[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
hocam mblock programı kullandığım esnada sürekli değil ama ara ara mavi ekran hatası almaktayım...
Kendi kurulumunuzu kaldırın, kendi mobil internetinizi bağlayın ve cmd yada powershell yönetici olarak çalıştırın ve verdiğim kodu ekrana yapıştırın. . ( winget install --id=makeblockteam.mBlock -e --scope "machine" ) parantez içindekiler sadece. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Gelen yönergelere evet yada yes demelisiniz

Şifreyi bende alabilirmiyim? Kilit uygulaması olarak en stabil hangi program çalışıyor? Emeğinize sağlık.

İlk kurduğum tahta da ses problemi ile karşılaştım. Ek te verilen intel ekran kartını kurmak istediğim de zaten kurulu diye dosyayı kuramadım. Aygıt yöneticisinde 2 tane ses aygıtı gözüküyor. Sorun gider i denedim. Bir kaç kere tahtayı açıp kapattım.

Bu hafta faz1 yayınlayacağım. Beklemede kalın
ses ile alakalı sorun yaşıyorum. aygıt yöneticisinden 2 adet ses driverini kaldırıyorum bilgisayarı açtığımda otomatik kurulu geliyorlar ve ses yine yok. ekte verilen dosyayı da admin hesabı ile giriş yapmış olmama rağmen hata verdiği için kuramıyorum. tek çarem windows update kaldı.

ses ile alakalı sorun yaşıyorum. aygıt yöneticisinden 2 adet ses driverini kaldırıyorum bilgisayarı açtığımda otomatik kurulu geliyorlar ve ses yine yok. ekte verilen dosyayı da admin hesabı ile giriş yapmış olmama rağmen hata verdiği için kuramıyorum. tek çarem windows update kaldı.
Versiıyon 3 dener misin?

İlk kurduğum tahta da ses problemi ile karşılaştım. Ek te verilen intel ekran kartını kurmak istediğim de zaten kurulu diye dosyayı kuramadım. Aygıt yöneticisinde 2 tane ses aygıtı gözüküyor. Sorun gider i denedim. Bir kaç kere tahtayı açıp kapattım.
Temiz kurulum yapı seçeneğini seçmelisin

Admin Şifresi alabilir miyim. Faz1 google drive ekleme şansınız var mı(tek part)?

Geri