Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü
sheva' Alıntı:
Akhisarda önce liste tamamlandı ama sonra bir okulda sıkıntı çıktı su anda beklemede.. bizim koordinatör hocalar belgesi olan ögretmen arıyor.. f@tih dolmadan bu is zorr..
e hızlandırsalar biraz iyi olcak hocam kırkağaç doldu diğer ilçelerin dolmasını bekliyoruz, dolmasa bile dolan ilçeler için biran önce duyuruyu çıkarıp ortaokullar için müracaat alınması lazım her ilçeyi beklersek dönemin sonunu bulacak

taatoo' Alıntı:
sheva' Alıntı:
Akhisarda önce liste tamamlandı ama sonra bir okulda sıkıntı çıktı su anda beklemede.. bizim koordinatör hocalar belgesi olan ögretmen arıyor.. f@tih dolmadan bu is zorr..
e hızlandırsalar biraz iyi olcak hocam kırkağaç doldu diğer ilçelerin dolmasını bekliyoruz, dolmasa bile dolan ilçeler için biran önce duyuruyu çıkarıp ortaokullar için müracaat alınması lazım her ilçeyi beklersek dönemin sonunu bulacak
dün yeni bi yazı yayınlanmış ilçe meb'te en az 15+1 bilgisayar bulunan sınıfların bildirilmesi konusunda sanırım haftaya ortaokulların başvurusu alınır benim daha önce yaptığım başvuruyu iptal ettirme ve kendi okulumda görevlendirme isteme şansım varmı?

yusufcuk51' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
sheva' Alıntı:
dün yeni bi yazı yayınlanmış ilçe meb'te en az 15+1 bilgisayar bulunan sınıfların bildirilmesi konusunda sanırım haftaya ortaokulların başvurusu alınır benim daha önce yaptığım başvuruyu iptal ettirme ve kendi okulumda görevlendirme isteme şansım varmı?
hangi ilçe hocam il formatörüyle bi görüş istersen evet haftaya ortaokullardan başvuru alacaklar ama bizim ilçeden sormasılar 15+1ler zaten belli sistemde hepsi var niye tekrar tekrar istiyolarki

bizim okulada gelmiş o yazı 15+1 labı olup olmadığını tespit ediyolar haftaya çıkar bizim duyurular isterizde oluruz btryi

Fatih projeli okuldan iptal ettiremezsin edersen yeni görev vermezler sanmam.. Akhisear da tamamdır arkadaşlar..

ama henüz görevlendirme yapılmadı ki şimdi yeni bi başvuru yapılınca ortaokul için ben ona da başvursam nasıl olur aceba:)

okulumuz btrye uygundur diye yazimizida gnderdik dali gbi ortaokullara basvurulari baslatirlar

herhangi bi bilgisi olan varmı il formatörüyle falan konuşmuş olan manisadaki branşdaşlarım salmış iyice herhalde yada burda manisada öğretmen olan çok az kişi var

inblue' Alıntı:
Pusuya yattık bekliyoruz, liseler açıklansa da ortaokullara sıra gelse 8)
muhtemelen hocam ortaokullardan başvuru alacaklar valilikten lise ve ortaokullara aynı anda olur alacaklar

arkadaşlar 15+1 kuralı nereden çıktı?
geçen sene çıkan bakanlık yazısında var mı bu, eski yıllardan mı kalma?

Merhaba arkadaşlar. İstanbul'dan Manisa Soma'ya atandım. Sizlerle tanışmak adına bi mesaj yazayım dedim. BTR için başvuruya yetişemedim ama 2. kez başvuru alınırsa yetişmeyi umuyorum.

Eindoforat' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'dan Manisa Soma'ya atandım. Sizlerle tanışmak adına bi mesaj yazayım dedim. BTR için başvuruya yetişemedim ama 2. kez başvuru alınırsa yetişmeyi umuyorum.
hoşgeldin hocam daha kaçırmış olduğun bişey yok sadece liselere başvuru aldılar liseler doldu bikaç güne ortaokullarda başvuru alacaklar ortaokuldaysanız okulunuzda bizim okul btrye uygun yazısı yollamışsa başvuru yapıp btr olabilirsiniz

metulueko' Alıntı:
arkadaşlar 15+1 kuralı nereden çıktı?
geçen sene çıkan bakanlık yazısında var mı bu, eski yıllardan mı kalma?
valla hocam ben 7.yılımdayım bütün görevlendirmelerde 15+1 lab istiyolardı

evet hocam lab.istiyorlar bende dağıtılan labı tekrar oluşturmaya çalışıyorum bakalım. sözde bu hafta içi açıklanacaktı il koordinatörünün söylemine göre ama bekliyoruz.

server06' Alıntı:
evet hocam lab.istiyorlar bende dağıtılan labı tekrar oluşturmaya çalışıyorum bakalım. sözde bu hafta içi açıklanacaktı il koordinatörünün söylemine göre ama bekliyoruz.
bende salı aradım salı günü yazıyı yayınlıcaz ortaokullardan başvuruyu alcaz hocam dedi ama hala ses seda yok :D
bunlar daha ortaokullardan başvuru alacaklarda ilçeler listeleri ile göndercekte onlar valiliğe göndercek ordan oluru beklicezde ölme eşşeğim ölme kurban bayramını bulur
her dönemin başında böle yapıyolar illa uzatıyolar arkadaş görevlendirme olacağı belli çokmu zor bu süreci eylülün hemen başında başlamak milleti mağdur ediyosunuz anlamıyorum ben bu işi

Bende manisa ya yeni geldim ama şimdiye kadar çalıştığım illerin arasından da manisa en yavaşı eskiden 1 eykülde bile başlatan illerde çalıştım ama okullar başlamadan yetiştirmeyen manisa da işi abartmış bunun yapılacağı belli neyi bekliyorlar ki anlamadım.

hayır anlamadığım liseler için yapılan başvuruyu aldınız önceden bari onların onayını gönderin ya bu manisa mem kadar vurdumduymaz bi kurum daha varmıdır aceba bu konuda...

Arkadaşlar bana kimse okulumuz btr başvurusuna uygundur yazısından bahsetmedi ne iş?birde ne alaka ya nasıl bir mantık bu yazıyı ister?bence il formatörü arkadaş artık koltuğu devretmeli üst makamlara en yakınımız o onlra derdimizi ve görevlendirilme mantığını anlatamadığı için bu kadar insan mağdur oluyor arkadaş yazı tekirdağa 29 ağustosta gelmiş nerede ise bir ay geçti ben ekdersimi snin yüzünden eksik almak zorundamıyım ya ?

_MurAy_' Alıntı:
Arkadaşlar bana kimse okulumuz btr başvurusuna uygundur yazısından bahsetmedi ne iş?birde ne alaka ya nasıl bir mantık bu yazıyı ister?bence il formatörü arkadaş artık koltuğu devretmeli üst makamlara en yakınımız o onlra derdimizi ve görevlendirilme mantığını anlatamadığı için bu kadar insan mağdur oluyor arkadaş yazı tekirdağa 29 ağustosta gelmiş nerede ise bir ay geçti ben ekdersimi snin yüzünden eksik almak zorundamıyım ya ?
sonuna kadar haklısın hocam bunların olacağı belli hangi okullarda bt sınıfı var biliyosunuz ee niye süreci dahada uzatıyon yap 1 eylülde duyurularını okul başlamadan yap görevlendirmeleri ne diye bizim ekdersimizi gasp ediyosun
manisada bu işler hep böle geçen senede aynı şeyi yaşadık

yusufcuk51' Alıntı:
hayır anlamadığım liseler için yapılan başvuruyu aldınız önceden bari onların onayını gönderin ya bu manisa mem kadar vurdumduymaz bi kurum daha varmıdır aceba bu konuda...
hocam muhtemelen ortaokullardan başvurularıda alıp ikisini birlikte göndercekler tahminen olurların çıkması kurbanı falan bulacak gibi :(

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
hocam muhtemelen ortaokullardan başvurularıda alıp ikisini birlikte göndercekler tahminen olurların çıkması kurbanı falan bulacak gibi :(

hocam kurbanı bulsa yine iyi manisa deyince kurbanı da geçer gibime geliyor bana

server06' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:

hocam kurbanı bulsa yine iyi manisa deyince kurbanı da geçer gibime geliyor bana
aynen hocam:D

denizlerb' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
hadi çıkartın şu duyuruyuda başvuru yapalım yeter artık ya
hocam bu işle en çok ilgilenen sensin. il koordinatörü sen olsan hiç sıkıntı yaşamayız.
hocam ile ne yazıkki çok uzağım
diyarbakırda çalışırken teklif ettiler yapalım diye istemedim
bukadar ilgilenmemim sebebide branşdaşlarımın çektiklerini çok çok iyi biliyorum çok zor koşullarda çalıştım
buarada il formatörünüde aradımbugün duyuru yapılıp ortaokullarda başvuru alacaklarmış haftaya pazartesi falanda görevlendirmeyi yapmış oluruz dedi

taatoo' Alıntı:
denizlerb' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
hadi çıkartın şu duyuruyuda başvuru yapalım yeter artık ya
hocam bu işle en çok ilgilenen sensin. il koordinatörü sen olsan hiç sıkıntı yaşamayız.
hocam ile ne yazıkki çok uzağım
diyarbakırda çalışırken teklif ettiler yapalım diye istemedim
bukadar ilgilenmemim sebebide branşdaşlarımın çektiklerini çok çok iyi biliyorum çok zor koşullarda çalıştım
buarada il formatörünüde aradımbugün duyuru yapılıp ortaokullarda başvuru alacaklarmış haftaya pazartesi falanda görevlendirmeyi yapmış oluruz dedi
hocam il formatörünün numarasını verebilirmisiniz?

Geri