Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü
buarada sadece bikaç kişi rahatsızlığını yazmış manisa genelinde bir sürü arkadaş var niye bukadar az sesimiz çıkıyo anlamıyorum biz böle oldukça çok ekdersimiz gaspedilir daha çok bekletiliriz

hocam bundan önceki görevlendirmelerde de arıyordum il formatörünü neden bu kadar geç çıkıyor diye. biz listeyi veriyoruz valilikten imza geç çıkıyor diyordu. sanki listeyi 1 ay önce veriyor. 1 Ekim ilçelerden son tarih olarak istediler. 2sinde verdi desen aradan bir haftadan fazla iş günü geçmiş oluyor. sanki uzaya üs kuracaklar, önüne gelen listeye basacak imzayı geçecek.

Manisa bu görevlendirme işini iyice dallayıp budakladı her sene bu eziyeti yaşatacaklar anlaşılan.

resmen dalga geçiyolar bakalım sabırları nekadarmış gibisinden ölçüm yapıyolar herhalde

arakdaşlar il formatörünün teli varsa sürekli arıyalım bu böle olmucak adamlar iyice tokunu çıkardılar işin
resmen dalga geçiyolar adamlar

bide konuyu açan arkadaş 28 ağustosta açmış şaka gibi koca bibuçuk ayda görevlendirmeleri yapamadı beceriksizler:D

7 yıldır manisada çalışıyorum henüz hiç bi konuda mağdur edilmeden çözülmedi işim. İmza atmak bu kadar mı uzun sürer. Sanki bizim ekders ceplerinden çıkıyor adamların bu kadar geciktiriyorlar onayı. Okullarda sene başında nasıl olsa formatör olcan diye hazırlanan dağınık ders programına mı yanayım, nöbet tuttuğuma mı yanayım.

level' Alıntı:
7 yıldır manisada çalışıyorum henüz hiç bi konuda mağdur edilmeden çözülmedi işim. İmza atmak bu kadar mı uzun sürer. Sanki bizim ekders ceplerinden çıkıyor adamların bu kadar geciktiriyorlar onayı. Okullarda sene başında nasıl olsa formatör olcan diye hazırlanan dağınık ders programına mı yanayım, nöbet tuttuğuma mı yanayım.
sonuna kadar haklısın hocam çalınan ekderslerimiz haram zıkkım olsun demekten başka bişey gelmiyo elimizden

Arkadaşlar ben Kula'daki arkadaşları organize edip,ildeki formatör arkadaşın yanına gitmeyi düşünüyorum.
Bakıyorum burda arkadaşlar gayet rahat ama bu iş böyle olmaz.bence bu başlık altında toplanalım ya da ilçe ilçe toplanalım hem çayını içeriz hem de sorunu söyleriz gidip görüşelim,bir daha böyle bir gecikme olmaması için.

ya da gün belirleriz,bütün il toplanırız,Tekirdağ'da iken resmi olarak toplanmıştık.telefondan aramakla ya da buradan yazmakla olmuyor.

valla hocam gelmeyi isteriz ama bibuçuk saat uzaklıktaki bi ilçedeyiz biz okuldan çıkıp gelene kadar mesai saati biter yada bi gün belirlenir o gün rapor falan bişeyler ayarlar öle geliriz hocam bu böle olmucak aramakla olmuyo cidden hergün arıyorum ama hala tık yok

hiç boşuna yorulmayın arkadaşlar daha olura bile cuma günü sunulacakmış. yani yarın. olur ne zaman çıkar artık bilemeyiz.. grerekçe bazı ilçeler listeleri göndermemiş hala

karabeyoglu45' Alıntı:
hiç boşuna yorulmayın arkadaşlar daha olura bile cuma günü sunulacakmış. yani yarın. olur ne zaman çıkar artık bilemeyiz.. grerekçe bazı ilçeler listeleri göndermemiş hala
helal olsun o iş bilen formatöre ya resmi tarih 1 ekim denmedimi dendi ee 1ekime kadar göndermeyen ilçelerde görevlendirme yapmassın diğerlerine yaparsın yada diğerlerini daha sonra imzaya sunarsın ilçelerin keyfinimi beklicez böle saçmalıkmı olur ya

arkadaşlar ben gölmarmarada çalışıyorum. bugün il mem ile görüştüm ve dün itibariyle onayın gönderildiği söylendi. ama okula henüz gelmedi. diğer ilçeler de onaylanmıştır muhtemelen. il mem'i arayın bence ;)

hacese' Alıntı:
arkadaşlar ben gölmarmarada çalışıyorum. bugün il mem ile görüştüm ve dün itibariyle onayın gönderildiği söylendi. ama okula henüz gelmedi. diğer ilçeler de onaylanmıştır muhtemelen. il mem'i arayın bence ;)
hocam bi yanlışın var onlar dün itibariyle valiliğe göndermişlerdir il formatörü yapıyo bu işi onun sölediği bu hem onaylar çıkmış ilçelere göndercek olsalar sitelerinde yayınlarlar hocam buaradada bütün ilçeler aynı anda onaylanır ilin sayfasındada yayınlanır hocam dediğim gibi il formatörü valiliğe daha yeni gönderdik dedi

hala ses seda yok yicem kafayı az kaldı bu ne sorumsuzluktur arkadaş ya yazık valla yazık

bu işi koordine eden kişi de büyük ihtimalle bu forumu takip ediyordur. şu yazılanları okuyunca ne düşünüyor acaba?

Bence Manisa bu seneyi bıraksın, seneye görevlendirme için şimdiden çalışmalara başlasın anca hallederler. :mrgreen:

Bişeyler yapalım burda sızlanmaktan başka şikayet dilekçesi mi yapacaz baskına mı gidecez herşeye hazırım

Merkezde çalışan arkadaşlar bir ziyarete gitse durumu öğrense biz de ona göre işimize baksak çok güzel olurdu. Başka okulda ders vardı BTR gelecek diye gitmedim, sınıf almadım, kulüp yok nöbet tutmaya başladık artık. Olcaksa da olmayacaksa da haber versinler sıkıldık.

aynen arkadaşlar hergün arıyorum bugün yarın diyo adam, merkezdeki bi arkadaş gitsinde sorsun durumu ne oluyo ne gidiyo bilelim bu ne böle bekle bekle canım sıkıldı iyice

amip33' Alıntı:
Bence Manisa bu seneyi bıraksın, seneye görevlendirme için şimdiden çalışmalara başlasın anca hallederler. :mrgreen:

Katılıyorum hocam. seneye anca formatör olcaz biz. dalga konusu olduk resmen okulda

osmangazi38' Alıntı:
Soma görevlendirmeleri yapmış, resmi yazıyı tel zincirine koymuş.
o nası oluyo hocam bu görevlendirmeler ilden çıkmıyomu, baktım bulamadımda hocam bi link atarmısınız

aynen baktım somada olmuş böle saçmalıkmı olur somada oluyo niye diğer ilçelerde olmuyo hay ben bu manisa mebin yapacağı işin ilin sayfasında niye yok anlamadım ben bu işi

onaylar çıkmış herhalde somadaki listede 59-60 falan yazıyo diğer okullardan kesip sadece o kısmı almışlar ee niye ilin sayfasında yayınlamıyolarda soma ilçesi sitesinde yayınlıyo hay yapacakları işin ben varya

adamı arıyom arıyom cevap vermiyo
nası oluyo il yayınlamıyo ilçe kendi kısmını yayınlıyo bu işler nası işliyo anlamadım ha

Geri