Puzzle...

Kodla Büyü
bi de boşluğum olsunda uğraşırım demeyin, bi masayı feda edip üzerine dökün , gidin gelin iki parça koyun bazen saatlerce oturun biter mutlaka ama masanın üzerinde dursun :) çin atasözü der ki bin kilometre bir adımla başlar..

vizeler iyiydi ama çalışmama rağmen bissürü hata yaptım ortalama 75-85 arası gelecek notlar , seninkiler nasıldı?

sinerjique' Alıntı:
vizeler iyiydi ama çalışmama rağmen bissürü hata yaptım ortalama 75-85 arası gelecek notlar , seninkiler nasıldı?

ben kitap açamadım hatta daha kitapları alamadım, bi iki dersten son iki yıl sorularına baktım, düşük notta olsa hepsinden geçerim diye baktım :)

ben de küçükten başlamak adın 500lük almıştım, onu yapıyordum (bugün biter) bikaç gündür, başlığı gördüm. bi mukavva aldım, üzerine döktüm, önce kenarlardan başladım, bir kenarı düz oluğu için bulması ve yerleştirmesi daha kolay. Orta ve karışık renkli kısımlarda zorlandım baya ama kısa sürede bitiyor.

ysncey' Alıntı:
ben de küçükten başlamak adın 500lük almıştım, onu yapıyordum (bugün biter) bikaç gündür, başlığı gördüm. bi mukavva aldım, üzerine döktüm, önce kenarlardan başladım, bir kenarı düz oluğu için bulması ve yerleştirmesi daha kolay. Orta ve karışık renkli kısımlarda zorlandım baya ama kısa sürede bitiyor.

resmini çeker paylaşırsanız seviniriz :) ilk deneyiminiz sonuçta..

EynelMefer' Alıntı:
sinerjique' Alıntı:

ben kitap açamadım hatta daha kitapları alamadım, bi iki dersten son iki yıl sorularına baktım, düşük notta olsa hepsinden geçerim diye baktım :)

sınavlar kolaydı hiç çalışmasak bile 40-50 arası rahat alınır ki bu puanlarla da okul rahat bitirilir.Hedef DGS olduğu için elimden geldiğince çalışmak lazım diye düşünüyorum.

EynelMefer' Alıntı:
okse2818' Alıntı:
hocam geçen hafta 5. 1000 parçalık puzzlemı bitirdim. boş vaktiniz varsa gayet eğlenceli..... tabiki çerçeeletmek puzzledan daha pahalıya geliyor:))))9
toplamda aynı gidiyoruz desenize :)
2*2000
1*1000 =5000 bitti
geçen gün A101 den 2000lik aldım ona başladım ama felaket zor nasıl bitecek bilmiyorum...

Hocam ben o 2000 liklerden mavi olanını bitirdim bile diğerine de ders çalışmam lazım diye baslamıyorum :)

bibucuk' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
okse2818' Alıntı:
hocam geçen hafta 5. 1000 parçalık puzzlemı bitirdim. boş vaktiniz varsa gayet eğlenceli..... tabiki çerçeeletmek puzzledan daha pahalıya geliyor:))))9
toplamda aynı gidiyoruz desenize :)
2*2000
1*1000 =5000 bitti
geçen gün A101 den 2000lik aldım ona başladım ama felaket zor nasıl bitecek bilmiyorum...

Hocam ben o 2000 liklerden mavi olanını bitirdim bile diğerine de ders çalışmam lazım diye baslamıyorum :)

ee ilahi hocam :) sizinle nasıl kıyas edelim biz kendimizi biz çırak siz usta, tebrikler, resmini koyarmısınız bakalım...

İşte hocam :)

Ekli dosyalar

• IMG_1541.jpg
    IMG_1541.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 408
2000 parçalık ( Anatolian - Kaçış ) bir tane bitirdim bende. Çok eğlenceliydi... :+1:

Onu duvara astıktan sonra yeni bir tane daha düşünüyorum. :sleep:

:idea: Evinde yapbozdan bir tablosu olsun isteyenler varsa yapbozu alıp bana gönderebilirler :p

çok zevkli bir iş boş vakitlerimde, yada canım sıkılınca yapmayı çok seviyorum. kafa dağıtmak için bire bir :)

500'lük ilk puzzle mın aşamaları

Ekli dosyalar

• DSC05125.JPG
    DSC05125.JPG
    384.2 KB · Görüntüleme: 494
  • DSC05120.JPG
    DSC05120.JPG
    434.4 KB · Görüntüleme: 494
  • DSC04941.JPG
    DSC04941.JPG
    346.4 KB · Görüntüleme: 494
  • DSC04936.JPG
    DSC04936.JPG
    290.1 KB · Görüntüleme: 494
daha önce hiç denememiş olan arkadaşlar, bu tatili evinizde geçirecekseniz eğer, güzel bir uğraş sizin için, tavsiye ederim :)

2000 parçalık son çalışmam :)
tatil işe yaradı...

Ekli dosyalar

• DSCF4383.JPG
    DSCF4383.JPG
    390.4 KB · Görüntüleme: 459
Eğlenmenin de kafa dağıtmnın da mukemmel yolu... 1500 luk puzzle yapıp cerceveletmiştim hem de bir haftada:) iki tane de 1000lik yapmıstım ama cerceveltme işi sıkıntı olunca internet üzerinden yapmaya basladım.

bitter' Alıntı:
Eğlenmenin de kafa dağıtmnın da mukemmel yolu... 1500 luk puzzle yapıp cerceveletmiştim hem de bir haftada:) iki tane de 1000lik yapmıstım ama cerceveltme işi sıkıntı olunca internet üzerinden yapmaya basladım.

link atarmısınız hocam...

tüm mesajları tek tek okudum ve sonuç hemneb bugün internetten bi puzzle ve puzzle halısı siparişi vereceğim.

Ekli dosyalar

• B166671.jpg
    B166671.jpg
    108.1 KB · Görüntüleme: 431
Benim bir arkadaşım yapıyordu ilk onda gördüm ve merak saldım. ilk önce 1000 lik ile başladım ve şu ana kadar 4 tane yaptım hepsini sevdiklerime hediye ettim. Tekrar ilk fırsatta yapıp hediye etmeye devam edeceğim.

sinerjique' Alıntı:
sevdiceğim' Alıntı:
tüm mesajları tek tek okudum ve sonuç hemen bugün internetten bir puzzle ve puzzle halısı siparişi vereceğim.

hocam seçiminiz süpermiş.

hangi siteden alış veriş yapıyorsunuz,(beğendiğiniz puzzle nerede)

http://www.puzzledepo.com
ben buradan baktımda alayım diyorum şimdi, halı ve yapıştırıcı uygun geldi...

EynelMefer' Alıntı:
sinerjique' Alıntı:
sevdiceğim' Alıntı:
tüm mesajları tek tek okudum ve sonuç hemen bugün internetten bir puzzle ve puzzle halısı siparişi vereceğim.

hocam seçiminiz süpermiş.

hangi siteden alış veriş yapıyorsunuz,(beğendiğiniz puzzle nerede)

http://www.puzzledepo.com
ben buradan baktımda alayım diyorum şimdi, halı ve yapıştırıcı uygun geldi...
hocam ilk bu siteye baktım aynı site
http://www.puzzledepo.com/urun/166671-r ... ollar.aspx

Geri