Windows 10 [ Faz1/Faz2 ] Extra | ESD | UEFI

Kodla Büyü
gpedit.msc ye giremiyorum. Sanırım Grup İlkesi ayarları engellenmiş. Nasıl giriş yapabilirim acaba?

Ayrıca faz1 bir tahtamıza kurulum yaptım. Gayet güzel çalışıyor.Tşrkrlr...

bekmez' Alıntı:
kullanıcı adını değiştiriyorum kabul etmiyor neden olabilir

gulages72' Alıntı:
gpedit.msc ye giremiyorum. Sanırım Grup İlkesi ayarları engellenmiş. Nasıl giriş yapabilirim acaba?

Bahsettiginiz ayarları degiştirebilmeniz için önce oturumu admin olarak açmanız gerekir.

Faz1 tahtaya ve diz üstü bilgisayarıma sorunsuz yükledim yalnız faz2 tahtaya bugün yükliyim dedim sistem kısmını sildim GPT disk hatası bu bölüme windows yüklenemez diyor yüklenecek bölümü seçerken.çözüm var mıdır arkadaşlar?

pcreis' Alıntı:
Faz1 tahtaya ve diz üstü bilgisayarıma sorunsuz yükledim yalnız faz2 tahtaya bugün yükliyim dedim sistem kısmını sildim GPT disk hatası bu bölüme windows yüklenemez diyor yüklenecek bölümü seçerken.çözüm var mıdır arkadaşlar?

Diskteki tüm bölümleri silip deneyin hocam eger olmuyorsa bios ayarları bozulmuştur. Defualt yapın

HOCAM teşekkürler lab taki masaüstüne kurdum çok güzel ayrıca öğretmenler odasına da kuracağım. Tahtaların yeni takılması nedeniyle starboard antropi gibi tahta programlarının kullanımında sorun yaşayan öğretmen arkadaşlar ö odasında kurulu pc de antreman yaparlar...

win10 - başlat üzerinde sağ tuş komut istemcisi(yönetici), dos ortamı net user administrator /active:yes yazıp enter. (Admin i açma)

Hocam tahtaya bir flaş takıp çıkardıktan sonra ikinci flaşı görmüyor. Kurduğum bütün tahtalarda aynı problem var. Usb disk security kaldırdım yine olmadı. Sorun nerde olabilir acaba bir fikriniz var mı

RJ45' Alıntı:
Hocam tahtaya bir flaş takıp çıkardıktan sonra ikinci flaşı görmüyor. Kurduğum bütün tahtalarda aynı problem var. Usb disk security kaldırdım yine olmadı. Sorun nerde olabilir acaba bir fikriniz var mı

bu sorun bende de var mouse ve flash aynı anda calısmıyor.

benimde arkadasa bir sorum olacak lisansım var win10a yukseltip lisans aldım bu isoyu nasıl kms olmadan kurarım kendi lisansımı eklemek istersem eğer

bekmez' Alıntı:
kms iptal edemez miyiz hocam? kendi kodumla lisanslama yapmak istiyorum

malesef bu çalışmamda enteger ettigim programlar içerisinde yer alıyor. ama siz kurdktan sonra kaldırabilirisiniz.

darkpasaone' Alıntı:
merhaba part1 de hata verdi. tanımlanmayan arşiv diye ben de mi sıkıntı var acaba..

tekrar indirin hocam sorun yok.

Hocam öncelikle teşekkürler 2 pcye kurdum ancak kurulum bittikten sonra pc de usb disc security olması lazım flashtaki authorun dosyasini otomatik siliyor tekrar usb yi hazirlamam mi @gerekiyor yoksa manuel olarak authorun dosyası olusturabilrmiyim nasil yapabiliriz yani format bitince usb bellekte formatlama özelliği kalmıyor tekrar dan rufus la format usb si hazirlamak durumunda kalıyorum

theliony' Alıntı:
Hocam öncelikle teşekkürler 2 pcye kurdum ancak kurulum bittikten sonra pc de usb disc security olması lazım flashtaki authorun dosyasini otomatik siliyor tekrar usb yi hazirlamam mi @gerekiyor yoksa manuel olarak authorun dosyası olusturabilrmiyim nasil yapabiliriz yani format bitince usb bellekte formatlama özelliği kalmıyor tekrar dan rufus la format usb si hazirlamak durumunda kalıyorum

rufus ile biçimlendirdikten sonra oluşan autorun dosyasını ya da iso içerisindenki autorun zipleyip saklayın hocam

Dün akşam indirdim, faz 2 tahtalara kurdum, 3 dk ön hazırlık 12 dk kurulum, İki ayrı flashla iki koldan çalıştım. :) Şahane olmuş hocam ellerinize sağlık, ademola hocama da çok çok teşekkürler.
Faz1 de denemedim, deneyince yazarım işallah.

Hocam bu sistemi yeni bir Freedos MSI bilgisayara kursam win 10 etkinleştirme ister mi?
KMS kendisi etkinleştirir mi?

Merhaba Gazi57 hocam öncelikle ellerinize sağlık.flash Diskimizi sizin bahsettiğiniz yöntemle oluşturdum.faz 2 tahta da denediğimde kurulum yapacak ekrana ulaşıyorum.Aynı şekilde kendi bilgisayarımda da kurulum gerçekleştirecek açılış ekranına ulaştım.
Görevli olduğum lisede faz1 tahtalar mevcut.Fakat Net DLR eksik Dosya bulunamadı hatası alıyorum.Bu hata flash hazırlarken mbr uefi dosyalama sistemine seçmeme rağmen aldım nedeni ne olabilir?
Karşılaşan arkadaşlarım var mıdır?

Geri