Olası Aşı veya PCR Zorunluluğuna Karşı Verilecek Hukuki Mücadele

Kodla Büyü
Aşı kötü bir şey olsaydı Sayın Cumhurbaşkanımız olmazdı. Aşı olmayanlar muhalif sanırım. Cumhurbaşkanımızın olduğu aşıyı olmayan, O'nun yönettiği devlete ve emirlerine kafa tutan biri nasıl akpli olabilir ki?

Sizin gibi ak parti ve hükümet muhalifi kişiler aşı vurdurmak için sıraya girdiler. Neyin algısını kasıyorsun ters manyel yaptığın çok net. Buradakilerin çoğu öğretmen, kendini ilkokulda derstemi zannediyorsun.

https://link.springer.com/epdf/10.1007/s00392-021-01936-6?sharing_token=5OmW-zL_n-LC_7jc1Q_9Xfe4RwlQNchNByi7wbcMAY6Dt9327XsPK4uusFReCSoFzCMMJB4WdQApS25jYyCAgLczylmiBo1uf0rLYAvHYUNHr2kPm3Olc7VeZO8tdwpnyhqyw1MlIgmPorwYqwqMDpUpy7LHfQ2MALj-umuzIUw=

40 yaşında erkek hasta Almanya'da Pfizer aşısı sonrası 6. günde şiddetli göğüs ağrısı ve nefes darlığı ile hastaneye başvuruyor. Akut miyokarditis. Haa korkmanıza gerek yok. Siz Türkiye'de yaşıyorsunuz. Bizde 111 Tıp Fak. sıfır (0) yan etki bildiridi.
yan etki bildirmek yasak hain ilan edilebilirsiniz

Covid aşısı sonrası "miyokardit" (kalp kası iltihabı) gelişen 8 hasta aşağıdaki yayında.
Ülkemizde 111 Tıp Fak. var. 100 milyon doz aşı yapıldı. 9 milyonluk israilde 300 vaka bildirildi. 83 milyonluk Türkiyede 0 (sıfır) vaka. Bilim bu kadar işte.

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCIMAGING.121.013236?url_ver=Z39.88-2003&rfr_id=ori:rid:crossref.org&rfr_dat=cr_pub++0pubmed&
130 milyona doğru gitti hocam 100 1 ay önceydi

şu anda covit aşı pcr ile insanlara yaptıkları psikolojik şiddet ve sonucu budur aşı olanlarda olmayanlarda kovitten -aşının yan etkilerinden veya kovitle ilişkili olan sebeplerden ölüyor mu evete ozaman bu millete endişe korku negatif enerji pompalamayı ne zaman bırakmayı düşünüyorlar big brotherleri izin verince mi?
241694080_5063221303692382_6580769307998612638_n.jpg

Sizin gibi ak parti ve hükümet muhalifi kişiler aşı vurdurmak için sıraya girdiler. Neyin algısını kasıyorsun ters manyel yaptığın çok net. Buradakilerin çoğu öğretmen, kendini ilkokulda derstemi zannediyorsun.

E o zaman Sayın Cumhurbaşkanımız niye aşı oldu?

E o zaman Sayın Cumhurbaşkanımız niye aşı oldu?

Biz Cumhurbaşkanının her yaptığını tasvip etmiyoruz, bir irademiz var, tıpış tıpış değiliz. Son tahlilde, bu ülkede hainlerle iş tutanlara karşı onu tercih ederiz ama onay vermeyiz.

Erdoğan bu meselede yanlış yapmıştır. Yeri gelmişken şunu da ifade edeyim, Çin, Almanya vb. Yerlerde bırakın öğretmenleri öğrenciler bile PCR testi ile giriyor ve bu mecburi, öyle keyfide değil. Tüm samimiyetimle şuna inanıyorum ki, şu anda Cumhurbaşkanımız değilde alternatiflerinden birisi başta olsaydı hiç öyle hak hukuk zulüm şu bu falan dinlemez kapının önüne koyarlardı. Bırakın bizi kundaktaki bebeğe kadar aşı vururlardı. Zaten dikkat edin muhalefetten çıt yok,bu süreç işlerine geldi, yazın gez toz, kış geldi mi hadi her yeri kapatın, oh ne ala mualla, sonuçta iktidarın oyları eriyor onlar içinde önemli olanda bu zaten. Kısaca kimse bizim sesimizi duymuyor. Erdoğan da aşı zorunlu değil diyor ama uygulama öyle değil. PCR için henüz duyduğum ciddi bir şey yok, zaten eğitim camiasının %95 i aşılı ve enfekte olmuş durumda. %5 i çok zorlayacaklarını sanmıyorum.

İnşallah şu türk aşısı bir an önce çıkarda herkes işine bakar. Ben şahsen yerli aşıyı vurulacağım. Yerli aşıya rağmen goygoy yaparlarsa örtülü olan art niyet gün yüzüne çıkmış olur.

Defaatle söyledim yine söylüyorum; bu Dilipakmış, Sema Maraşlıymış vs. bunların art niyetlerinden zerre miktar şüphem yok, o yüzden toplu hareket edilen eylemlere mesafeli duracağım.

Biz Cumhurbaşkanının her yaptığını tasvip etmiyoruz, bir irademiz var, tıpış tıpış değiliz. Son tahlilde, bu ülkede hainlerle iş tutanlara karşı onu tercih ederiz ama onay vermeyiz.

Erdoğan bu meselede yanlış yapmıştır. Yeri gelmişken şunu da ifade edeyim, Çin, Almanya vb. Yerlerde bırakın öğretmenleri öğrenciler bile PCR testi ile giriyor ve bu mecburi, öyle keyfide değil. Tüm samimiyetimle şuna inanıyorum ki, şu anda Cumhurbaşkanımız değilde alternatiflerinden birisi başta olsaydı hiç öyle hak hukuk zulüm şu bu falan dinlemez kapının önüne koyarlardı. Bırakın bizi kundaktaki bebeğe kadar aşı vururlardı. Zaten dikkat edin muhalefetten çıt yok,bu süreç işlerine geldi, yazın gez toz, kış geldi mi hadi her yeri kapatın, oh ne ala mualla, sonuçta iktidarın oyları eriyor onlar içinde önemli olanda bu zaten. Kısaca kimse bizim sesimizi duymuyor. Erdoğan da aşı zorunlu değil diyor ama uygulama öyle değil. PCR için henüz duyduğum ciddi bir şey yok, zaten eğitim camiasının %95 i aşılı ve enfekte olmuş durumda. %5 i çok zorlayacaklarını sanmıyorum.

İnşallah şu türk aşısı bir an önce çıkarda herkes işine bakar. Ben şahsen yerli aşıyı vurulacağım. Yerli aşıya rağmen goygoy yaparlarsa örtülü olan art niyet gün yüzüne çıkmış olur.
Türkovaca kadar süreniz var arkadaşlar yoksa arkadaş sizi hain ilan edecek, her an fetocü fln olabilirsiniz gidin aşınızı olun.

Türkovaca kadar süreniz var arkadaşlar yoksa arkadaş sizi hain ilan edecek, her an fetocü fln olabilirsiniz gidin aşınızı olun.

Al işte, zihniyet bu değişmez. Neden turkovac diyorum, Dünyada faz3 çalışması biten başka aşı varmı? Yok. Ona rağmen ayak diretirseniz maksat başkadır diyorum, kalkıp fetocu ilan edecek diyor, size başka adamların idaresi müstehak zaten, o zaman görürdüm eyleminizi nazınızı tuzunuzu. Gidip tıpış tıpış aşı olurdunuz.

Bugün dersim yoktu ama PCR vermeyen öğretmenleri okula almamışlar, polis çağırıp tutanak tutulmuş demiştim ama meğerse okuldaki arkadaş bana şaka yapmış, lütfen kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Pek haberlere itibar eden biri değilim ama aşı karşıtı arkadaşlar haber paylaştığı için ben de paylaşayım dedim. Aşı karşıtı olup da bu şekilde olan bir sürü haber okudum. Hayatta kalanlar aşı olmadıkları için bin pişman.. Ne yazık ki aşı karşıtı bu bayan kurtulamamis.. buna benzer bir sürü haber okudum. Size ve ailenize bir zarar gelmeden aşı olun arkadaşlar.
https://www.internethaber.com/kutah...-hafta-sonra-koronavirusten-oldu-2207583h.htm

Bu arada ben de aşı olduğum için mutlu değilim ama mecburum mecburuz... 3 doz aşı oldum. Abim doktor ve aşı hakkında ne zaman bir şey sorsam sinirlenip lafi ağzıma tıkıyodu. Gelin de yoğun bakımdaki insanların halini bi görün diyodu. İnşaAllah size ve sevdiklerinize bir zarar gelmez ama korona olanlardan duyuyorum. Başına gelen bilir, grip gibi değil diyorlar çok ağır diyenler var ve bunu diyen kişi 30lu yaşlarda.. Sizler ve buraları okuyan arkadaşlar için söylüyorum. Gidin aşınızı olun.. BU kadar bilim insanı organize çeteye üye olması lazım aşının bir faydasının olmaması için... Hepsi ağız birliği etmiş aşı olun diyor

Son düzenleme:

Defaatle söyledim yine söylüyorum; bu Dilipakmış, Sema Maraşlıymış vs. bunların art niyetlerinden zerre miktar şüphem yok, o yüzden toplu hareket edilen eylemlere mesafeli duracağım.

Yani ölümüne akplisin. "Cumhurbaşkanı yanlış da yapsa sonuna kadar desteklerim" diyosun.

Yani ölümüne akplisin. "Cumhurbaşkanı yanlış da yapsa sonuna kadar desteklerim" diyosun.
ümit45 hocamın ilk cümlesini okumamışsın hocam: "Biz Cumhurbaşkanının her yaptığını tasvip etmiyoruz, bir irademiz var, tıpış tıpış değiliz."

bu arada forumda siyasete hayır :p:p:p:cool::D

Al işte, zihniyet bu değişmez. Neden turkovac diyorum, Dünyada faz3 çalışması biten başka aşı varmı? Yok. Ona rağmen ayak diretirseniz maksat başkadır diyorum, kalkıp fetocu ilan edecek diyor, size başka adamların idaresi müstehak zaten, o zaman görürdüm eyleminizi nazınızı tuzunuzu. Gidip tıpış tıpış aşı olurdunuz.
Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar diyosun yani. Ruhsatı olmayan hiçbir aşıya kobay olmak istemiyorum. Bu benim en tabi vatandaşlık hakkım. Anayasa da belirtilmiş açık açık. Ha deney faresi olmak isteyen gitsin tıpış tıpış aşısını olsun, biz size karışıyor muyuz. Sen mevcut durumdan memnun olabilirsin ben memnun olmak zorunda mıyım bu nasıl bi zihniyet.

aman boşverin hocalar isteyen olur istemeyen olmaz beden de vücutta herkesin kendi kişisel şeysi önemli olan aşılıların yaydığı varyantlardan halkın korunmasıdır bence onlara da pcr testi getirilmelidir onlar çünkü varyant yayıyormuş

Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar diyosun yani. Ruhsatı olmayan hiçbir aşıya kobay olmak istemiyorum. Bu benim en tabi vatandaşlık hakkım. Anayasa da belirtilmiş açık açık. Ha deney faresi olmak isteyen gitsin tıpış tıpış aşısını olsun, biz size karışıyor muyuz. Sen mevcut durumdan memnun olabilirsin ben memnun olmak zorunda mıyım bu nasıl bi zihniyet.

Hocam sizin aşı olmamış haliniz buysa zaten aşı olmayın gerek kalmamış :) bende aşı olmadım ama Türk aşısını olacağım diyorum bunda anlaşılmayacak ne var?

Beni boşver senin ne mal olduğun belli. Cumhurbaşkanı yanlış yapsa da ne demek, peygamber mı bu adam tabiki yanlış yapacak tövbe est. Sen git oy verdiklerinin siyaseten kime gebe olduklarına bak. Senin gibilere 50 doz aşı yapsalar yan etkisi olmaz,zaten tüm litaratürü egale etmişsin.

Arkadaşlar konu başlığını hatırlatıyorum:
Olası Aşı veya PCR Zorunluluğuna Karşı Verilecek Hukuki Mücadele

PCR testi olmak için geçen haftadan beridir hastaneye gittim. hastanede virüsü kaptım. sistem üzerinden geçen sene virüse yakalanan abimden virüsü kapmışım gibi göstermişler. ne kadar iğrenç bir dönemden geçiyoruz yaa. arkadaşlar hiç gidip de test felan vermeyin. boşuna riske girmeyin. 15 gün evde hapismi kalacağıma yanayım. sağlığımın tehlikeye girmesine mi yanayım.

Geri