ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
bilöğretmen79 hocam etimesgutta tavsiye etmeyeceğiniz okulllar varsa onları söylerseniz sevinirim?

ildışı 45 puan çankaya yenimahalle keçiören yazacam..eğer oraları bilen arkadaşlar varsa iyi okulları yazabilir mi acaba ???

geçen sene 14 kişi almışlar ildışından ankaraya en son 72 puanla mamak lalahan ilköğretime birisi gitmiş. bu sene is 67 kişi alınıyor bence 60 puana kadar düşer en az. Puanlara istatistiksel olarak bakarsak 60-70 puan arası çok kişi var 3 - 3 buçuk yıl çalışıp bu puanı yapan.

sevincaltunel' Alıntı:
ben eğitimhanede tercihlerimi girdim ona göre hiç bir yere yerleşemem gibi duruyor

Arkadaşım sen onu bence fazla göz önünde bulundurma puanın evet biraz düşük ama bence şansın var demedi deme tercihlerini güzel yap 26.tercihi boş geçme 2 sene zorlanırsın belki ama sonra istediğin yere geçersin.Benimde puan 62 zor belki ama allahtan umut kesilmez

vecta9779' Alıntı:
Arkadaşlar BÖTE'li olupta 120-150 puanla tayin isteyecekler,nereden topladılar bu puanları.
1-köyde çalışan böteli hiç yok gibi bir şey
2-ilk mezunları 2002 eylülde göreve başladılar
3- 8 senede herkes yerine yerleşmiştir.
4- ortalama 6 senelik öğretmen olsa ortalama 15 puandan en fazla 90 puan yapar
açıkcası ben 120-150 puanı olan bötelilere inanmıyorum.

Ayrıca İl içi ile İldışı aynı anda yerleşecekse Ankara en düşük 40 puanlara bile öğretmen alacak göreceksiniz. Çünkü 2007 ildışında 15 tane Ankara açıldı ve Keçiörendeki bir okula yazan bile olmadı

hacım sen nerde yaşıyon ya
yozgat ilçe puanı 22,
köyde oldugunu düşün 22+8=30
4 sene çarpı 30 olur sana 120
yozgatta bile bu puan toplanabiliyorken başka yerlerde neden toplanamasın. sen herhalde buyuksehirden cıkmadın ortalama 15 puandan bahsediyon

umudunuz yoksa yapcak bişi yok hocam, 83 puanınız var siz umudum yok diyorsanız diğer arkadaşlar ne yapsın

Arkadaşlar bakmayın öyle konuştuğuna bence hava atıyor az puanı olan insanların ümidini kırmaya çalışıyor bence bu sene puanlar çok düşecek bak buraya yazıyom 45'lere kadar düşecek ahada yazdım

ozcan06' Alıntı:
Arkadaşlar bakmayın öyle konuştuğuna bence hava atıyor az puanı olan insanların ümidini kırmaya çalışıyor bence bu sene puanlar çok düşecek bak buraya yazıyom 45'lere kadar düşecek ahada yazdım

Gel şunu 43 yapalım hocam. Bende gideyim memleketime :mrgreen:

Arkadaşlar egitimhane.com da tercih rehberine üye oldum, 70 puanım var ankara isteyecem benim önümde 90 kişi var diyo nasıl oluyo yaaa millet üfürüyo mu anlamadım, çöktüm resmen :S

hocam millet üfürsede farketmez, yüzlerce okul var, adam 25 tercihini de kendinden fazla pualı kişilerin tercih ettiği okulları yazarsa isterse 100 puanı olsun atanamaz. sizin puanınız atıyorum 45 dir, kimsenin yazmadığı bir okulu yazarsınız siz atanırsınız. benim puanım 72 umudum var aynı şeyler benim içinde geçerli, kimsenin yazmayı düşünmediği okulları yazacam. meslek lisesi de yazacam, gelebilir de gelmeyebilirde, fakat güzel tercih yapan 80 puan üzerindekiler %95 atanırlar.

ozcan06' Alıntı:
açıkçası ben de oyle düşündüm ama agzımı açmak istemedim.tabi bu durum gene de beni "kesin giderim" hissine itmiyor.çok düşük puanım çünkü.

Böte mezunuyum puanım 106 Tercihlerimin yarısı Keçiören oldu ilköğretim okullarını tercih ettim...
Herkesin Allah yardımcısı olsun...

ozcan06' Alıntı:

İfadenizi şaka olarak algılıyorum. Değilse yazınız ayıp kaçmış üzüldüm.
İnsanın kendisi ne ise başkalarını da öyle görür.

Puanım 83 ve bende ANKARA İldışı isteyen bir çok arkadaşım gibi tahmini fikir edinmek için egitimhaneye.com a baktım. Bu izlenim oluştu.

İldışı başvurularında yığılmanın 50 - 70 arasında olacağını tahmin ediyorum. ancak 67 lik liste bu yığılmanın çok yukarısında bitecek gibi.

Birde 30 - 40 larda puanı olupta kuvvetli ümit besleyen kardeşlere realiteye bağlı olarak tavsiyem;
Kendinizi kışa göre ayarlayın, bahar çıkarsa bahtınıza. Şahsen ben 83 puanımla öyle yapıyorum.

joombal kardeşim tabiki biz işin espirisindeyiz ama bence sen kendi açından biraz karamsar dşünüyorsun bence bence 40 puan civarında kapanabilir ankara

Arkadaşlar anlamadığım olay şu, geçen yıl Ankara ya 14 kişi aldı ildışı ve 72 de kaldı. Bu yıl 67 kişi alıyor puan 90 larda kalacak gibi ( .....hane.com a göre ) bu nasıl oluyor buna anlam veremedim :S

kolay hocam her geçen gün dönemizde ve daha önce mezun olan sayısı artıyor ayrıca hizmet puanlarıda artıyor doğal olarak eee bide doğuda çalışıp puan biriktirenler olacak haliyle artacak ama ne kadar o bilinmiyor

Geri