Fatih GM Tablet Karşılaşılan Problemler

Kodla Büyü
hocam starboardı tablette denedim olmadı işletim sistemi kaynaklı olabilir android uyumlu olabilecek varmı bilmiyorum deneyip yapabilen varsa söylesin arkdaşlar deneyelim

Bana müdür tableri verdi bi dene bak bakalım diye bende eba sifresi ile girdim ama sonra istedi formatladım kendi şifre tc ile tekrar girilebiliyor mu?

pybs.eba.gov.tr de
kurumumuz - menüsü altında öğretmen -öğrenci ve okullar seçenekleri vardı..
şu an sadece okullar görünüyor..
herkeste mi böyle bu?

Re: Ynt: Fatih GM Tablet Karşılaşılan Problemler

mutlucan' Alıntı:
pybs.eba.gov.tr de
kurumumuz - menüsü altında öğretmen -öğrenci ve okullar seçenekleri vardı..
şu an sadece okullar görünüyor..
herkeste mi böyle bu?
evet oyle gorunuyor..

Komut yok haradı için format attım lakin 4 tablet açılmıyor ve öylece kalıyor. Hiç açılmadığından pybs ye eklenmiyor ve arıza kaydı olusturamıyorum. Napmalı acaba, servis numarası falan nedir bilen yazabilirmi

emrullahhak' Alıntı:
Arkadaşlar cihazı resetlemek için ve otomatik kayıt 2 hatası için android 4 sürümlerinde olan çözümü denedim çözüm oldu. Ses kısma tuşuna basılı tutarak kapatma düğmesine de aynı anda 5 saniyeliğine basstığınızda cihaz resetleniyor. Ayrıca ses açma tuşu ve kaptma tuşuna basında android boot menüsünü görebiliyoruz.
2 gündür bu sorunu yaşıyordum ve arkadaşın söylediğini uyguladım. Tableti tekrar açtığımda aktivasyon işlemi başladı. Her ne kadar şu an bulut sorununda takılı kalsam da, bir adım ilerlemiş olmak sevindirdi. Bu milli eğitim adamı deli ediyor!

azra' Alıntı:
wifi sorununu halledemedik. yokmu yardımcı olabilecek biri?
Arkadaşım wigetler bölümünde ayarlar menüsü var.oaraya basılı tutarsan içlerinda kablosuz menüsünün de bulunduğu bölümler açılıyor.Kablosuz bölümü seçip uygulamalar bölümüne getir.Oradan kablosuz bağlantılarla işlemlerini gerçekleştirebilirsin.Kolay gelsin.

bn herşeyi yazdım doğruda hepsi buluta bağlanılıyor diyor ama bir süre sonra kayıt hatası veriyor bazen daha buluta bağlanılıyor demeden kayıt hatası veriyor ne yapmalıyım

Arkadaşlar Bu tabletleri bilgisayara bağlayabilen var mı acaba? Bağlayarak dosya atılamıyor mu acaba..

Arkadaşlar Bu tabletleri bilgisayara bağlayabilen var mı acaba? ????

bir tanidigin oglunun fatih kapsaminda verilen tabletinin ekrani bir sekilde kirilmis garantiye yollamis okul simdi 300tl ücret istemisler kullanici hatasi diye normalmi yani para isteme haklari varmi acaba veliden

öğrenci tableti arızalandı pybs den arıza kaydı oluşturduktan sonra göndermeyi okul mu yapıyor yoksa öğrencinin kendisi mi?

sami55' Alıntı:
Arkadaşlar Bu tabletleri bilgisayara bağlayabilen var mı acaba? Bağlayarak dosya atılamıyor mu acaba..
dosya aktarmak için airdroid uygulaması kurdum internet üzerinden aktarıyorum. Bilgisayara bağladığımızda görmüyor tableti

savas3457' Alıntı:
öğrenci tableti arızalandı pybs den arıza kaydı oluşturduktan sonra göndermeyi okul mu yapıyor yoksa öğrencinin kendisi mi?
4 öğrenci 1 öğretmen tableti arızalandı. mng kargo ile anlaşması varmış dediler. Okula geldiler hepsini kargoya verdik ve telpaya gönderdik

Evde aktifleştirdim okulda internete girmiyor okulda aktifleştirdim evde internete girmiyor. arkadaşlar bu nasıl iştir. bunun ROM unu değiştirebilir miyiz acep??

yazıldı mı bilmiyorum da öğrencilerden birkaç tanesinde kayıt hatası diyor. Kapatıyorum açıyorum buluta bağlanmıyor. Ne yapacağım bunu :verymad:

titan1905' Alıntı:
savas3457' Alıntı:
4 öğrenci 1 öğretmen tableti arızalandı. mng kargo ile anlaşması varmış dediler. Okula geldiler hepsini kargoya verdik ve telpaya gönderdik
hocam kargoyu siz mi aradınız yoksa onlar mı yönlendiriyor ?

tayini çıkan biri tableti iade etmek zorunda mı ? yada emekli olan bir öğretmen bilgisi olan arkadaşlar.

prentice' Alıntı:
titan1905' Alıntı:
savas3457' Alıntı:
hocam kargoyu siz mi aradınız yoksa onlar mı yönlendiriyor ?
bize ilden mng dediler biz sadece kargoyu aradık görevliye teslim ettik

truva12345' Alıntı:
tableti kapat dedim hala kapanıyor diyor ama kapanmıyor yarım saat geçti başkada birşey yapılmıyor.kapanmıyorda takıldı kaldı. usb görmüyor daha iki gün oldu alalı bir sürü problem :eek:

benim de öyle şuan yardım lütfenn :cry: :cry:

Emreyt' Alıntı:
tayini çıkan biri tableti iade etmek zorunda mı ? yada emekli olan bir öğretmen bilgisi olan arkadaşlar.
din kültürü öğretmenimiz diyanete geçti ben tableti geri aldım. neden alıyorsun diye soruncada mebbisten kaydın silinince nasıl aktive edeceksin kullanamzsın verde yerine gelecek öğretmene verelim dedim. itiraz etmedi verdi. doğrumu yaptım bilmem.

okulda tabletleri dağıttık. bütün öğretmen ve öğrenciler aktivasyon yaptı. okulun şifresi ile pybs ye girdiğimde bu tabletlerin sisteme düşmüş olması lazım ama hiç bir şey yok. pybs de öyle bir menüde yok. yapmayı unuttuğumuz eksik bişey mi var acaba..

Geri