Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü
kırkağaçtan daha bişey gelmedi bakalım nezaman göndercekler buarada oluru 20 ekimden itibaren yapmışlar yani 5haftalık ekders gitti cidden sebep olanlara haram zıkkım olsun

sonunda bizim okulada geldi başlama yazısını yazdılar yarın gönderecekler malüm bu saatte kasabadan ilçe merkezine göndermek sıkıntı hadi hayırlı olsun bakalım

taatoo' Alıntı:
sonunda bizim okulada geldi başlama yazısını yazdılar yarın gönderecekler malüm bu saatte kasabadan ilçe merkezine göndermek sıkıntı hadi hayırlı olsun bakalım
Geç oldu ama yapacak bişey yok hayırlı olsun hocam.

taatoo' Alıntı:
hocam yazı e-posta yoluylamı geldi yoksa elden mi ulaştı bizim e-posta sistemine baktım hala yok alaşehir bu arada...

yusufcuk51' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
hocam yazı e-posta yoluylamı geldi yoksa elden mi ulaştı bizim e-posta sistemine baktım hala yok alaşehir bu arada...
eposta yoluyla geldi hocam

bizimkide gelmiş ilçeye müdür beyler yerinde yokmuş yarın imzalayıp koyacaklarmış siteye

Arkadaşlar malum bu dönem 2 aylık kaybımız oldu.Bu kadar gecikme normal birşey değil.
Bence il formatörü Serkan ÖZTÜRK'e cep telefonuna SMS atalım,durumu uygun dille anlatalım tekrar mağdur olmamak için.
Hepimiz bunu dillendirirsek 2. dönem sıkıntı çekmeyiz diye düşünüyorum.
Bende telefon numarası var,isteyen il mem'i arayıp alabilir,ben öyle yapmıştım ben buradan paylaşmayayım
hoş olmaz :)
hazır olduğumuzda bu başlık altından haberleşip aramaya başlayalım.
hatta ortak bir metin bile atabiliriz.

hocam ayrı ayrı aramak biraz hoş olmaz ama ortak bir mesaj mantıklı gibi. gerçekten de iki senedir bu iki aylık gecikmeler çok can sıktı, umarım bundan sonra olmaz.

ikinci dönem görevlendirmeleri nisana yetişir inş:D
milletin ili başvuru alıyo bizimkiler beklerlerde beklerler dediğim gibi nisana kadar süründürürler bizi

geriye dönük geçende paraları alamadı dimi görevlendirme olana kadar okula gidenler?

neyi bekliyolar anlamış değilim.2. faz gelen okullara görevlendirme açılmayacağını söyledi bizim eğitici..kabulleri olmadığı için..

ne zaman alacaklar acaba dilekçeyi :sleep:

yok hocam geriye dönük diye bir şey yapmaz bunlar. erkenden alsalar bari her zamanki gibi geç kalacaklar. hala ses seda yok.

2. dönem başladıktan 2 hafta sonra yazı çıkar. martın ortası gibi de başlarız kanımca. :D

Arkadaşlar ben konuyu,yani bu gecikmeyi sendika başkanıma söyledim,sağolsun ilgilenmiş,birazdan da ili arayacak.
Ancak ilçeden ona şöyle söylemişler:Geçen dönem bir gecikme oldu ama okullara yazı yollanmış olması lazım geriye dönük formatörlük alınabilmesi için diye.Bakalım birazdan yine görüşeyim.
Sizler de birşeyler yapın arkadaşlar burada dertleşmek,atarlanmak bir şey çözmüyor.
ben sendikamdan bu gecikmenin 2. dönem de olmaması için il ile görüşmesini istemiştim.

_MurAy_' Alıntı:
Arkadaşlar ben konuyu,yani bu gecikmeyi sendika başkanıma söyledim,sağolsun ilgilenmiş,birazdan da ili arayacak.
Ancak ilçeden ona şöyle söylemişler:Geçen dönem bir gecikme oldu ama okullara yazı yollanmış olması lazım geriye dönük formatörlük alınabilmesi için diye.Bakalım birazdan yine görüşeyim.
Sizler de birşeyler yapın arkadaşlar burada dertleşmek,atarlanmak bir şey çözmüyor.
ben sendikamdan bu gecikmenin 2. dönem de olmaması için il ile görüşmesini istemiştim.
hocam geriye dönük olması mümkün değil. valilik oluru çıkar. okula yazı gelir. okul göreve başlama yazısını yazar. fiilen o gün başlamış olursun. şimdi diyeceksiniz ki olur çıkmadan biz okulda BTR olarak göreve fiilen başlamıştık. peki listede adınız olmasaydı? görev yazısını görmeden göreve başlanmaz. ancak sevabına çalışabilirsiniz. neticede ücretinizi tebliğ tarihinden itibaren alırsınız. manisa şu işi zamanında yapmayı yıllardır beceremedi.

denizlerb' Alıntı:
_MurAy_' Alıntı:
hocam geriye dönük olması mümkün değil. valilik oluru çıkar. okula yazı gelir. okul göreve başlama yazısını yazar. fiilen o gün başlamış olursun. şimdi diyeceksiniz ki olur çıkmadan biz okulda BTR olarak göreve fiilen başlamıştık. peki listede adınız olmasaydı? görev yazısını görmeden göreve başlanmaz. ancak sevabına çalışabilirsiniz. neticede ücretinizi tebliğ tarihinden itibaren alırsınız. manisa şu işi zamanında yapmayı yıllardır beceremedi.
hocam bende yazısız göreve başlamadım zaten ama bizim başkan geriye dönük almanız için yazı yollandı dedi.Fazla da üstüne gitmedim şimdilik yarın arıcam tekrar.
En azından bu dönem zamanında başlasın da en azından tekrar mağdur olmayalım.
Sizlerden de bekliyorum böyle ataklar arkadaşlar.

Arkadaşlar haberi ben vereyim,BTR görevlendirme yazısı yayınlandı telefon zincirinde.(başka konu başlığında yazılmış ama yine de ben bu başlıkta yazmak istedim.)
Bilmiyorum etkisi oldu mu ancak ben sendika başkanıma konuyu açmıştım,bana salı günü yayınlanacak,2. döneme de yetiştirecekler dedi.
Hatta 1. dönem geç olduğu için geriye dönük ekdersimizi alabilirmiyiz onu da görüşecek.
Burada ağlamak sızlamak yerine şahsen ben birşeyler yapmaya çalıştım
ama görüyorum ki benim en son mesajımdan sonra dur biz de birşeyler yapalım diyen olmamış. :-1:

_MurAy_' Alıntı:
Arkadaşlar haberi ben vereyim,BTR görevlendirme yazısı yayınlandı telefon zincirinde.(başka konu başlığında yazılmış ama yine de ben bu başlıkta yazmak istedim.)
Bilmiyorum etkisi oldu mu ancak ben sendika başkanıma konuyu açmıştım,bana salı günü yayınlanacak,2. döneme de yetiştirecekler dedi.
Hatta 1. dönem geç olduğu için geriye dönük ekdersimizi alabilirmiyiz onu da görüşecek.
Burada ağlamak sızlamak yerine şahsen ben birşeyler yapmaya çalıştım
ama görüyorum ki benim en son mesajımdan sonra dur biz de birşeyler yapalım diyen olmamış. :-1:
geçen hafta bilgi işlemi telefonla aradım bu hafta için duyurunun çıkacağını söylemişlerdi.

Arkadaşlar manisa memin btr duyurusunda başvuru formu ve başvuru dilekçesi adı altında iki tane belge yayınlamışlar. biz hangisini dolduracağız.
birde bu verdikleri listelerde, özellikle ortaokul listelelerinde bazı ilçelerin okulları tamamen yok.
Manisa mem insanı kanser eder valla

sahrak' Alıntı:
Arkadaşlar manisa memin btr duyurusunda başvuru formu ve başvuru dilekçesi adı altında iki tane belge yayınlamışlar. biz hangisini dolduracağız.
birde bu verdikleri listelerde, özellikle ortaokul listelelerinde bazı ilçelerin okulları tamamen yok.
Manisa mem insanı kanser eder valla
duyuru güncellenmiş hocam. eski formu kaldırmışlar. tek form var (normal, sabah, öğle kutucukları olan)

http://manisa.meb.gov.tr/www/birim-bilg ... cerik/4431

normal eğitim gören sabah işaretleyebiliomu buna göre :idea: :mrgreen:
bence süper olurdu :lol:

Geri