ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
vecta9779' Alıntı:
Arkadaşlar Ankara bu sene sizce kaç puanla kapatır.
Benim Görüşüm 15 tane okul açılacak.
60 puanla kapatır.
Görüşlerinizi bekliyoruz
ihtiyaç olan okulları açmazlar yine, umarım 60 a düşer ama hiç sanmıyorum, geçen yıl mamak a 72 ile atanmışlar sincan etimesgut 80-90

Özür durumu tayinlerinde baktınızmı bilmiyorum sayfa sayfa okul vardı.. Tabiiki bunların hepsini açın demiyorum ama 20-25 okul açılsa sanırım Ankaraya gelmek isteyipte gelemeyen kalmaz.. İl içi il dışıda birlikte yapılınca enaz 15 okul bekliyorum bende bakalım..

Açılacak okul sayısı 50 nin altına düşmez diye tahmin ediyorum yeni yönetmeliğe göre. yoksa yine bir sürü eleştri alırlar ve ciddi sıkıntılar yaşanır gibime geliyor...

SogukSabah' Alıntı:
Açılacak okul sayısı 50 nin altına düşmez diye tahmin ediyorum yeni yönetmeliğe göre. yoksa yine bir sürü eleştri alırlar ve ciddi sıkıntılar yaşanır gibime geliyor...

50 tane açmazlar bence en fazla 20- 25 tane açarlar. İl içi ildışına çok sayıda açarsa bu sefer özür grubuna açacak okul bulamaz. MEB her zaman önceliği özür durumundakilere verir

Hadi hayırlısı pazartesi başlıyor maraton..Allah herkesin gönlüne göre versin.

http://img175.imageshack.us/img175/8141/adszxm.jpg
adszxm.jpg

Geçen seneki puanlar yalnız burda yazmadığım 3 okul daha vardı. Sanırım haymana bala ve bir ilçe daha açılmıştı.

Eş durumu
21
Böte
Ama eş durumu atamaları ağustos ta olduğu için şu an ildışı atamalarda açılan okullar tabi ki ağustosta açılmayacak

ankara kontenjanları açıklandı 33 tane açık gösterilmiş tüm ilçeler toplam değer.
hayırlı olur inşallah

arkadaşlar 33 okul açacaklar bu bizim için güzel bi haber ma birbirimize yardımcı olursak daha hayırlı olur gibi geliyor

çoğu bilişimcinin bu siteden yardım aldığı ortada özellikle tayin konularında

eğer dürüst ve düzenli olarak herkes 15 eylül itibariyle hizmet puanını ve açıldığında tercih edeceği okulu tek tek yazarsa ölü tercih yapmamış

oluruz buda epey bi yardımcı olur. güvenirliği sağlamak adına mebbisten görüntü verebilirz tabi bu tekliftir sadece

il dışı için kontenjan 33 olarak belirlenmiş benim kılavuza göre yorumum bu il dışından gelecek öğretmen sayısını belirtiyor. il içinden isteyecek öğretmenler için ise net bir durum belirtilmemiş. Sanırım bu durum da kılavuzda belli olacak

PUANLAR varsa yazmaya devam edelim

Değerli Meslektaşlarım öncelikle şunu belirteyim bazı arkadaşlar hizmet puanı hesabıunda 15 eylül alınacaksanıyor, yayınlanan kılavuzdan bir parça koyayım buraya "Öğretmenlerin hizmet süresi 15 Eylül, hizmet puanı hesabında
başvuruların son günü esas alınacaktır." ikinci olarak ise bu açılan kontenjanların sadece iller arası için sanan arkadaşlar içinde yine kılavuzu okumayanlar dikkat etmeyenler içişn bir bölüm kopyalayım "İller arası tercihler, aynı ilden yapılabileceği gibi farklı illerden de yapılabilecektir." bu arada benim başvuru süresinin son günü itibari ile puanım 69 bende bütün ercihlerimi ankara ve kırıkkale için yapacağım. Herkese Hayırlı tayinler..

benim anladığım il dışından gelecek öğretmen sayısı 33, il içinde ise bu sayı değişecektir farklı bir sistem uygulayacalardır.

sirius2006 geçen sene ankarada kaç okul açılmıştı biliyormusun.. çok yüksekmiş geçen sene belki çok az ankara açıldığı içindir..

arkadaşlar kaç kişi var şimdi total olarak Ankaraya Tayin İstiyecekler...
ben TEF mezunuyum 43 puan ile Ankara istiyeceğim...

ataoglu bende Ankara isteyeceğim 69 puanla ama geçen seneki ankara puanlarına baktımda pek umudum yok ankaradan. :(

Az kaldı Pazartesi Günü okulları görürüz. buradaki paylaşımlarda faydalı olacaktır mutlaka

şimdi 43 puan ile hayalmi oluyor Ankara sadece özür grubumu kaldı yani bu doğu affı istanbuldan Ankaraya getirdemedi bizi...
Anadolu Lisesi Sınavına da girdim il dışı tercih çıkmadı onda da napıcaz bilmiyorum..

Arkadaşlar 33 kontenjan var umarım hepimize çıkar. puan için 4 hazirana kadar olan puanı baz alacaz.

ileri tarihli puanı kendiniz mi hesaplıyorsunuz yoksa sistemde bir yerde var mı hesaplama işlemi?

ya arkadaşlar açılan okulları burada paylaşırsak özür durumundan gidecek arkadaşlara da(bende dahil) yardımı dokunur

Bugüne kadar yazılanları tablo halinde birleştirdim belki daha net görürsünüz..

Nick name Bote/TEF PUANI

1 Okanbaris bote 150
2 Cetinersin Bote 120
3 Emin55tr Tef 111
4 SogukSabah bote 100
5 Lion26 Bote 96
6 Gkhn_aksz Bote 95
7 Kastor Tef 93
8 Duce Bote 92
9 Netcybernet Bote 90
10 Gazili Tef 90
11 Aruda Bote 90
12 Tekniks Bote 89
13 Ergin_tastan Bote 86
14 Rosenet- puan Tef 70
15 Erdcan bote 75
16 fiyong Bote 69
17 Casconee Bote 60
18 Uguer Bote 60
19 Can_06 Bote 55
20 Ataoglu Tef 43
21 Sariyildiz Bote 63
22 Esen Bote 36
23 Sevincaltunel bote 35

fiyong' Alıntı:
Bugüne kadar yazılanları tablo halinde birleştirdim belki daha net görürsünüz..

Nick name Bote/TEF PUANI

1 Okanbaris bote 150
2 Cetinersin Bote 120
3 Emin55tr Tef 111
4 SogukSabah bote 100
5 Lion26 Bote 96
6 Gkhn_aksz Bote 95
7 Kastor Tef 93
8 Duce Bote 92
9 Netcybernet Bote 90
10 Gazili Tef 90
11 Aruda Bote 90
12 Tekniks Bote 89
13 Ergin_tastan Bote 86
14 Rosenet- puan Tef 70
15 Erdcan bote 75
16 fiyong Bote 69
17 Casconee Bote 60
18 Uguer Bote 60
19 Can_06 Bote 55
20 Ataoglu Tef 43
21 Sariyildiz Bote 63
22 Esen Bote 36
23 Sevincaltunel bote 35
24 --------------- ----- ----------

Hocam ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş bundan sonra ki arkadaşlar bu yukarıda kırmızı gösterdiğim örnek gibi iletinin altına eklerlerse paunlarını daha net ve güzel olur

BOTE 101 - Ankara kendi memleketim olduğu için istiyorum ama bu kadar rağbet görmesine anlam veremiyorum.. :roll:

Arkadaşlar Bir düzeltme yapmam gerek 15 eylül itabarı ile puanım 93
4 haziran puanım 88 görünüyor.
Burada herkes dürüst olursa bu paylaşım yararlı olacaktır.
Ama art niyetli arkadaşlar kendi puanlarını yüksek söyleyip rakiplerinin eleme cabasına girebilirler.

Geri