Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli Formatörlük

peki ne olacak halimiz 4 saat dersim var sadece
nefret ediyorum bu meb den artıkkkkkkkkk :verymad:

Arkadaşlar genel kanı formatörlük illere bırakılmış benim tavsiyem 5-10 arkadaş ile gidip bizimle ilgili müdür yardımcısıyla konuşalım .gelmek isteyenler bana pm atsın bir gün belirleyelim

Kocaeli yeni haftaya girerken konunun üstlerde kalması için ilk mesajımı yazıyorum.

Ses varmı ses :p

arkadaşlar gidip konuşalım diyoruz kimseden ses yoi :alkis:
bizi koç yaparlarsa o bile iyi

arkadaslar gelin gidelim beraber il milli egitime ben izmit ulugazi i.o.odayim

bizin okulun turkce ogr milli egitimde komisyonda gorevli bu sene hic derse girmicek bu nsl is arkadaslar hani kaldirilmidti bizim gorevlendirmeyi yapmiyr bunu yapiyor

Hocam bir kaç arkadaş daha olsak daha etkili olur ben diğer arkadaşlarlada irtibata geeçmeye çalışıyorum

Arkadaşlar il milli eğitimde formatör arkadaş yok mu ?

bakanlıktan görüş istenmişti,
ama hala cevap olarak gelen hiçbi şey yok.
görevlendirmelerin yapılmama ihtimali yüksek bana göre.

Ben İstanbul Tuzlada görev yapıyorum bizde isteğe bağlı olarak görevlendirmeler yapılacak bugün ilçe toplantısında eğitici formatörümüzün açıklamasına göre.

Müdür beye formatörlük gelmeyebilir okuldan başka derslere girebileceğimi söyledim. Bana ders verilipte formatörlük gelirse bu sefer dersleri geri vermek için uğraşacam. Dersler diğer hocalar arasında anlaşmazlık çıkaracak, program yine değişecek, Toplantıda verilecek nöbet, kulüp sınıfı ipral ettirmek için uğraşacam, Kulübü bırakınca başka öğretmenler almamak için itiraz edecek vs vs.

pek olacak gibi durmuyor, borç çok ekders yok ya :verymad:

ilk3r' Alıntı:
Müdür beye formatörlük gelmeyebilir okuldan başka derslere girebileceğimi söyledim. Bana ders verilipte formatörlük gelirse bu sefer dersleri geri vermek için uğraşacam. Dersler diğer hocalar arasında anlaşmazlık çıkaracak, program yine değişecek, Toplantıda verilecek nöbet, kulüp sınıfı ipral ettirmek için uğraşacam, Kulübü bırakınca başka öğretmenler almamak için itiraz edecek vs vs.

aynen katılıyorum yaa her sene hersene bıktım ya

Başka ders alacağım, nöbetimi tutacağım, zil çalınca çıkacağım. Formatörlük de ilin ve bakanlığın olsun.

aynen bende hocam..idareyle konuştum..seçmelşi dersleri alcam,ama bu bakanın nazını çekmeyeceğim..

Benim müdürüm formatörlük var,olacak,şuan herşey resetlendi,bakanlığın kafası karışık dedi..Kocaeliye bir de herşey sonradan geliyormuş..Arkadaşlar ümit edelim olsun..

olsa çok iyi olacak artık yaa, ANKARA görevlendirmeleri yapmış bizimkilerde duysa artık

Ankaraya sormuşlar cevap bekliyorlarmış sanırım Ankara dan cevap Aralıkta gelir

Ankaranın yaptığı görevlendirme onayını ilgili müdür müdür yardımcısına göstersek bir faydası olmaz mı acaba?

Arkadaşlar bugün Nevzat Beye sordum Kocaeli için formatörlüğü, oda Dilaver Beyi aradı il olarak hazır olduklarını fakat Ankaradan onay beklediklerini söyledi, Nevzat Beyede maaş karşılığı dolduramadığımızı, hepimizin norm fazlası olduğunuda hatırlattım oda saolsun bizzat kendisinin takip edeceğini söyledi.

teşekkür ederiz hocam. galiba bu hafta zor gibi gözüküyor bu iş. ve ankaradan cevabın gelmesi de baya uzun sürebilir ;)

anjante hocam teşekkür ediyoruz..İnşallah bu sadece bir gecikmedir..
Ama müdür yardımcım Kocaeli'ye herşeyin braz geç geldiğini söylemişti..
Bekliyoruz bakalım.

x müdür x okulundaki bilişim öğretmeni bizim 8 saat bilişim dersine girebilirmi diye soruyor. İzmit mem cevap; hocam x öğretmen formatör görünüyor başka okula derse gidemez cevabını alıyor . Galiba olacak ama ....

Dediğiniz gibi hocam inşallah sadece bir gecikmedir, tüm meslektaşlarımız bu konuda madur durumda, saolsun bakanlık senelerdir çalışmalarını sürdürüyor :!: evli ve çocuklu arkadaşlara Allah yardım etsin ek derssiz geçinmek biraz zor Kocaelide...

Geri