Okul Zil Programı ÜCRETSİZ ve AMFİ kontrollü 2012

Kodla Büyü
Re: Okul Zil Programı (ÜCRETSİZ ve AMFİ kontrollü) YENİ

ne yazdığınız anlaşılmıyor ki :?
kelimenin her harfi arasına boşluk koyarak yazamayı deneyin

Sayın Hüseyin bey , çok güzel bir program.elinize sağlık... Acaba zil süresi bölümü eklenebilir mi?Bir de ziller mp 3 olamaz mı? Şimdiden teşekkür ederim...

DR.MAGMA' Alıntı:
Sayın Hüseyin bey , çok güzel bir program.elinize sağlık... Acaba zil süresi bölümü eklenebilir mi?Bir de ziller mp 3 olamaz mı? Şimdiden teşekkür ederim...

m p 3 olsa dosya boyutu bakımından daha iyi olur ancak programı yazmaya başladığımda wav formatında olmasını düşünmüştüm şimdi değiştirmeye kalksam medya player kontrollerini program içinde kullandım onları değiştiriyim derken bütün programı elden geçirmem gerekecek o yüzden biraz zahmetli olacağı için o işe hiç girişmedim.

şimdilik bir müziğin beğendiğim bölümünü goldwave programında kopyalayıp yeni dosyaya yapıştırıyorum böylece zil müziğinin süresinide belirlemiş oluyorum :)

mrttrn73 hocam iletinizi okudum yarın ilk mesajı düzenlerim, çalışmanız gayet güzel olmuş :+1:

Güzel program lakin;
her ders için öğrenci,öğretmen ve çıkış zil melodileri farklı seçilebilmekte
bunu yapamadım ya da bu geç saatte göremedim:D

yok hocam ben yanlış yazmışım. ayrı ayrı seçim yok öğrenci öğretmen ve çıkış melodilerini seçebiliyorsunuz

Hocam Çok teşekkür ederim.
emin olun her okula 250 - 400 arası kar ettirdiniz.
Sizin gibi meslektaşlarımızla gurur duyuyoruz.
Ellerine sağlık. sayın hocam dualarımız seninle.

hgx2' Alıntı:
sekiz' Alıntı:
Eğer sizde; ben bu işten birşey anlamadım, ben elektronikten anlamam yok mu bunun hazırı, fişe takıp çalıştırayım diyorsanız :)
http://www.zilprogrami.com adresinden ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz
zil programı ve amfi kapama açma cihazı -AKAÇ hazır olarak sunulmaktadır...

evet hocam 350 tl ye satıyorlar o aleti, bende okullarımız para vermesin diye açık devresini yapıp buraya koydum.

aşağıdaki satırları okumadan önce açıklamak isterim ki,
zil programını ücretsiz sunuyorum, bugüne kadar da amfi açma kapama devresini isteyenlere hep ücretsiz olarak gönderdim ama takdir
edersiniz ki malzemeler, kargo derken masraflar çoğalıyor, bir devrenin tamamen bitmiş, koblaları ve jakları takılmış, kutulanmış kullanıma
hazır hali kaliteli malzeme kullanarak 25 tl civarında oluyor.
geçenlerde 12 kişiye gönderdim 12x25=300 tl bana giderek yük olmaya başlıyor.

Eğer isteyen varsa kargo dahil 35 tl karşılığında gönderebilirim (NOT: benim hiç bir kârım yoktur, ticaret yapma amacında değilim. Malzeme temini, devre ve kutulama gibi işçiliği saymıyorum bile)
SAYIN HGX2 BANA DA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

Değerli HGX2 hocam bende yardımınızı rica ediyorum. Özelden mesaj attım okursanız sevinirim...
İyi çalışmalar

merhaba hocam bu program bilgisayar açıldığında otomatik başlamıyor kendi kendine başlaması için ne yapmalıyım?

byfason özelden adres ve tel. gönderin hocam
zorbeyburhan tamamdır hocam

Sayın hgx2;
--------------------------------------------------------
HgZil pro programınızda "Etkinlik İçin Zilleri Kapat" tıklayıp. Evet desek bile. "Zil Açık" yazısı aktif oluyor.
Zil kapalımı değilmi farkına varamıyoruz. Düzeltebilir misiniz.
------------------------------------------------------------
Ayrıca size 13.03.2012 tarihinde
"Zil sesini iç+dış hoparlörden,Müziği iç hoparlörden duymak?"
ile ilgili özel mesaj attım. Cevabınınzı bekliyorum.

teşekkürler

yuring' Alıntı:
sayın hocam program için öncellikle teşekkür ederiz. ama biz herşeyi yaptık hoparlö bağlantısı da yaptık çalıştı. amam gelgelelim anfiyi yaktık bunun nedeni ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim..

Hocam kar edelim derken, elimizdeki amfiden de olmayalım, :?
Herhangi bir elektronikçi bu devreyi yapabilir mi ? yani kimden yardım alalım...?

hocam ellerinze sağlık gerçekten çok süper olmuş..

Hocam Allah razı olsun sizden. Hakikaten büyük bir iş yapmışsınız. Program çok kullanışlı. Bizim okulun idaresi de ayrıca teşekkür ediyor.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun, bugün programı kurdum. Paralı satılanlardan bile kat kat daha iyi.

çok teşekkürler

Arkadaşlar sistemi bende kurdum fakat şöyle bir problemim var şimdi ders saati
geldiğinde yada ders çıkışında anfi otomatik açılıyor fakat ses bir süre sonra geliyor yani sesin yarısını duyabiliyoruz . ben anfiyi sürekli açık konuma getirdiğimde melodi ilk andan itibaren duyuluyor fakat bu türlü otomatik acıp kapatma olayı olmuyor bu sorunu nasıl halledebiliriz. :!:

hocam melodinin başına biraz boşluk koyarsanız istediğiniz gibi olur, programın içindeki melodilerde bikaç saniye boşluk var ama kullandığınız bilgisayarın hızı düşükse bu boşluğu artırabilirsiniz.
goldwave programı ile ses dosyası üzerinde değişiklik yapabilirsiniz

hgx2' Alıntı:
hocam melodinin başına biraz boşluk koyarsanız istediğiniz gibi olur, programın içindeki melodilerde bikaç saniye boşluk var ama kullandığınız bilgisayarın hızı düşükse bu boşluğu artırabilirsiniz.
goldwave programı ile ses dosyası üzerinde değişiklik yapabilirsiniz

bunu bende düşündüm hocamda sıkıntı bence anfiden ben anfi yerine normal hoparlör taktığımda saat geldiği zaman çalıyordu. normalde anfi açıldıgında hemen devreye girmiyor zannedersem. bu hafta idare edelim. olmadı sıkıntıyı sizin dediğiniz gibi gidereceğiz. ilginiz için teşekkürler.. :)

hocam dediğiniz gibi 10 sn boşluklar ekledim şu anda bi sıkıntı yok. yaptığınız her şey için çok teşekkür ediyorum. başarılarınız devamını diliyorum

Arkadaşlar comdlg32.ocx dosyası win7 64 bit işletim sisteminde regsvr32 ye kaydolmuyor.

Bunun için win7 64 bitte comdlg32.ocx dosyasını syswow64 e kaydedeceğiz. Sonra alttaki komutu çalıştıracağız. Ama gene açılmayacak. O zaman Başlat-Tüm Programlar-Donatılar dan Komut İstemine(dos) sağ tıklatıp yönetici olarak çalıştıracağız. Sonra alttaki komutu yapıştırıp enter a basacağız. Sonra tamamdır.

regsvr32 c:\Windows\SysWOW64\comdlg32.ocx

ayrıntı için

http://devonenote.com/2010/02/register- ... -x64-win7/

Öncelikle böyle bir program hazırladığınız ve karşılık beklemeden bizlerin hizmetine sunduğunuz için teşekkür ederim hocam...Biz Muş ilçesine bağlı bir köy okulundayız.Zil sistemi kurabildik zar zor fakat sizin bu devreyi bir türlü yaptıramadık.Burada anlayan elektronikçi yok.Amfi bilgisayar mevcut ama ekteki resimdeki sistemi kuramadık.Bunu bize ücret karşılığı gönderebilme imkanınız var mı hocam...Mail adresinden iletişime geçelim...

Ekli dosyalar

• 99.JPG
    99.JPG
    96.6 KB · Görüntüleme: 1,388

serserm06 adlı hocamın uln2003 entegreli devreyi 5 volt role ve 5 volt cep telefon şarzı ile yaptım.Devre çalışıyor.Programı yazan ve devreyi hazırlayan arkadaşlardan Allah razı olsun.

BJKli_26' Alıntı:
Öncelikle böyle bir program hazırladığınız ve karşılık beklemeden bizlerin hizmetine sunduğunuz için teşekkür ederim hocam...Biz Muş ilçesine bağlı bir köy okulundayız.Zil sistemi kurabildik zar zor fakat sizin bu devreyi bir türlü yaptıramadık.Burada anlayan elektronikçi yok.Amfi bilgisayar mevcut ama ekteki resimdeki sistemi kuramadık.Bunu bize ücret karşılığı gönderebilme imkanınız var mı hocam...Mail adresinden iletişime geçelim...
:?

sekiz' Alıntı:
BJKli_26' Alıntı:
:?

gönderdim hocam güle güle kullanın :+1:

arkadaşlar win 7 64 bitte çalıştıramadım. acil sabaha lazım bana nasıl yapıcam. bi arkadaş söylemiş ama ben beceremedim. yardımcı olursanız sevinirim.

aşağıdaki gibi hata aldım. nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 981
Geri