[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
İmaj için teşekkür ederim. Faz1 için kurulum yapan arkadaşlar memnun mu imajdan virüs programı kısayol virüsüne karşı etkili mi. ? MAvi ekrar hatası alıyor musunuz. ?

İmaj için teşekkür ederim. Faz1 için kurulum yapan arkadaşlar memnun mu imajdan virüs programı kısayol virüsüne karşı etkili mi. ? MAvi ekrar hatası alıyor musunuz. ?
virüs programı siler kesinlikle. O konuda şüphen olmasın. Fakat henüz bilmiyorum, olumlu veya olumsuz geri dönüş yapan olmadı, ama kurmakta zorlananlar çıkmadı değil

virüs programı siler kesinlikle. O konuda şüphen olmasın. Fakat henüz bilmiyorum, olumlu veya olumsuz geri dönüş yapan olmadı, ama kurmakta zorlananlar çıkmadı değil
Kurulum ile eskiden iso dosyasını ventoy ile usb bellek üzerine yazdırırdık. Buradaki imaj bir iso dosyası değil sanırım. İşlem basamakları var mı sayın hocam. ? Dönem sonu geliyor. Bununla ilgili bir çalışma yapmam gerekiyor.

Kurulum ile eskiden iso dosyasını ventoy ile usb bellek üzerine yazdırırdık. Buradaki imaj bir iso dosyası değil sanırım. İşlem basamakları var mı sayın hocam. ? Dönem sonu geliyor. Bununla ilgili bir çalışma yapmam gerekiyor.
Hayır iso dosyası. Önemli nokta ventoy ayarı faz 2 uefi için gpt yapmak. Faz1 lcin ise bios olduğu için mbr ayarlamalısın ventoyu. Bundan sonrası iso dosyasını usb atmak. Usb okuduktan sonra yapman gerekenler konu başlığındaki videoda gösteriyor

Hayır iso dosyası. Önemli nokta ventoy ayarı faz 2 uefi için gpt yapmak. Faz1 lcin ise bios olduğu için mbr ayarlamalısın ventoyu. Bundan sonrası iso dosyasını usb atmak. Usb okuduktan sonra yapman gerekenler konu başlığındaki videoda gösteriyor
Teşekkür ederim hocam. indirmeye başladım. Deeyeceğim. Yönetici şifresini de paylaşır mısın. ? Kolay gelsin.

Merhabalar. çalışmanız için teşekkürler. imajı yükledim ama ses pasif ve aktif hale getiremiyorum. ADMİN şifresini alabiliri miyim birde?

Hocam bir tahtada denededim. Ses cozunurluk herhangi bir sıkıntı yok. Wifiyi görmüyor. Sol altta tıkladığımda WiFi kısmı çıkıyor. Nasıl halledebiliriz. 👍

Ekli dosyalar

• IMG_20230522_120518.jpg
    IMG_20230522_120518.jpg
    378.3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230522_120603.jpg
    IMG_20230522_120603.jpg
    417 KB · Görüntüleme: 54
Geri