ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
legendary' Alıntı:
çok alakasız olacak kusura bakmayın ama artık çarem kalmadı.dbkrda çalışıyorm 2,5 senedir.3 yıl şartı beni de vurdu. ailem ankarada. formalite evlilik için anlaşacağım birini arıyorum ordan.artık dayanacak halim kalmadı. bi Allah ın kulu yardım etsin bana :(

Hocam sana sağlam bi hülleci lazım. :) Şaka bir yana bence bu işi cidden düşünüyosan bi kere profil resminde kendi fotoğrafın olmasa iyi olur. Bi de Ankara'dan tanıdığınız, güvendiğiniz bir aile dostu veya akrabayla bu işi halletmek lazım.

koymasam ne farkeder ki.biri kbl etse bile mutlaka beni görecek önünde sonunda.araştırıyorum oyle birini bakalım inş biri çıkar.

bilogt55 kardeşşim sen hangi bölümden yüksek lisans yapıp öğrenim özründen atanmayı düşünüyorsun
bende yüksek lisansa başvuruyu düşünüyorum da dil gerekiyor mu?

Bilgisayar eğitimi anabilimdalında yapıyorum hocam. bizden minimum 40 puan istemişlerdi.

hocam bende ankara/etimesgut normalde ikamet etmekteyim ama ankara yı kolay kolay açmıyorlar .özür grubuna çok okul dığını net bir şekilde biliyorum ve ankara da bir çokokulda bilgisayar öğretmeni açığıda var o konu net fakat geçen sennin puanlarını ben bir ara araştırmıştım sincan gibi bir yer 95 le kapatmıştı bırakın artk başka okul kaçla açar artı ankara nın ilçelerinden çok, haymana , şerefli koçhisar bölgelerini açıyolar merkez içlelerini açacaklarını pek sanmıyorum yıllardır bu konuyu takip ederim ama tek tük okulun açık olduğunu görmüşümdür. kolay değil hocam ankara ya pat diye gelmek bana rüya gigibi görünüyor 50-60 puanla gelmeyi düşünen arkadaşlara bol şans dilerim.

Arkadaşlar BÖTE'li olupta 120-150 puanla tayin isteyecekler,nereden topladılar bu puanları.
1-köyde çalışan böteli hiç yok gibi bir şey
2-ilk mezunları 2002 eylülde göreve başladılar
3- 8 senede herkes yerine yerleşmiştir.
4- ortalama 6 senelik öğretmen olsa ortalama 15 puandan en fazla 90 puan yapar
açıkcası ben 120-150 puanı olan bötelilere inanmıyorum.

Ayrıca İl içi ile İldışı aynı anda yerleşecekse Ankara en düşük 40 puanlara bile öğretmen alacak göreceksiniz. Çünkü 2007 ildışında 15 tane Ankara açıldı ve Keçiörendeki bir okula yazan bile olmadı

vecta9779' Alıntı:
Arkadaşlar BÖTE'li olupta 120-150 puanla tayin isteyecekler,nereden topladılar bu puanları.

Ayrıca İl içi ile İldışı aynı anda yerleşecekse Ankara en düşük 40 puanlara bile öğretmen alacak göreceksiniz. Çünkü 2007 ildışında 15 tane Ankara açıldı ve Keçiörendeki bir okula yazan bile olmadı

hocam bir yanlışınız olmasın keçiören gibi bir yeri yazmak istemeyen bir bilgisayarcı olacağını ben pek sanmıyorum. 40 puanla ankara ildışı kabul ederse bu ancak mucize olur allahın mamak ilçesi bile 70-80 ile almış hem il içi ve il dışı aynı anda yapılsa bile her 2 sine de farklı okullar açılacağını düşünüyorum çünkü aynı okul hem il içi ve il dışına açılmış olsa kime öncelik verilcek hem il içi ve il dışı aynı anda yapılması bence atamalarda bir dezavantaj oluşturcak.

Güneydoğuda köyde çalışan böteci çok fazla, bu nedenle 120 puan hiçde olmayacak bişey deil. köyler 30 puan veriyordu.

ppll' Alıntı:
vecta9779' Alıntı:

hocam bir yanlışınız olmasın keçiören gibi bir yeri yazmak istemeyen bir bilgisayarcı olacağını ben pek sanmıyorum. 40 puanla ankara ildışı kabul ederse bu ancak mucize olur allahın mamak ilçesi bile 70-80 ile almış hem il içi ve il dışı aynı anda yapılsa bile her 2 sine de farklı okullar açılacağını düşünüyorum çünkü aynı okul hem il içi ve il dışına açılmış olsa kime öncelik verilcek hem il içi ve il dışı aynı anda yapılması bence atamalarda bir dezavantaj oluşturcak.

HOCAM YÖNETMELİKTE AYNEN GEÇEN İBARE ŞU İL İÇİ VE İL DIŞI TERCİHLER AYNI ANDA ALINIR VE AYNI ANDA BERABER DEĞERLENDİRMEYE TUTULUR VE HİZMET PUANI ESASINA GÖRE ATAMA YAPILIR DİYOR.

2007 ANKARA İL DIŞI PUANLARINA BAKIN 40 -45 PUANLARI GÖRECEKSİNİZ

HOCAM GÜNEYDOĞUDA BİLİŞİMCİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YAPIYOR, GÖREVLENDİRME OLARAK.KÖYDE NE İŞLERİ VAR.BEN BİZZAT ŞAHİDİM.YADA İL VE İLÇE MEMLERDE EĞİTİCİ FORMATÖERLER.ZATEN İLÇE KÜÇÜK İSE BÜTÜN KAYMAKAMLIK,ADLİYE VE MEB BİLGİSAYARLARI VE WEB SAYFALARI ONLARDAN SORULUYOR

vecta9779' Alıntı:

Köyde çalışan böteli var. hemde 4 yıl çalıştım.
o yüzden puanım yüksek
Ayrıca ankara merkezde fazla açık olmadığı kanısındayım. Gün geçtikçe kadrolar doluyor.

legendary' Alıntı:
çok alakasız olacak kusura bakmayın ama artık çarem kalmadı.dbkrda çalışıyorm 2,5 senedir.3 yıl şartı beni de vurdu. ailem ankarada. formalite evlilik için anlaşacağım birini arıyorum ordan.artık dayanacak halim kalmadı. bi Allah ın kulu yardım etsin bana :(
hocam sen ciddi misin? yani d.bakır seni okadar mı sıktı. senin için duygularının bir önemi yoktu. evlilik ile mi tek kurtuluş yolun görüyorsun, etrafında ailene söylediğinde sana layık birini gerçekten evleneceğinin birini bulamadılar mı? profil resmine kendi resmini koymanda kendine uygun birini aramak için mi? ya ülkemin genç öğretmenleri bu hale geldiyse vay vay ki vay. keşke bunu böle açıktan yapmak yerine ailenize sevdiğiniz dostlarınıza bir duyurup sizi uygun birileriyle tanıştırmalarını isteseydiniz. inş bu düşüncenizden ve uygulamanızdan zarar görmezsiniz.

Arkadaşlar 3.5 yıldır Diyarbakırda bir köyde bilgisayar öğretmeniyim.
Tef mezunuyum Puanım 93 ankara il dışı isteyeceğim.
Herkese bol şanslar

Arkadaşlar Ankara bu sene sizce kaç puanla kapatır.
Benim Görüşüm 15 tane okul açılacak.
60 puanla kapatır.
Görüşlerinizi bekliyoruz

Geri