Fatih GM Tablet Karşılaşılan Problemler

Kodla Büyü
öğretmenlere tabletleri dağıttım ilk günden sorunlar çıkmaya başladı. 4 adet tablet şarj almıyor . ne yapmalıyım

Tableti nasıl sıfırladınız acaba.Bende denedim.Ses tuşu kapatma düğmesi.Ama fabrika ayarlarına dön desen bile eskisi gibi kalıyor işlem bitince

Poll' Alıntı:
tableti sıfırladım kurtuldum tekrar aktivasyon istedi tabi
Tableti nasıl sıfırladınız acaba.Bende denedim.Ses tuşu kapatma düğmesi.Ama fabrika ayarlarına dön desen bile eskisi gibi kalıyor işlem bitince

ilyas33' Alıntı:
3 öğrenci tableti eksik geldi.daha sonra tamamlanır mi acaba

tamamlanır hocam bizim bir adet kalem eksik cıktı kontrol aşamasında bir hafta sonra kalem gönderdi telpa. önemli olan tuttuğunuz ve onlara ulaşan tutanak.

benim tablet nette gezerken donuyor kendi kendine yeniden başlıyor. bazen video izlerken donuyor ve yeniden başlıyor. çakılıp kalıyor resmen. power tuşu bile çalışmıyor. var mı bu arızayla karşılaşan?

tabletleri meb hattı wifi modemde bir türlü aktive edemedim. modemin tüm ayarlarını gözden geçirdim. wep, wpa, wpa 2, şifresiz her türlü şifreleme yaptım, modem ismi yanında yıldız var ve ağ aktif değil kırmızı renkte uyarısı var. bu arada çeşitli andoid telefonlarda denedik şifresizken modeme bağlanabilirken diğer şifreleme metodlarında hiçbir andoid cihaz bağlanmadı. var mı benzer durumla karşılışan...

Arkadaşlar Kayseri'den yazıyorum. Tabletleri dağıttık ve aktive ettik. Ama http://pybs.eba.gov.tr/ sitesi aktif değil. hiçbir işlem yapamıyoruz. Öğrenci tabletlerinden 7 tanesi arızalı çıktı. çoğunda kırmızı yazı ile THINKWARE yazısı geliyor. Tekrar geri gönderim yapacağım.

bizde tabletleri yeni dağıttık ama şimdiden yığınla şarj olmuyor sorunuyla karşılaşıyorum arıza kaydı oluşturamıyorum ekranda listeleri göremiyorum çünkü?? kafam karıştı..

Mesaj silinemiyor mu ben mi bulamadım anlamadım. Saçma bir mesaj olarak kalsın burada o halde.

arkadaşlar uygulamalar ekranından istenmeyen uygulama simgelerini nasıl kaldırabiliriz.
ben ayarlar-uygulamalar kısmından istemediğim uygulamaları devre dışı bırakıyorum
ilk anda gitmiş oluyo ama farklı zamanda uygulamalar anasayfasına tekrar geliyo simgesi...

eevttt sanırım en büyük sıkıntılardan biri öğrenci velisi geldi tableti çaldırmışlar ??? nasıl bir prosedür uygulanır ne yapılır bile gören duyan varmıdır acep?

PYBS'de aktive edilen tabletler listelenmiyor. Okul kartı bölümünde öğretmen ve öğrenci tablet sayıları 0 olarak görünüyor.
Halbuki bizzat kendim ondan fazla tablet aktive ettim. Bunu yapalı da iki haftayı geçti. Sıkıntının kaynağı nedir bilen var mı?

arkadaşlar 235 öğrencimizin bir tanesi için eba dan şifre alamıyoruz.bu durumla karşılaşan varmı?

mustafa_ogr' Alıntı:
PYBS'de aktive edilen tabletler listelenmiyor. Okul kartı bölümünde öğretmen ve öğrenci tablet sayıları 0 olarak görünüyor.
Halbuki bizzat kendim ondan fazla tablet aktive ettim. Bunu yapalı da iki haftayı geçti. Sıkıntının kaynağı nedir bilen var mı?
tabletlerin kabulunu yaptın mı hocam

savas3457' Alıntı:
mustafa_ogr' Alıntı:

Heee tabletler geldi kabul ettik aldık, bu değil mi :D
Pybs ürün kabul bölümünden mi yapıyoruz?

bir öğrenciye şifre alamıyoruz arkadaşlar.sürekli hata diyor eba.bu durumla karşılaşan oldu mu?

savas3457' Alıntı:
mustafa_ogr' Alıntı:

Ürün kabul yaptık hocam. Ama hala tablet arızası giremiyoruz.

Ve hala okul kartında öğrenci ve öğretmen tablet sayısı 0 olarak görünüyor. Bu konuda yardım edecek kimse yok mu yahu? Normalde uygulanması gereken prosedür ne en azından onu söyleyiverin :)

ccereci' Alıntı:
tabletleri meb hattı wifi modemde bir türlü aktive edemedim. modemin tüm ayarlarını gözden geçirdim. wep, wpa, wpa 2, şifresiz her türlü şifreleme yaptım, modem ismi yanında yıldız var ve ağ aktif değil kırmızı renkte uyarısı var. bu arada çeşitli andoid telefonlarda denedik şifresizken modeme bağlanabilirken diğer şifreleme metodlarında hiçbir andoid cihaz bağlanmadı. var mı benzer durumla karşılışan...
aynı sorunu bende yaşamaktayım çözümünü bulan varsa lütfen paylaşabilirmi

bir tablette "kayıt hatası TabletID, TCKimlikNo veya şifre boş" diye bir hata alıyorum..
bu nedir karşılaşan var mı?

Geri