..bizim ilçe kadar gevşek iş bilmez bi ilçe daha varmıdır bilmiyorum. herkes bi kafasına göre modu! :verymad:
ilçe formatörümüz bile yok salihlideki formatör ilgileniyor.Aksaklıkların olması normal.Ne kadar işlgilenebilir ki salihlideki adam senin işinle????

manisa başka bi cumhuriyet abi! bunu öğrettiler saolsunlar. Manisanın MEb i ni düzeltemedi bi şu bakanlık yazıklar olsun

bütün kaidelerin üstünde çalışıyo adamlar. neymiş 15 saat derse girmek zorundaymış BT Rehberi! 15 saat kesin dolacakmış.Resmi yazışmayı daha geçen sene yaptım ben bunlarla tamam sen haklısın dedeiler. Gene bu sene sil baştan :-1: :-1:

kıt olunca yapıcak bişey kalmıyo..böyle düzenin...............

bahhele' Alıntı:
15+1 lab ım var benim okul tercih listesinde yok..delircem yeminle yaaa.yok böyle bi çalışma şekli. 15+1 var diede yazı gönderdik ilçeye..bizim ilçe kadar gevşek iş bilmez bi ilçe daha varmıdır bilmiyorum. herkes bi kafasına göre modu! :verymad:
ilçe formatörümüz bile yok salihlideki formatör ilgileniyor.Aksaklıkların olması normal.Ne kadar işlgilenebilir ki salihlideki adam senin işinle????

manisa başka bi cumhuriyet abi! bunu öğrettiler saolsunlar. Manisanın MEb i ni düzeltemedi bi şu bakanlık yazıklar olsun

bütün kaidelerin üstünde çalışıyo adamlar. neymiş 15 saat derse girmek zorundaymış BT Rehberi! 15 saat kesin dolacakmış.Resmi yazışmayı daha geçen sene yaptım ben bunlarla tamam sen haklısın dedeiler. Gene bu sene sil baştan :-1: :-1:

kıt olunca yapıcak bişey kalmıyo..böyle düzenin...............
hocam hiç bir ilçe 15 saat şartı koşmadı sizin ilçe niye böle icatlar çıkartıyo anlamadım
okadar hoca varki 15 saati dolduramayan ama btr olan size özelmi yapıyolar bu uygulamayı anlamadım

dediğim gibi hocam seninkinde bi problem vardır 15 saat ders olayı Türkiyenin herhangi bi yerinde yok hatta manisanın hiçbi ilçesinde duymadım öle yapacak olsalar çoğu arkadaşımız btr olamazki çoğunun 15 saat dolmuyo
sana bahane üretmişler gibi geliyo bana sen git hakkını ara hocam öle saçmalıkmı olur
okul uygundur yazan bütün okullarda btr görevlendircekler hocam

sheva' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
şimdi bide olurları bekle vay babam vay kanser olcam valla :(

Bayramdan önce bi süpriz yapsalar, sevindirseler.. nerdeeeee.....
Neyse hayırlısı..
olmaz o iş hocam takvimde 1 ekimde ilçeler ile göndercek anca ışık hızıyla yapmaları lazım ama manisa malesef öle bişey yapamaz

taatoo' Alıntı:
sheva' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

Neyse hayırlısı..
olmaz o iş hocam takvimde 1 ekimde ilçeler ile göndercek anca ışık hızıyla yapmaları lazım ama manisa malesef öle bişey yapamaz

aynen hocam bayramdan sonra anca, bayramdan hemen sonra yapsalar bari, kötünün iyisi diyelim :)

server06' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
sheva' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

Neyse hayırlısı..

aynen hocam bayramdan sonra anca, bayramdan hemen sonra yapsalar bari, kötünün iyisi diyelim :)
aynen hocam bayramdan hemen sonra olması gerek artık yapabilsinler okadarınıda

bugün hayatta olmaz anca haftaya çarşamba oda hayal perşembeye kalır şaka maka 10 ekime kalıyo yazıklar olsun cidden bu geçikmenin sorumlularına haklarımı helal etmiyorum

yeter artık sabrım kalmadı olur çıkacaksa çıksın okadar öfkeliyimki anlatamam kimin ihmali varsa hakkımız varsa haram zıkkım olsun!

Yazık çok yazık.. bu kadar sürede ilde müdürü olmaya okullara müdürler müdür yar. atandı ama bizim liste oluşturulamadı-imzalatılamadı.. Beceremeyen o koltukta niye oturur anlamam..

sheva' Alıntı:
Yazık çok yazık.. bu kadar sürede ilde müdürü olmaya okullara müdürler müdür yar. atandı ama bizim liste oluşturulamadı-imzalatılamadı.. Beceremeyen o koltukta niye oturur anlamam..
aynen hocam cidden gaspettikleri ekderslerimiz haram zıkkım olsun

hala bi ses yok il formatörünü aradım tele bakmıyo il formatörünü arayan varmı bari bu ayki ekdersimizi iç etmesinler yeter ya cidden yeter zaten şurda ilk dönemn bitmesine 3.5 ay kaldı bekleyin bekleyin ikinci dönem yaparsınız yeter be cidden yeter
varmı il formatörünü arayan yanıt alan

sonunda açtı telini haftaya cumaya kadar çıkarmış ne güzel la beklesin öğretmenler
kahretsin sizin yapacağınız işi
kahretsin btrsinide okulunuda yeter be

Bu arkadaşlar iş yapmamanın yollarını çok iyi bilen kişiler bir liste hazırlayıp onaya sunmayı beceremiyorlar, her sene bu kadar insanı fıtık ediyorlar. Allah bildiği gibi yapsın bunları. :verymad: :verymad: :verymad:

inblue' Alıntı:
Bu arkadaşlar iş yapmamanın yollarını çok iyi bilen kişiler bir liste hazırlayıp onaya sunmayı beceremiyorlar, her sene bu kadar insanı fıtık ediyorlar. Allah bildiği gibi yapsın bunları. :verymad: :verymad: :verymad:

server06' Alıntı:
o kadar insanın ek dersini iç ediyorlar ve ahını alıyorlar ya...

....

kendimi soyulmuş gibi hissediyorum böle işmi olur ya sadece manisa yapamadı bütün iller halletti adamlar resmen 500-600 liramızı gaspetti

taatoo' Alıntı:
kendimi soyulmuş gibi hissediyorum böle işmi olur ya sadece manisa yapamadı bütün iller halletti adamlar resmen 500-600 liramızı gaspetti

birileri şeyini sallıyor ve umrunda değil, olan bizim ek derslere oluyor. zehir zıkkım olsun inşallah.

öfkemi anlatacak laf bulamıyorum arıcam sayacam artık bu nedir arkadaş bu nedir yapmayın la ikinci dönemle beraber yaparsınız yeter ya

başka iller ek görevlendirmeleri bile yapmış bizimkiler daha yeni yapacaklar görevlendirmeyi cidden zehir zıkkım olsun şu il formatörüyle başka konuşan varmı arkadaşlar hep birlikte arayalımda biraz acele etsin beyefendi

yazık ya cidden yazık dicek laf bulamıyorum arıcam şimdi adamı istemediğim laflar çıkacak ağzımdan hoş olmucak bukadar beceriksizlik adama çüş dedirtiyo bence bu beceriksizlik değil kasıtlı yapılan bi olay, ekdersimizi gaspedenlerden misli misli çıkar inş

Geri