[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
Bu sistemi test edip kullanan arkadaşlar, yeni sistemi hazırlamadan önce olumsuz yaşadığınız durumları belirtirseniz yeni sürümde düzenleme yaparız. Eklemek istediğiniz veya sorun yaşadığınız durumları mutlaka belirtin. Sistemdeki virüs programından memnun musunuz yoksa herhangi bir virüs programına gerek yok mu? Varsayılan olarak gelen Windows Defender kalmasını istiyor musunuz? Lütfen tüm geri dönüşlerinizi sayfanın altında yorumlarda belirtiniz. Dikkate alınacaktır. Kurulum yönteminden memnun musunuz , yoksa bildiğimiz windows gibi kurulmasını mı istersiniz

hocam yeni güncellemede admin şifresini kaldıracakmısınız? ona göre indireceğim. kaldırılmasını herkes talep ediyor. kullanımı daha kolay olacak bizim için

Duvar kağıdını eleştirenler olmuştu. Projeye destek olmak isteyenler duvar kâğıdı paylaşabilir. Benim şuan hazırladığım duvar kağıdı bu. Yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca eklenmesi istediğiniz dosyaları ve uygulamaları belirtin. Gelecek hafta sistem hazır olacak.
IMG_2727.png

Öncelikle elinize sağlık. Tahta da standart programlar (ofis, pdf, rar vs) olsa yeter. Önemli olan tahtanın hızlı çalışıyor ve stabil olması. Arka plan gözü çok yoracak, zihni karıştıracak şekilde olmasındansa sade olması bana göre daha iyi olur.

Sayın hocam ben daha önce Murat AYGÜN hocamın imajını kullanıyordum şuanda bazı akıllı tahtalara attım tahtalar etkinleştirmesi ve güncellemesi olmuyor. acaba bu imaj da mı aynı. Admin şifresini bana da atarsanız sevinirim sizin imajı da güncel olmasından dolayı kullanmak istiyorum emeğinize sağlık teşekkürler.

Sayın hocam ben daha önce Murat AYGÜN hocamın imajını kullanıyordum şuanda bazı akıllı tahtalara attım tahtalar etkinleştirmesi ve güncellemesi olmuyor. acaba bu imaj da mı aynı. Admin şifresini bana da atarsanız sevinirim sizin imajı da güncel olmasından dolayı kullanmak istiyorum emeğinize sağlık teşekkürler.
827907 veya 224455 olması lazım admin şifreleri. Lütfen deneyin. Etkinleştirme için okul dışındaki wifi bağlanın. Mobil telefon wifi paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu imaj güncelleme sorunsuz alıyor

bu başlık çok karışık olmuş, indireceğim ama bir sürü versiyon var, yeni versiyon mu çıkacak? faz 2 tahtalarımız var, ne önerirsiniz? en sorunsuz versiyon hangisi?

bu başlık çok karışık olmuş, indireceğim ama bir sürü versiyon var, yeni versiyon mu çıkacak? faz 2 tahtalarımız var, ne önerirsiniz? en sorunsuz versiyon hangisi?
Hocam bira beklerseniz sorunsuz tek imaj paylaşacağım. Versiyon 2 faz 2 amd sorunsuz suanda. İntel içinde sorunsuz fakat update yapmanız lazım. Versiyon 3 link silinmiş ve bende yedeği yok maalesef

Hocam bira beklerseniz sorunsuz tek imaj paylaşacağım. Versiyon 2 faz 2 amd sorunsuz suanda. İntel içinde sorunsuz fakat update yapmanız lazım. Versiyon 3 link silinmiş ve bende yedeği yok maalesef
tamam bekleyelim hocam, çok teşekkürler, yayınlarken farklı bir başlıkta yayınlayın bence.

Geri