ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
arkadaşlar ankara için 33 kontenjan il dışından gelecek öğretmenler için geçerli. kılavuzda da yazdığı gibi il içi ve il dışı beraber yapılacağından bize de il içindekilere de aynı okullar görünüyor. herkes puan sıralamasına göre istediği okula atanacak. Bu durumda
il içindekilerle il dışındakiler aynı okulu yazması durumunda yüksek puanda olan o okula atanacak.
33 kişilik kontenjan dolduğu anda ankara sevdası da bitecek...

Kafa Karışacak bir durum yok bunda. İl dışından tayin isteyecek arkadaşlardan puan sıralamasına göre ilk 33 kişi belirlenecek Ve sonra istemiş oldukları okullar bazında şayet aynı okul istenmişsse puan üstünlüğüne göre puanı yüksek olan birden fazla kişi tarafından istenen okula ataması yapılacak. Burda avantaj şu. Geçen yıl ankarada 14 okul açılmış olup (Böte için) bunun 8 tanesi merkez denilebilirdi diğerleri ilçelerdi. Şimdi ki fark şu 33 kişi direk merkeze gelebilecek ilçelere gitme zorunluğu kalmayacak.

Arkadaşlar benimde puanım şuan için 76 bote mezunuyum il dışında tayin isteyeceğim :+1:

Arkadaşlar çok önemli bir soru soracam

Seneye de 30 - 40 kişi alırlar mı ankaraya il dışından acaba???

Polatlı İsteyen TEF li var mı
Ben yazmayı düşünüyorum.
Polatlı E.M.L.
Puanım 82

bil_teknik' Alıntı:
Puan yazacaklar burdan devam etsin...

1 Okanbaris bote 150
2 Cetinersin Bote 120
3 Emin55tr Tef 111
4 SogukSabah bote 100
5 Lion26 Bote 96
6 Gkhn_aksz Bote 95
7 Kastor Tef 88
8 Duce Bote 92
9 Netcybernet Bote 90
10 Gazili Tef 90
11 Aruda Bote 90
12 Tekniks Bote 89
13 Ergin_tastan Bote 86
14 Rosenet- puan Tef 70
15 Erdcan bote 75
16 fiyong Bote 69
17 Casconee Bote 60
18 Uguer Bote 60
19 Can_06 Bote 55
20 Ataoglu Tef 43
21 Sariyildiz Bote 63
22 Esen Bote 36
23 Sevincaltunel bote 35
24 bil_teknik tef 75

25 ozkan_misirli 94
yalnız ankarayı ikinci il olarak yazacağım ilk tercihim bolu merkez.
Ne kadar çok okul var bak bak bitmiyo ya

Arkadaşlar başlığı dondurup yeni başlık açsak iyi olur.. Kim nereye gidecek hem puanını hem yazacağı okul-ilçeleri yazarsa daha bilglendirici olur bence.. Teşekkürler..

yeniden yapsak iyi olur heralde.. bende şansımı denicem bakalım.. Umudumuz kalmadı asker öğretmenlik süresid elimizden alındıktan sonra...

76 puan.. tef mezunu.. Ankara merkez, keçiören, yenimahalle

heralde buraya yazılan puanlar dışındada mutlaka tercih yapan olacaktır öyle görünüyorki il dışı ankara puanı 70 den aşağı düşmez.

MERHABA ARKADAŞLAR ANKARALIYIM 98 PUANIM VAR .. MERKEZE İSTEMEYİ DÜŞÜNÜYORUMM .. GENELDE ÇANKAYAYI DÜŞÜNÜYORUM.. HERKES İÇİN HAYIRLISI OLUR UMARIM...

hocam bana 33 puanla gelirse size de gelir sakın telaş etmeyin

zaten bu sefer puan sıralamasını düşükten yükseğe yapıp en düşük puanlıyı istedikleri yere atayacaklarmış

8)

Arkadaşlar en başta yazmıştım, il içi istemeyi düşünüyordum ama tayin isteyemiyorum. Puanım da 120,
Hadi iyisiniz, bir kişiyi elediniz
:)

cetinersin' Alıntı:
Arkadaşlar en başta yazmıştım, il içi istemeyi düşünüyordum ama tayin isteyemiyorum. Puanım da 120,
Çok üzüldük hocam gerçekten :) Ama yapacak birşey yok hayırlısı olsun :)
Hem açılan 500 okulun sadece 33ü hadi il içiyle birlikte 100tanesi dolsun geriye 400den fazla okul kalıyo önümüzdeki seneye..
Bakalım kime ne zaman nasip olacak Ankaranın ekmeği suyu havası..

konya kuludan ankara etimesgutta açılan 17 okulu yazacağım kalanları sincandan yazacağım.
puanım 121, 5-6 yıldır köyde çalışmanın faydasını bu kez göreceğim sanırım. böte mezunuyum. belki ne diyorsun diyeceksiniz arkadaşlar ama benim de tek korkum, bizler meslek liseleri anadolu liseleri v.b. yazamıyoruz. ya 33 ü liseli arkadaşlar doldururlarsa! ben yine forumdaki puanlara bakarak yine kurtarırım gibi ama, bu olaydan etkilenecek arkadaşlar olabilir. böyle bir saçmalıkla karşılaşmayız umarım. herkesin gönlüne göre, memleket için en hayırlı tayinler gerçekleşir inşallah.

bas_kan' Alıntı:
cetinersin' Alıntı:
Çok üzüldük hocam gerçekten :) Ama yapacak birşey yok hayırlısı olsun :)
Hem açılan 500 okulun sadece 33ü hadi il içiyle birlikte 100tanesi dolsun geriye 400den fazla okul kalıyo önümüzdeki seneye..
Bakalım kime ne zaman nasip olacak Ankaranın ekmeği suyu havası..
İlk atamalarda dolarsa ayvayı yeriz :cry:

Bakalım bu açılan okullar tekrar açık olacak mı önümüzdeki sene.. il içi nedeniyle göremediğimiz okullarıda gördük ve çok iyi yerler açıldı.. İnş yeni atamalar hayallerimizin .......... etmez.

Amasya'da çalışıyorum. Ben de Etimesgut istiyorum. Böte mezunuyum, puanım 90. Herkes için en hayırlısı olur inşallah...

dün kılavuzda değişen asker öğretmenlik maddesinden dolayı listede olup tayin isteyemeyecek varmı, bu arada puanım 78 il dışı böte

bu nedir ya erkeklerle bayanlar arasına 1 sene fark giriyo bu askerlik yüzünden. Bayanlar daha avantajlı oluyo. Böle şerefsiz bi bakanlık olmaz ya...

benimde eşim isteyeyecek ama tam karar veremedik daha istemekte
ildışı, puan 68, esef mezunu...

puanım 64.bende sincan, yenimahalle isteyeceğim ama puanım düşük sizlere göre. tek avantajım anadolu kadrosunda olmam. okulların yerlerini bilmediğim için tercihlerimde sıralama neye göre yapacağım bilemiyorum.

yahya kemal beyatlı anadolu lisesi var tavsiye ederimm. hem çok yakın hemde başarılı bir lisee.. zaten yol üzerinde ..

Geri