Kocaeli BTR öğretmen görevlendirilmesi yapıldı

Kodla Büyü
Re: Kocaeli Formatörlük

kocaelide ses yok bugün bakalım bu hafta bi hareket olacak mı

Dün eğitici form. arkadas ile konustum bakanlıktan görüş yazısı bekleniyor dedi... Ulaş bey ile de konusmak laızm diye düşünüyorum...

eyolcu' Alıntı:
Dün eğitici form. arkadas ile konustum bakanlıktan görüş yazısı bekleniyor dedi... Ulaş bey ile de konusmak laızm diye düşünüyorum...

HALEN CEVAP YOK MU HOCAM ULAŞ BEYDEN

ben dun gittim il milli egtme bana sube mudurunun haber vereceni soledi toplanti felan yapacklar heralde

Şube müdürünün rızasına kalmamalı formatörlük onayları. Eğitici arkadaşlar, diğer illerde başvurunun alındığını, formatörlerinde derse girdiğinden dolayı bakanın düşüncesine uyduğunu anlatsalar.

Eğitici arkadaşların çok umrunda değil hocam. Onlarda kendini kurtarma peşine düştüler son olanlardan sonra.

soran oldumu arkadaşlar duyumu olan hiç bilgi yokmu yaw ne saçma bi branşmış arkadaş

Ulaş bey ile konustum telefonla, muhlis bey ile daha konusulmadı gibi laflar etti...

Arkadaşlar bizim okul müdürü dün şube müdürünü aradı Ekim ayında 6 aylık sözleşmeli formatörlük olacağını söyledi.

Mubis
Hangi ilcedesiniz?

Hangi sube mudurunden bilgi aldiniz?

birde neden eki ayında ekim ayına kadar dersler dağıtılmış olur görevlendirmeler verilir. 2 hafta diğer okullarda 22 saati doldurmak için uğraşır, nöbet tuturız.

mübiş' Alıntı:
Arkadaşlar bizim okul müdürü dün şube müdürünü aradı Ekim ayında 6 aylık sözleşmeli formatörlük olacağını söyledi.
sözleşmeli nasıl olacakmış hocam ne demek yanii

arkadaslar bi haberi olan yokmu bu hafta belli.olacakti hafta bitior

arkadaşlar il milli eğitimi arayalım 102 dahilide Hüsniye Hanım bizimle ilgileniyor.Bana da bu hafta netleşeceği söylenmişti.

dün eğitici arkadaşlardan biri,
bakanlığa görüş sorduklarını,
cevap beklediklerini,
bikaç gün içinde neticenin belli olacağını söylemişti.

teksen' Alıntı:
dün eğitici arkadaşlardan biri,
bakanlığa görüş sorduklarını,
cevap beklediklerini,
bikaç gün içinde neticenin belli olacağını söylemişti.

bizim müdürede aynısını söylemişler.
bakanlıktan görüş bekleniyormuş

İzmit ilcesindeyim bizimle ilgilenen sube mudurunu aradi mudurumuz. (İzmit ilce milli egitimi) sozlesmeli yanlis bir ifade olmus, gorevlendirme demek istemistim. Neden Ekim oldugunu bilmiyorum. Birde basvurular mi Ekimde olacak yoksa gorevlendirmeler mi o zaman baslayacak onu da bilmiyorum :(

demekki heryerde aynı muhabbet dönmeye başlamış önce tüm görevlendirmelere bizide dahil edip iptal ettiler sonra bakanlığa görüş sorduk bekliyoruz dediler hala gelecek cevap...

Hocalarım biz BURDUR olarak yarın mem müdürü ile görüşmeye gidiyoruz. Aynı duyarlılığı sizlerden de bekleriz.

cevap gelmemiş henüz,
görevlendirmelerin yapılmaması ihtimali de var...

3 saat dersim var okulda ama yine de inşallah yapılmaz diyorum

Geri