Okul Zil Programı ÜCRETSİZ ve AMFİ kontrollü 2012

Kodla Büyü
Re: Okul Zil Programı (ÜCRETSİZ ve AMFİ kontrollü) YENİ

amdturion' Alıntı:
aşağıdaki gibi hata aldım. nasıl çözebilirim?
arkadaaslar çözümü buldum. Ekdeki ocx uzantılı belgeyi rardan çıkartıp zil programının oldugu klasörün içine kopyalayın problem düzelecektir :)

Ekli dosyalar

• COMDLG32.rar
    55.8 KB · Görüntüleme: 360

Hocam ellerinize sağlık program çok güzel olmuş. Programı bilgisayar açılışında başlangıca atınca "Runtime Error 53" hatasını veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim...

mutlu112' Alıntı:
amdturion' Alıntı:
arkadaaslar çözümü buldum. Ekdeki ocx uzantılı belgeyi rardan çıkartıp zil programının oldugu klasörün içine kopyalayın problem düzelecektir :)

hocam çok teşekkür ederim, 1 haftadır müdür sıkıştırıyor, bu programla hallettim şükür, emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

mutlu112' Alıntı:
amdturion' Alıntı:

sağol hocam benim yerime cevap vermişsin, ben arkadaşların mesajını görmemiştim :+1:

arkadaşlar bu arada "etkinlik için zilleri kapat" seçeneğinde yaşanan tekrar kapanma problemini düzeltmiştim ama siteye eklemeyi unutmuşum. Az önce ilk mesaja sadece exe dosyasını ekledim, oradan indirebilirsiniz.

muhammed' Alıntı:
Hocam ellerinize sağlık program çok güzel olmuş. Programı bilgisayar açılışında başlangıca atınca "Runtime Error 53" hatasını veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim...

hocam dosya eksik olduğunda bu hatayı vermesi lazım.
*program dosyalarından biri silinmiş olabilir dosyaları yeniden yükleyip deneyin
*açılışa yanlışlıkla 2 kere eklemiş olabilirsiniz
*ccleaner tarama yapın belki zil dışında başka bir problemde olabilir

hocam elinize emeğinize sağlık. gerçekten çok güzel bir program yapmışsınız. programı inceledim... apiler, ocxler falan epeyce de bir uğraşmışsınız. çok teşekkür ederim hocam. ben de zil programı arıyodum. hatta zil programı yapmayı bile düşünmüştüm.(tabiki de bilgilerimi tazelemek için...:) )

Programı bilgisayara kuramadım, çünkü *****.ocx dosyasını dediğiniz gibi yapmama rağmen regsvr32\windows\system32\mci32.ocx windows tarafından bulunamadı uyarısı veriyor. Zil programını nasıl kurabilirim. Sistemim windows 7

astreoid' Alıntı:
Programı bilgisayara kuramadım, çünkü *****.ocx dosyasını dediğiniz gibi yapmama rağmen regsvr32\windows\system32\mci32.ocx windows tarafından bulunamadı uyarısı veriyor. Zil programını nasıl kurabilirim. Sistemim windows 7

hata verdiği dosyaları googleden bul istediği yere at çalışır

öncelikle teşekkür ederim emegi geçene ancak yeni okul sisteminde hele meslek liselerinde saat fazlalaştı 14 saatten fazla programı yapan arkadaşım 16 lı yapsa çok mutlu olacagım yardım bekliyorum teşekkürler

astreoid' Alıntı:

regsvr32 ile kaydettin mi? başarılı olduysa sıkıntı yok. ama senin "regsvr32\windows\system32\mci32.ocx" yazında bi yanlışlık var.

kaydederken

"regsvr32 windows\system32\mci32.ocx" şeklinde çalıştırmalısın. komut istemini yönetici oalrak çalıştırmayı denen bir de hocam. başlattan cmd diye arattır. gelen kısayola sağ tıkla ve yönetici olarak çalıştır de. daha sonra da

regsvr32 windows\system32\mci32.ocx

komutunu çalıştır.

Hocam zil programı için minnettarım ancak meslek liselerine göre zil saati yetmiyor ,sevgili hocam bize acilen 15 ve üstü gerekiyor 14 saat yetersiz son saatte zil çaldıramıyorum ayrıca dışarıda konuşma yapar iken programda anfi aç konumuna getiriyoruz anfi cihazımız açılıyor fakat konuşur iken zil devreye girip zil müzigi bitince anfi devre dışı kalıyor anfinin sürekli açık konumda olması zil çalsada kapatmaması için pogramda gegişiklik yapar ve bana ve benimgibi sıkıntıda olan lara yardımcı olacagınızı düşünüyorum saygılarımla
feti özçetin

HOCAM LÜTFEN ACİİİL 14 SAAT MESLEK LİSELERİNE GÖRE YETERLİ DEGİL 15 VE ÜSTÜ GEREKLİ AYRICA ANFİ AÇ KONUMUNDA İKEN ZİL DEVREYE GİRİP MELODİ BİTTİGİNDE ANFİ KAPANMAKTA SÜREKLİ AÇIK OLACAK BİÇİMDE LÜTFEN YARDIMCI OLUN SAYGILARIMLA

HOCAM ETKİNLİK İÇİN ZİLLERİ KAPAT ÇALIŞMIYOR KAPANMIYOR YARDIM LÜTFEN

aytorlopez' Alıntı:
HOCAM ETKİNLİK İÇİN ZİLLERİ KAPAT ÇALIŞMIYOR KAPANMIYOR YARDIM LÜTFEN

hocam ilk mesaja 3.2 versiyonunu ekledim onda hata yok
14 dersten fazla ders için yarın uğraşiyim, sanırım 16-17 saat yeterli olacak

programı çalıştırmada problem yaşayan win7 kullanıcıları, program klasörünün üzerinde sağ tıklayıp>>özellikler>>güvenlik ten tam denetim izni vermeyi unutmasınlar

programın son sürümünde (v3.3) zil çalarken, win xp'de şu hatayı alıyorum ve "tamam"a basınca program kapanıyor:

zilhata.jpg

isikayhan' Alıntı:
programın son sürümünde (v3.3) zil çalarken, win xp'de şu hatayı alıyorum ve "tamam"a basınca program kapanıyor:

özür dilerim hocam programın bir yerinde if sorgusunda or koymayı unutmuşum, hemen yeniledim aşağıdan exe yi indirebilirsin.

Ekli dosyalar

• HG zil proV3_3.rar
    43.6 KB · Görüntüleme: 585
hgx2' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:

özür dilerim hocam programın bir yerinde if sorgusunda or koymayı unutmuşum, hemen yeniledim aşağıdan exe yi indirebilirsin.

teşekkür ederim hocam :+1:

programı çalıştırırken run time error 53 file not found hatası veriyor ne yapmalıyım (işletim sistemi xp )

sevgili hocam anfi aç kısmı sürekli açık kalamazmı ? açık kalsın dendiginde evet anfi açılıyor fakat zil devreye girip zil melodisi bitince anfi kapalı kısma geçiyor o esnede konuşma yapınca sesimiz kesiliyor zor durumda kalıyoruz saygılarımla

aytorlopez' Alıntı:
sevgili hocam anfi aç kısmı sürekli açık kalamazmı ? açık kalsın dendiginde evet anfi açılıyor fakat zil devreye girip zil melodisi bitince anfi kapalı kısma geçiyor o esnede konuşma yapınca sesimiz kesiliyor zor durumda kalıyoruz saygılarımla

hocam etkinlik için zilleri kapatı kullanabilirsiniz

sevgili hocam saygı duruşu istiklal marşı çalınacagı zamanlarda zaten etkinlik var anlamında bu törenlerde kullanılmakta saygı duruşu ve istiklal çalıp bittigi zaman anfi devre dışı kalıyor ozaman da koştur koşturabilirsen bunuda sürekli konuma getirirseniz size minnettar olacagım ayrıca anfi aç kısmına basıldıgında açılmakta fakat zil devreye girdiginde bitimiyle beraber kapanıyor bunuda zil çalsada sabit şekle sokarsanız çok iyi olacak anfinin açılıp kapanması otamatik zaten yapmakta sevgiler ve saygılarımla hocam

aytorlopez' Alıntı:
sevgili hocam saygı duruşu istiklal marşı çalınacagı zamanlarda zaten etkinlik var anlamında bu törenlerde kullanılmakta saygı duruşu ve istiklal çalıp bittigi zaman anfi devre dışı kalıyor ozaman da koştur koşturabilirsen bunuda sürekli konuma getirirseniz size minnettar olacagım ayrıca anfi aç kısmına basıldıgında açılmakta fakat zil devreye girdiginde bitimiyle beraber kapanıyor bunuda zil çalsada sabit şekle sokarsanız çok iyi olacak anfinin açılıp kapanması otamatik zaten yapmakta sevgiler ve saygılarımla hocam

hocam biraz acele oldu ama inşallah bir problem yoktur, istediğin butonu ekledim, 1.mesaja yerleştirdim oradan indirebilirsin.

Allah razı olsun hocam geçen senede bu senede kullanıyoruz. ama yeni sürümde şu hatayı veriyor xp de eski programın çalıştığı bilgisayarda : time error 53 file not found hatası çözümü için ne yapmalıyım acaba ?

Allah razı olsun hgx2 hocam emeğinize sağlık bilginize kuvvet..Kullanıyorum ve sorun yok...

Geri