[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
Kolay gelsin emeğinize sağlık yaptığınız çalışma bizim için çok değerli.... Admin şifresi gönderebilirmiyiz...

sayıh hocam imajı bu hafta sonu yükleme ihtimalin var mı? pazartesi imaj atmaya başlayanlar(bende dahil) çok olacaktır?

Emeğinize sağlık hocam. Henüz kurma fırsatım olmadı ama bende admin şifresi istiyorum. Özelden yazarsanız çok sevinirim.

Sayın hocam bugün veya yarın yükleme imkanınız olursa çok iyi olur, bizlerde pazartesiden itibaren tahtalarımıza kurarız.

Sayın hocam okul ders programı vb. İşler var. Pazartesi olmasada perşembe cuma günü olabilir
hocam dört gözle bekliyoruz faz 2 admin şifresi kaldırılmış olarak..teşekkürler emeğinize sağlık ..Allah işlerinizi kolaylaştırsın

Son düzenleme:
@gglemas Hocam; öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Ventoy ile et yi başlatıp kurulum ekranına geldiğimde imaj ın olduğu klasörü bir türlü gösteremiyorum. "İmaj Dosyasına Gözat" ı seçmeme rağmen hiçbir dosya açılmıyor. Nerede hata yapoyor olabilirim?

hocam çünkü gözat dediğinizde flash belleğe değil, iso kalıbının içindeki faz 2 yedeğine bakacaksınız. Yedek orada.
@gglemas Hocam; öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Ventoy ile et yi başlatıp kurulum ekranına geldiğimde imaj ın olduğu klasörü bir türlü gösteremiyorum. "İmaj Dosyasına Gözat" ı seçmeme rağmen hiçbir dosya açılmıyor. Nerede hata yapoyor olabilirim?

Geri