ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü

SogukSabah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl içinden ve İl dışından ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri öğretmenleri bu başlık altında puanını ve nereleri ve nereden(İl içi-İl dışı) isteyeceğini yazsın böylece klavuz yayınlanana kadar Ankara için fikir sahibi oluruz.

100 - Ankara Merkez - İl içi

Ankarada bizim bölümde çok açık var.ben geçen yıl özür grubundan 10 puanla Ankara Merkez Etimesgut'a atandım,merkeze gelirsiniz muhtemelen arkadaşlar...

benim 55 puanım var ankaraetimesgut tarafı yada oraya yakın ilçeleri düşünüyorum inşallah dediğiniz gibi açık çoktur.yerleşebiliriz..

Arkadaşlar bende etimesgut civarı düşünüyordum ama 3 yıl şartından dolayı isteyemeyecem galiba puan 65

crescent_86' Alıntı:
Ankarada bizim bölümde çok açık var.ben geçen yıl özür grubundan 10 puanla Ankara Merkez Etimesgut'a atandım,merkeze gelirsiniz muhtemelen arkadaşlar...

öğrenim özründen mi geldiniz acaba? öğrenim özründen yararlanabilmek için bulunduğumuz kurumda kaç yıl çalışmamız gerek? benim 2. yılım öğretmnelikte ankarada yüksek lisans yapıyorum çıkabilir mi acaba

duygudum' Alıntı:
crescent_86' Alıntı:

öğrenim özründen mi geldiniz acaba? öğrenim özründen yararlanabilmek için bulunduğumuz kurumda kaç yıl çalışmamız gerek? benim 2. yılım öğretmnelikte ankarada yüksek lisans yapıyorum çıkabilir mi acaba

Aslında bu konu benim de aklıma takılıyor. Ancak mantıken eş durumundan tayinlerde asalet tasdik olduktan sonra hiçbir şart aranmıyorsa öğrenim özründe de aranmıyor olması gerekir.

yazanlar hep eksik bilgi vermiş puanları, özür olup olmadığını ve de tef mi böte mi olduklarını yazarlarsa daha bilgilendirici olur. öğrenim özründen geçen atamada ankarada kaç açık göründü bilen varmı acaba ?

duygudum' Alıntı:
crescent_86' Alıntı:

duygudum puanınız kaç vede tef mi bötemi mezunusunuz?

arkadaşlar herkes inşallah gönlüne göre bir yere gider.
özür grubu yazanlar normal il dışı tayini etkilemeyecek sanırım

Arkadaşlar bilgileri yazalım ve de çevremizde nu konuyla ilgili aldığımız bilgileri de burada paylaşalım lütfen. Puan, özür durumu, İl içi, İl dışı v.b.
Kılavuz yayınlanana kadar bu başlığı canlı tutar ve bilgi paylaşımını iyi yaparsak çok faydalı olur diye düşünüyorum

örnek bi şablon oluştursak aşağıdaki gibi daha iyi olur

Tayin yolu>>> İl içi, il dışı, eş durumu, sağlık özrü, öğrenim özrü vb.
Puan >>> 50
Fakülte >>> böte, tef ,esef

benim puanımda 90
af bana da olursa ankara içi isteyecem.
tef mezunuyum
ilköğretim de lisede isteyecem inşallah.

gazili' Alıntı:
benim puanımda 90
af bana da olursa ankara içi isteyecem.
tef mezunuyum
ilköğretim de lisede isteyecem inşallah.

Hocam bana da vurusa ne demek Yönetmelikte durumunuz belli olmuyor mu? af herkese vurur, il içi için 2 yıl il dışı için de kurumunuzda 3 yıl çalışıyor olmanız gerek. bunu dışında tereddütlü yer var mı acaba?

bu puanlarla ankara olur hepinize gibime geliyor şimdiden hayırlı olsun

il dışı
puanım 70
tef mezunuyum
özellikle kız meslekleri düşünüyorum

geçenyıl anadolu açıkları gösterilmedi sanki. anadolu meslek liselerinin çoğunda açık vardır diye tahmin ediyorum. meslek liselerindeki bilişim öğretmenlerinin çoğu sınava girip kendi okullarının anadolu kadrolarına geçmedi. benim okulumda anadolu kadrosu açık olmasına rağmen anadolu kadrosu olmayan bir öğretmen geldi geçen yıl il dışıyla. meb anadolu açıklarını ayrıyeten belirtmeyecek mi? anadolu kadrosuna geçmiş olmanın bi anlamı yok mu bilişmci tefliler için? bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. merak ettiğim acaba anadolu kadrosunda olmam anadolu meslek liselerini ( kız meslek, endüstri,ticaret) tercih ettiğimde beni diğer öğretmenlere göre avantajlı kılmayacak mı?

bu arada umarım herkes istediği okula atanır

Geri