Puzzle...

Kodla Büyü
daha önce 1000 lik ve 500 lük yatım hedefim 1500 yada 2000 lik bir tane almak :) acayip zevkli bir haftada bitiyor :)

bibucuk' Alıntı:
O kadar puzzle resmi yukledim. Kimse bakmadan ana sayfadan dusmesin ama ya :(
hocam siz gerçekten olayı aşmışsınız, tek kelime, tebrikler :)
darısı bizlerin başına en kısa zamanda eklemek ümidiyle benim puzzle ı...

bende çok sevrim puzzle yapmayı 500 lüklerle başlamıştım ilk.daha sonra 1000 ve 1500 lükler yaptım. çok yakın bi arkadaşıma 1500 lük, ablama bir tane 1000 lik ailemin evine bir tane 1500 lük yaptım. çerçeveletmediğim bir tane 1000 liğim var. şimdide daha önce yaptığım ama annemin temizlik esnasında 1000 parçaya ayırdığı :) bir puzzle var onu yapıyorum 2. kez. yarım bir tane 2000 lik vardı ama onu yapmıyorum bi arkadaşa vericem gözüm görmesin diye :) daha açılmamış iki tane 1000 lik var. inşallah onlarıda yapıcam. unutmazsam eve gidince yükleyeyim bende puzzlelarımı :) eğlenceli bi uğraş. dinlendiriyor insanı

bibucuk' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
bibucuk' Alıntı:
bunlarda benimkiler :)
bunlar kaçlık hocam, yada 2000lik olan varmı bunlarda?

yan duran içecek kutuları 2000 lik hocam

hocam gerçekten tebrik ederim. çok güzel görünüyorlar, büyük uğraş. ve duvarda eminim olağanüstü görünürler.

ama kesinlikle bana göre değil. beni sıkıntı basar :?

bibucuk' Alıntı:

hocam bir taneyi bitirene kadar baya zaman geçti, o kada çok yapmışsınız ki kendi bi tanecik eklediğimden utandım :) çok güzel... o harem kızı tablosundan ben de yapmak istiyorum.

bibucuk' Alıntı:

hocam sizi tebrik ediyorum,ve hatta önünüzde saygıyla eğiliyorum :++: ayrıca img2871 ve de g6 isimli puzzle lar çok hoşuma gitti,rastlayabilirsem 2sinden 1ini mutlaka alacağım :D

Bunlar da benimkiler

file.php

4714161674_107-11155.png

Ekli dosyalar

• pir.JPG
    pir.JPG
    35.4 KB · Görüntüleme: 621
bibucuk hocam tebrik ediyorum. 3 yaptığım puzzle da yapmışsınız. göksu sefası, osmanlı turası ve şömineli olanlar yaptıklarım

teşekkür ederim diyorum ya benim en sevdiğim uğraş bu... yurtta ve öğretmen evinde yapamazdım. Evde de yapamazdım(Annem izin vermiyo döküntülerini topla diyo :) ) atanıp kendi evime geçince kimse karışmıyor artık :)

ygencay' Alıntı:
arkadaşlar istanbulda uygun satan bir yer var mı?
genelde zaten fiyatlar aynı hocam, iki binliği 40 liraya aldım, binliğide 30 lira falan, belki çok kaliteliler biraz daha fazla olabilir olsun 50 lira...yapıştırıcı ve halısı, kartonu çıkmıyor çoğunda, onlara da ekstra para vermen gerekecek ama en zevkli harcamanda çerçeveletme parası olacaktır sanırım :)
ilk kez alacaksınız benim gibi iki binden başlamayın hocam bu da dipnot...

file.php
arkadaşıma hediye ettim. diğerlerini fotoğrafını çeknce koyarım

Ekli dosyalar

• DSCF4192.jpg
    DSCF4192.jpg
    186.9 KB · Görüntüleme: 919
şimdi 2 tane daha 1000 lik aldım. inşallah başlarım yakında. bitince de zevkle paylaşırım fotolarını.
d&r da cazip fiyatlarda zaten. ama bazen alışveriş sitelerinde indirime giren puzzzle var.

bu ikisi 1000lik

bu ise 1500lük - çalışmalar devam ediyor :lol:

edit:resimler meb bağlantısında görünmüyor :cry:

@bibucuk hocam, merak ettim kaç zamandır uğraşıyorsunuz bu işle, ort kaç günde bitiriyorsunuz binlik bir parçayı?
benim de az kaldı ilk puzzlemı yayınlayacam inş :)

hocam binlik puzzle aldık biz de ama nasıl bitecek bilmiyorum renklerine göre ayırdım biraz ama renkler birbirine çok yakın.. yeni puzzle seçerken çok renkli olanlardan alacağım

çok az kaldı, yayınlayacam :) 2000lik (98x68cm) gökyüzü kaldı...
ilk denemem olduğu için bu heyecan, ve denemeyenlere şiddetle tavsiye ederim inanılmaz zevkli...

go oyunu aldım fakat biraz kuralları inceledikten sonra tam oturup oynama fırsatım olmadı. müsait bir zamanda üzerine düşeceğim.

ne kadar cok boş vakti olan varmış yaa ben evdeki 3-5 dağınıklığı bile yerlerine koymaya vakit bulamazken sizler 1000parca 2000parca "dağınıklıgı" nasıl bu hale getirebiliyosunuz? :D

gakkosgirl' Alıntı:
ne kadar cok boş vakti olan varmış yaa ben evdeki 3-5 dağınıklığı bile yerlerine koymaya vakit bulamazken sizler 1000parca 2000parca "dağınıklıgı" nasıl bu hale getirebiliyosunuz? :D

yemek masası iptal, zemin beyaz olduğu için rahat oluyor, çalışma alanım orası, bu bitince yenisini alacam, sanırım oda değiştirmem gerekecek bu yüzden..

designbote' Alıntı:
go oyunu aldım fakat biraz kuralları inceledikten sonra tam oturup oynama fırsatım olmadı. müsait bir zamanda üzerine düşeceğim.

satrancı bile zorla oynuyorum rakip bulamamaktan dolayı, go merakım vardı ama hevesim kurtsağımda kaldı oynayacak birilerini bulamadığım için :)

sonunda bitti, ilk çalışmam :)
yaklaşık 3 haftada toplamda 25-30 saatte bitti...

nasıl çerçevetecem bunu, koli bandı demiş bir arkadaş, yada normal yapıştırıcılarda olurmu, altına karton koymam gerekiyormu :eek:

kırtasiyeden aldığım mukavvanın üstüne koydum, puzzle fix diye özel yapıştırıcısı var onu aldım üstüne sürdüm, mukavvaya yapıştı..camcıdan çerçevelettim..asılmak üzere hazır...(40tl puzzle-40 tl camlı çerçeve-10 tl mukavva&yapıştırıcı)

bugün A101 mağzalarında 1000*2 (2 ayrı 1000 lik) puzzle sadece 13 lira, ilgililere duyrulur, ilgisi olmayan arkadaşlarda bence denemek için iyi bir fırsat, alınız deneyiniz :) ves selam...

Geri