Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli Formatörlük

eee son olarak neye karar verdiniz arkadaşlar inanak mı bunlara.
yoksa oyalanmaya devam mı ne yapacaz.

ben herseye hazırım.. Gidelim derseniz gelirim, eylem derseniz bağırırım... NE yaptığım belli değil okulda, kimse birsey bilmiyor, kendimi mal gibi hissediyorum...

Ankara'dan görüş isteyip de cevap alan emsal yok sanırım.

Kenan beyi tanıyan bir arkadsa vardı, bize haber verirse son durum hakkında iyi olur.

nevzat beye bildirilmiş...nevzat beyden cevap bekleniyormuş...eylül ekderslerini unuttuk artık zaten :(

Sadece eylül değil , tüm yıl gidecek galiba. Durum öyle gösteriyor. Ankara bile başvuruları almışken , ilimizin tutumu ortada.

vala dersim olmadığı zaman okulun yanından bile geçmiyorum okuldan sürekli arıyorlar telefonu ara sıra açıyorum dersim yok
sonra gelcem deyip sallıyorum.
ne kadar aranan elemanmışız bee eskiden anlayamıyorduk yada anlatamıyorduk şimdi anlıyorlar yavaş yavaş yata yata ek dersi kimin aldığını.

artık kimsenin il milli eğitimi yada eğitici formatörleri aradığını sanmıyorum,bu iş bu kadar arkadaşlar,bunlar hayatta formatörlüğü cıkarmaz.eğiticilerinde pek bi çabalarının oldugunu sanmıyorum.bence hergün sürekli anlatmalı ve hakkımızı savunması gereken eğiticilerin bunu yaptıgını sanmıyorum :+1: eeee artık ne kadar ekmek o kadar köfte.bende okulda hiç bişeye dokunmuyorum anlayan varsa yapsın.nasılsa bize gerek olamadıgını düşünen kocaeliye verecek bişi yok.ne diyelim ya ;yazıklar olsun.

Emin olun kenan bey gereğinini yapmaya çalışıyor . Görevlendirmeyi zamanında hazırlaması sonrasını gayet iyi biliyorum lütfen yapmıyor etmiyorlar gibi düşünmeyelim . Yazı gelecek ona göre hareket edicek milii eğitim müdürlüğü . Yazıya göre uygun bir tavırla durum açıklanır konuşulur durum , ama bunu yaparken haklı iken haksız duruma düşmemek gerekli diye düşünüyorum.

Kenan bey yazıyı hazır tutuyor biliyorum sadece saçmalık bakanlık ve meb'de.. Görevlendirmeler iptal diyor ama arge devam ediyor, diğer görevlendirmelerde devam ediyor hadi onu da geçtik Ankara formatörlük görevlendirmesi yaptı bile.. Buradan sonrası ise düşündürücü...

Arkadaşlar buradaki sorun Sadece ve sadece il milli eğitim müdürlüğünde bu açık ve net kimse bana aksini iddia etmesin.Bakanlıktan yazı gelmesi bekleniyor ne demek ? böle bi saçmalık yok kesinlikle böle bi saçmalık yok.Görevlendirmeleri yapan diğer illerdeki İl miili eğitimler neyi göze alarak yada neyi bilmeyerek formatörlük görevlendirmesini yapıyorlar? bakın bizim ilimizde başvuru dahi alınmadı bırakın formatörlük ün çıkması basvuru dahi alınmadı.ben burada bir art oldugunu biliyorum açık ve net.ayrıca kimsede kimseyi savunmasın,savunulması gereken birileri varsa oda görevlendirilmesi yapılmayan ,piyasaya bi dünya borcu olan okul formatörleri.hadi bütün eğiticiler sizde istifa edin bize destek olun ne dersiniz?

bu nasıl birşey ya. başka iller yapıyor bizim ilden ses yok. başka iller yapıyormuş diyincede olsun biz yinede yazıyı bekleyelim. kardeşim samsun istanbul izmir yapıyorsa adamlar yürekli.yorum farkı var. bakan açıklamayı yaptı yok öyle başka yere gitmek derse girmemek dedi. herkes kendi okulunda görev yapacak derse giricek dediler. kıyamet koptu. 6 aylık görevlendirmeler iptal dendi bu yüzden.ama farkında değiller biz 6 aylık görevlendirmelerle görev yapıyoruz ama biz derse girmeme ya da kadrosunun olduğu yerde görev yapmama diye birşey yapmıyoruz. 6 aylık görevlendirmelerle görevlendiriliyoruz ama biz o diğer durumların içine girmiyoruz. bunu hala anlamadılar. ve bu 6 aylık görevlendirmeleri bazı branşlar için uyguludılar ki uygulanması lazım. yapan iller yapıyor ama...

Arkadaşlar Kenan beyle görüştüm bugün il meb de toplantı var büyük ihtimal bizim durumda görüşülecek ben birkaç günde bir arıyorum öğleden sonrada arayan arkadaş olursa sevinirim il dahili 102-103 ararsanız iyi olur.Sonuçlarıda buraya yazalım

ataa' Alıntı:
bu nasıl birşey ya. başka iller yapıyor bizim ilden ses yok. başka iller yapıyormuş diyincede olsun biz yinede yazıyı bekleyelim. kardeşim samsun istanbul izmir yapıyorsa adamlar yürekli.yorum farkı var. bakan açıklamayı yaptı yok öyle başka yere gitmek derse girmemek dedi. herkes kendi okulunda görev yapacak derse giricek dediler. kıyamet koptu. 6 aylık görevlendirmeler iptal dendi bu yüzden.ama farkında değiller biz 6 aylık görevlendirmelerle görev yapıyoruz ama biz derse girmeme ya da kadrosunun olduğu yerde görev yapmama diye birşey yapmıyoruz. 6 aylık görevlendirmelerle görevlendiriliyoruz ama biz o diğer durumların içine girmiyoruz. bunu hala anlamadılar. ve bu 6 aylık görevlendirmeleri bazı branşlar için uyguludılar ki uygulanması lazım. yapan iller yapıyor ama...
aynen bütün argeciler görevlendirlmeleri alındı
ab proje sorumlusu kişilerin görevlendirmeleri çıkarıldı onlar okula uğramıyorlar onu bırak mem lere bile ara sıra uğruyorlar.
yok böyle iş...

turkishromeo' Alıntı:
Arkadaşlar Kenan beyle görüştüm bugün il meb de toplantı var büyük ihtimal bizim durumda görüşülecek ben birkaç günde bir arıyorum öğleden sonrada arayan arkadaş olursa sevinirim il dahili 102-103 ararsanız iyi olur.Sonuçlarıda buraya yazalım
inşalah görevlendirmeler olurda rahatlarıs

hipopotam' Alıntı:
turkishromeo' Alıntı:
inşalah görevlendirmeler olurda rahatlarıs

Umarım toplantı sonucu bugün burada paylaşılır, hatta kenan bey olumlu bir gelişmede illere formatörlük yazısını gönderir.

Arkadaşlar İlimiz için alan değişikliğine başvuracak Bilişimci arkadaş var mı?

Ben başvurupta tek. tas. geçmeyi düşünmüyorum.

En azından dilekçeleri bari alsalardı en azından onu beklemeseydik

Bence olay deveden kıl koparsam kardır misali, ne kadar geciktirirsek o kadar iyi diyorlar! 1 Ekim'de formatörlükleri başlatacaklarmış gibi bir his var içimde... Eylül ek derslerini vermemek için 1 ay oyaladılar işte... O kadar akıllı tahta mahta taktılar, valla okulda ben olmasam , süs zannedip bakarlar o tahtalara uzaktan... Böyle bir risk alamazlar!!!

bence görevlendirme yapılmayacak,sadece bi oyalama politikası izlenerek bezdirmeye çalışılıyor.bu satten sonra ben inanmıyorum görevlendirmenin cıkacagına eger oukulunzda fatih projesi varsa onada fazla güvenmeyin bi şekilde o işlerede bakarsınız hocam merak etmeyin.herkese gecmiş olsun şimdiden,borcu olana,evlenecek olana,hastası olana,kısacası paraya ihtiyacı olana allah şimididen kolaylık versin

Ben de umutlu değilim artık.2 güne bir aramaktan bıktım,aramıyorum artık. Bu sene for.görevlendirmesi olsa bile seneye yine aynı şeyler...

Arkadaşlar;
suçluyu dışarda aramak yerine kendimizde arayalım. fatih projesi ile ilgili yazı çıktı tahtalara içerik yüklenip programların kurulması lazımmış. İçeriğin kopyalanması ve programların yüklenmesi 1,5 saat sürüyor. imaj ile yaparsan 50-60 dk.
Hadi gösterelim kendimizi yapmayın bu işi. anlasınlar kıymetimizi. sadece mesai saati içinde uğraşın. il den gelen yazı da hafta sonu da planlama yapın diyor. buldular tabii uysal bilgisayarcıları, vur ensesine al ekmeğini.
Sen formatörün yapması gereken işi yazı ile yaptır. hani fatih projesinde bize çok ihtiyaçları vardı. evet geliba var ama bedeva çalışacak adama ihtiyaç var. arkadaşlar saygımızı ve onurumuzu kazanma vakti.

turkishromeo' Alıntı:

Toplantınin sonucundan haberi olanvar mi

arkadaşlar bu işi başkasına bırakmayalım yarın 3-5 kişi gidip konuşalım ben körfezdeyim konuya hakim birkaç arkadaş olsa iyi olur gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini yazsın bir saat belirleyip buluşalım.
başka okullarda ek ders ayarlayacam durum netleşmediği için bekliyoruz

turkishromeo' Alıntı:
arkadaşlar bu işi başkasına bırakmayalım yarın 3-5 kişi gidip konuşalım ben körfezdeyim konuya hakim birkaç arkadaş olsa iyi olur gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini yazsın bir saat belirleyip buluşalım.
başka okullarda ek ders ayarlayacam durum netleşmediği için bekliyoruz
ben gelmek isterdim ama bizze gereksiz yatarak ek ders alan bölüm muamelesi yapınca açtım ağzımı yumdum gözümü aynı kişiye denk gelmiyim ben. birbirimize girebilriz.

Geri