Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü
sami55' Alıntı:
Kaç hafta oldu ya hala yazı gelmedi ne biçim iştir bu ya.
valla hocam ben il formatörünü aradım bugün ortaokullara başvuru duyurusunu yapacaz dedi ama nekadar doğru bilemiyorum manisanın ne yaptığını anlamak mümkn değil

taatoo' Alıntı:
sami55' Alıntı:
valla hocam ben il formatörünü aradım bugün ortaokullara başvuru duyurusunu yapacaz dedi ama nekadar doğru bilemiyorum manisanın ne yaptığını anlamak mümkn değil
Hocam duyuruları yapsın ortaokulların başvurularını yaptırsın bizim onayları niye bekletiyor anlamadım. biz şimdi formatör gibi çalışıyoruz okulda peki bu günler için ek ders vermezlerse ne olacak. Benim daha önce çalıştığım yerlerde onay geçte olsa bize okullar başlayınca yada daha önceden 1 eylülde göreve başlayın diyorlardı biz onaysız görev yapıyorduk buradaki uygulama nasıl oluyor acaba.

sami55' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
sami55' Alıntı:
Hocam duyuruları yapsın ortaokulların başvurularını yaptırsın bizim onayları niye bekletiyor anlamadım. biz şimdi formatör gibi çalışıyoruz okulda peki bu günler için ek ders vermezlerse ne olacak. Benim daha önce çalıştığım yerlerde onay geçte olsa bize okullar başlayınca yada daha önceden 1 eylülde göreve başlayın diyorlardı biz onaysız görev yapıyorduk buradaki uygulama nasıl oluyor acaba.
hocam boşuna okulda formatör gibi takılma vermezler yazı çıkınca çıktığı tarihten itibaren veriyolar ekdersi eylül ekdersi gitti zaten
buarada il formatörüde politik konuşuyo adam bugün yayınlıcaz dedi hiçbi yazı falan yok artık yetti valla arıcam kırıcam kalbini bukadar vurdumduymazlık olmaz branşdaşlarım napar diye düşünmüyomu bu adam anlamadım

il formatörünü aradım liseler için onaylar çıktı ilçelere gönderildi ilçe meminize sorun dedi...

yusufcuk51' Alıntı:
il formatörünü aradım liseler için onaylar çıktı ilçelere gönderildi ilçe meminize sorun dedi...
öle saçmalıkmı olur hocam ilin sayfasında niye yayınlamadınız diye sormadınızmı
bi öle diyo bi öle dünde bana ortaokullara duyuru yapacaz dedi hala bişey yok

valla sıkıldım artık ha yapacakları basit bişey bu ne arkadaş ya böle saçmalıkmı olur sinirden yerimde duramıyom

bu il formatörü delirtçek beni şimdi aradım bugüne yetiştirmeye çalışıyoz diyo bi yazı yayınlıcaklar altıüstü anlamadım ben bu işi

liseler açıklandı bakalım sıra ortaokullara geldi bugün çıkacakmı duyuru merakla bekliyoruz

Benim anlamadığım bu iş madem yapılacak neden bu kadar bekletiyorlar da insanları madur ediyorlar biz BTR olacağız diye ders programları dağınık yapıldı her şekilde bizi sıkıntıya sokuyor bu manisa ya. Ben de siteden mesaj attım ama dün ama hala bir cevap gelmedi .

Aynen hocam ya sanki uydu gönderdiler ya 3 günlük işi kaç günde ancak yaptılar ya...

sonunda yayınladılarda çok uzatmışlar takvimi bizim olur başramdan sonrayı kesin bulur inş görevlendirme tarihimizi 15inden itibaren yaparlar yoksa biçok arkadaş sıkıntı yaşıcak

Merhabalar. Ben Soma'ya yeni atandım. Görevlendirme yapılacak ortaokulların listesine baktım. Soma'da hiçbir ortaokul gözükmüyordu. Bunun sebebini bilen var mı acaba? Soma'daki ortaokulların hiçbirinde 15+1 'lik sınıf mı yok acaba? Bir de manisa il formatörü arkadaşın numarasını bilen varsa PM den gonderebilir mi acaba bana?

olmaz böyle şey ya ne lise görevlendirmesinde ismim var nede ortaokullar listesinde okulum.ben son gün yaptıştım başvuruyu teslim etmedi mi ne yaptılar hay ben böyle işin...

Eindoforat' Alıntı:
Merhabalar. Ben Soma'ya yeni atandım. Görevlendirme yapılacak ortaokulların listesine baktım. Soma'da hiçbir ortaokul gözükmüyordu. Bunun sebebini bilen var mı acaba? Soma'daki ortaokulların hiçbirinde 15+1 'lik sınıf mı yok acaba? Bir de manisa il formatörü arkadaşın numarasını bilen varsa PM den gonderebilir mi acaba bana?

15+1 sınıf olup olmadığı okullara yazı ile geldi , bilgilendirme istendi. okulunuz uygunluk raporu vermediyse listede yoksunuzdur. somada hiçbir okul vermemiş ama ilçenizle ilgili bir sorunda olabilir,görüşün.

ek ders konusunda 15inden itibaren ekders yazılmaz die düşünüyorum, belki bir ihtimal başvuru tarihlerini baz alabilirler,işi uzattıkça uzattılar yine olan bize oldu...

redrock45' Alıntı:
Listede Akhisar ' ın adı bile yok.Neden böyle yapmışlar anlayan var mı?
Alaşehir'inde öyle saçmalıkta sınır tanımıyorlar artık ne yapabiliriz bu konuda siz okulunuzun uygun olduğuna dair yazı göndermişmiydiniz hocam?
ben gönderdiğim halde yok listede okulum.

valla anlamadım mail attım şu bilgisayar45 mi nedir sizde gönderin yarında arayalım hep birlikte telden

göndereyim hocam şimdi.il formatörünün numarası yok bende varsa verebilirseniz yarın bi ararım.Ama bi yanlışlık falan var herhalde yazıda 17 ilçe milli eğitim müdürlüklerinin dikkatine diyor ama topu topu 9 ilçeden 70 okul var

Akhisar'da fatih projesi olan okulun birine BTR görevlendirmesi olmadığı için Akhisar listede yokmuş.Hayırlısı bakalım bitirirlerse Akhisar için de görevlendirme olacak

değerli hocalarım ilk lise duyurusunda fatih projeli okullar boş kaldığı takdirde o ilçede görevlendirme yapmıcaklardı bunu yazıda belirtmişlerdi herhalde o olmayan ilçelerde fatih projeli okullar boş kaldı
bu işin bukadar uzaması 81 ilin en geç görevlendirmesini manisanın yapması cidden büyük sıkıntıdır, ilde formatör toplantısıda olmuyo olsa okadar yol tepip yüzyüze sorumlu kişilerle konuşmak daha etkili olur mailmiş telmiş çok fayda etmiyo ben 10 gündür il formatörüyle konuşuyorum ama faydasını pek göremedim eylül bitti daha başvuracazda ayın 1inde listeler ile gidecekte ordan valiliğe gidecek daha öncedende demiştim anca kurban bayramı sonrasını bulacak ben zaten sadece dersime girdim çıktım bu süre zarfında geriye dönük ekders verselerde vermesinler bu saatten sonra
5 yıl diyarbakırda kaldım okadar büyük bi il olmasına rağmen okullar açılmadan görevlendirmeler çoğunlukla hep halloluyodu manisadaki 3.görevlendirmem olacak her dönem 1ayımızı yiyolar bilerekmi yapıyolar yoksa cidden beceriksizlermi anlamış değilim

Geri