ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
Ben de eryamanda 3 okul tercih ettim sadece puanım da 76 ama eğitimhanedeki sonuçlara göre 3 okula da gitme şansım yok gibi çok üzüldüm:((
Bir umut belki işte orda tercihlerini farklı sıralamalarda yaptılarsa o zaman şansım olabilir diye düşünüyorum....

ankaraya giden arkdaşlar kendi tercih ettiğiniz okulların puanlarıyla birlikte fotoğrafları yüklesenizde bizde faydalansak olurmu acaba?

Merhaba arkadaşlar,
Eğitim özründen ANkara'ya tayin isteyeceğim.
Böte- 30 hizmet puanı, inşallah hepimizin gönlüne göre olur..

Evet Ankara'ya il dışı isteyecekler ve il içi isteyecek arkadaşlar bu seneki puanlarını yazarlarsa sevinirim.Ben Ankara il içi 86 puan...

şubatta eş durumu özründen 56 puanla yenimahalleye geldim. teknik liseleri bilmiyorum ama ilköğretim puanları çok çok düşüktü. dikmen deki okula 28 le gelen arkadaş bile var. bu dönem biraz daha yüksek olur puanlar muhtemelen ama öyle bilgi olsun diye yazdım. Allah herkesin gönlündeki hayırlı eyleyip versin.

puanım 125. il dışı Ankara merkez isteyeceğim,açılırsa tabii :roll:

il-içine bile çok az açık vardı il-dışına ne açılır bilemiyorum. büyük ihtimal dolmuştur bunlar çünkü il-içinde çok kişiş norma düştüğü için bu okulları doldurdu. il-içine açılan okullardan boş birkaç tane okul yazayım arkadaşlar.

çankayada
kılıçaslan lisesi
50.yıl lisesi(bu dolmuş olabilr)
öğretmen hüseyin hüsnü tekışık ilköğretim
şahinbey ilköğretim
süleymen uyar
mehmet hikmet ayberk
fevzi özbey
dışında (meslek ve anadoluları yazmıyorum) açık yok.

yenimahalle
mevlana
yakacıkköyü ismet kurtuluş
yasemin karakaya(bu özel eğitim zaten)
kayalar
avni akyol
orhangazi
şehit mahmut özdemir
göktürk
batıkent orhan eren
öğretmen kubilay
dr ümit yaşar akyol

etimesgut
ali süavi
nasreddin hoca
eryaman bahar
nurettin ersin
imkb etimesgut süvari

gölbaşı
ali güder çok programlı lise
gündüz alp
mesleki eğitimmerkezi
inönü ilköğrertim
gökçehöyük

keçiörendeki boş okullar

mecidiye
şinasi
kuyubaşı
çağlar
hayri erişen
orhangazi
türkiye sağlık işçileri sendikası
ibrahim akoğlu
hun
önder ata
mustafa necati
atatürk
osmangazi
kocatepe
uygur
ankara ticaret odası
vildan nurettin demirer
paşalı necati
satuk buğra
120. yıl
tevfik ünsal
şehit kubilay

Ankara'daki açık okullar gözükmüyordu il mil eğitimden mi aldınız hocam varsa öğrendiğiniz linki paylaşır mısınız?

raid10000' Alıntı:
sayın hocalarım,

http://www.facebook.com/#!/home.php?sk= ... 85135&ap=1

facebook üstünde arkadaşların kurduğu gurup içinde ufak,tefek yorumlar,çalışmlalar oluyor.Bunlardan biride "GAZETE İLANI" çalışması.

seçimden önce 1 gazete de a4 boyutlarında durumumuzu özetleyecek duyuru yada benzer bir biçimde gazete ilanı vermeye çalışacağız toplanan meblaya göre, eğer düşündüğümüz para toplanırsa 8-9 milyar gibi bir rakam, milliyet yada benzer bir gazete de arka sayfada 2 günlük bir ilan vermeye çalışacağız. eğer düşündüğümüz ilgi gelmez ise para durumumuza göre orta sayfalardan birinde gazete ilanını vereceğiz.

parayı 2 arkadaş topluyor. 1 i banka hesabında diğeri ptt hesabında;

Mehmet VERGİLİ
İş Bankası IBAN : TR850006400000173200915153
BTM Hesap No : 7320 - 0915153

Not : BTM den kartsız işlemlerden giris yaparak havale edebilirsiniz.Ancak bir miktar ücret alınmakta(3 TL sanırım) ona göre yollayagınız parayı ayarlarsınız arkadaslar.

...
Gönderenlerin teyidi için iletişim:

http://www.facebook.com/vergilimehmet

Tel : 0505 783 06 60

---------------------------------------------------------

Tuğba BAYSALOĞLU

PTT Hesap No: 8731218

ARKADAŞLAR LÜTFEN PARA YATIRANLAR HANGİ HESABA KAÇ PARA YATIRDIĞINI İSMİYLE BİRLİKTE YAZSIN HESAPTA KARIŞIKLIK OLMASIN....

------------------------------------------------------------------------
toplama süreci muhtemelen 6 haziranda son bulacak, 1-2 gün içinde de gazeteye ilan verilmiş olacak tahminen en geç 8-9 haziranda..

ankarada ki eyleme yaklaşık 250 kişi katıldı. bir o kadar arkadaşta keşke gelseydim,gelebilseydim dedi. işte size ufakta olsa bir fırsat. belki işe yarar, belki de hiç işe yaramaz ama denemekten ne zarar gelir ki...

şahsen herkesin en azından 30 milyon civarında bir para yatırmasını talep etmekteyim. tabi bu rakamda az ama kimse 30 milyonla ne zengin olur nede fakir. daha fazla yatırabilen arkadaşımız var ise oda kabulümüzdür :)

dipcik: atanamayan kpss girecek olan bt öğretmen adayları bile 20 şer milyon yatıryor sayın hocalarım bilginize :)

pamuk eller cebe lütfen.
saygılarımla cihan KALIN(0507-775-59-86)

Arkadaşlar Beypazarı,kızılcahamam gibi ilçelere tayin isteyecek varmı? Özellikle meslek lisesleri isteyecek??

Arkadaşlar punalrınızı ve kaçıncı tercih olduğunuda yazarsanız çok sevinirim Benm puan 63.

75 puan Ankara özürden isteyecek arkadaşım var :D il dışına başvurmuyor :D özür daha iyi yer olsun diye

Benim size tavsiyem yeni bir başlık açın oradan devam edin...

Eyvah eyvah ankaradaki okullara bak :(
Akyurt
Altındağ
Elmadağ
Haymana
Mamak
Sincan
topu topu 6 okul...

Geri