ANKARA'ya Tayin İsteyecek Bilişim Teknolojileri Buraya!!!

Kodla Büyü
sevincaltunel gözümden kaçmış valla yada görmemişim tef yazdığını bende varsayılan olarak bote yaptım :) aslında word tablosu halinde yaptım ama yapıştırdığımda tablo çizgisiz karışık çıktı ..

Arkadaşlar hayırlısı diyelim. bende tef, puan sanırım 70 de kalacak. Yarın okullar açıldığında daha net konuşuruz. eğer 33 kişiyi bulacaksa bizde başka il isteriz. tabi herkes puanını düzgün yazarsa.

sevincaltunel hocam valla kılavuz çıktığı gün tercih edebiliyoruz diye sevinmiştim fakat şu anda hala kararsızım. meslek liseleri tercih edebilmemiz lazım gelir diye düşünüyorum fakat kılavuzdaki muallak durum için yarını bekleyecez artık. Bakalım inşallah herkes hakkında hayırlı olan yere atanabilir. Bu sene eş durumu olayı anladığım kadarıyla tek il seçilmesini şart koşuyor her ikiside öğretmen olanlar için. Yani gerçekten birisinin çıkıp şu maddeleri açıklaması lazım... yarın büyük bi süprizle karşılaşmak istemiyorum.

Puan yazacaklar burdan devam etsin...

1 Okanbaris bote 150
2 Cetinersin Bote 120
3 Emin55tr Tef 111
4 SogukSabah bote 100
5 Lion26 Bote 96
6 Gkhn_aksz Bote 95
7 Kastor Tef 88
8 Duce Bote 92
9 Netcybernet Bote 90
10 Gazili Tef 90
11 Aruda Bote 90
12 Tekniks Bote 89
13 Ergin_tastan Bote 86
14 Rosenet- puan Tef 70
15 Erdcan bote 75
16 fiyong Bote 69
17 Casconee Bote 60
18 Uguer Bote 60
19 Can_06 Bote 55
20 Ataoglu Tef 43
21 Sariyildiz Bote 63
22 Esen Bote 36
23 Sevincaltunel bote 35
24 bil_teknik tef 75

herkesin hakkında hayırlısı diye dua ediyorum nasıl ben memleketimi istiyorsam herkesi kendim gibi bilirim gönül herkesin kendini mutlu hissettiği yerde olmasını istiyor umarım olur da

91Puan TEF Bilg. Sist. Öğret. mezunuyum ama okul farketmez Yenimahalle-Etimesgut-Sincandan ilköğretim dahil bütün okulları istemeyi düşünüyorum..

arkadaşlar ben 90 puanla pursaklar ülker ilk öğretime atanmıştım geçen sene,14 okul açılmıştı toplamda,belki faydası olur size

Arkadaşlar site hala tam oturmadığı içinmi acaba bana yaklaşık 1 milyon tane okul açıldı :) ben 33 tane bekliyodum ama sayamam bu kadar çok okulu :) :) muratturk hocam pursaklar ülker yine açık görünüyo norm 2 mi sizde?

arkadaşlar biz bu okulların hepsini seçebiliyoruz fakat 33 kişi il dışından dolana kadar atama işlemine devam edilecek.
ankarayı isteyen 33 kişi lazım şimdi.
herkes değişen puanlarıyla tekrardan yazıp bir liste yapalım:
benim puan 72 sadece ilköğretim ve düz lise isteyebiliyorum.

benim 33 tüm meslek liselerini yazacam olmaz ama tü vah dememek için yazacam

hocam peki böteliler meslek liselerini görüyor mu

tef mezunu olup bilişim tek. atananlar göremiyor hocam. bende sadece iöo yazacam. Bakalım hayırlısı

bas_kan' Alıntı:
Arkadaşlar site hala tam oturmadığı içinmi acaba bana yaklaşık 1 milyon tane okul açıldı :) ben 33 tane bekliyodum ama sayamam bu kadar çok okulu :) :) muratturk hocam pursaklar ülker yine açık görünüyo norm 2 mi sizde?

hocam ben anadolu lisesiyle ayrıldım,orda norm 2 ydi,ama uzak baya bi pursaklar,yenimahalleden 23 km

Ankaradan bir sürü yer açıldı şimdi çık işin içinden....
Hem ili içi hem il dışı nasıl atama olacak ikisi bir arada açıklama yapabilirmisiniz...

arkadaşlar sayfa açılmış ama 33 kontejan yok ankarada daha fazla okul açılmış gördünüzmü.....

bil_teknik' Alıntı:
Ankaradan bir sürü yer açıldı şimdi çık işin içinden....
Hem ili içi hem il dışı nasıl atama olacak ikisi bir arada açıklama yapabilirmisiniz...

açık kontenjanları bitirmeyin özür tayinlerinede kalsın :)

şaka bir yana bence dalga geçiyorlar. Bak burda bu kadar açık var ama sadece bak diyo meb.

Yani affınıza sığınarak argo tabirle gösteririm ama elletmem diyo saygıdeğer meb.

arkadaşlar benim TEF 4 haziran itibari ile puanım 42 meslek liseselerinin gözüne vurucam kimler var başka meslek lisesi yazıcak olan...

puan 60 mebbis de görünen etimesgut civarındaki okulları yazıcam fakat benim anlayamadığım bi nokta var bu 33 kontenjanın içine anadolu lisesi ve meslek liseleri dahilmi ben böte mezunuyum ama bana meslek liseleri görünmüyor ? ve il içi ve il dışı için okullar belirlenmiş mi ? ya da belirlenecek mi ? offf strese girdim vallaaaa

arkadaşlar dünden beri nevrim döndü, sadece 33 kontenjan için 400 okul açık , bak bak bitmiyo :? puanım az ama merkezde kenar mahallelere de bakmadan edemiyorum, işkence gibi ya :(

puanım 33 ama tüm meslek liselerini tercih ettim olmayacağını bile bile bu nasıl bir ankara sevdası bilmiyorum kendime gülüyorum

valla bende 502 tane açık görünüyor ..anlayamadım.. 33 dediler ama. kafam karıştı sincan yazacam ama .. :idea: :?:

arkadaşlar ankara için 33 kontenjan il dışından gelecek öğretmenler için geçerli. kılavuzda da yazdığı gibi il içi ve il dışı beraber yapılacağından bize de il içindekilere de aynı okullar görünüyor. herkes puan sıralamasına göre istediği okula atanacak. Bu durumda
il içindekilerle il dışındakiler aynı okulu yazması durumunda yüksek puanda olan o okula atanacak.
33 kişilik kontenjan dolduğu anda ankara sevdası da bitecek...

Geri