evlenmekte zorlananlar napıyosunuz:)

Kodla Büyü
zilal' Alıntı:
mostwanted' Alıntı:
bekar hayatından da bıktık artık.yemek yap bulaşık yıka vs.

bunu görüştüğünüz insanlar söylemeyin ya da niyetinizi değiştirin. hiç bir bayan bu niyetlerle evlenecek insanla evlenmek istemez
hayat müşterek
:)yalnız yapmaktan bıktım olarak düzelteyim.yoksa hizmetçi gibi kullanma amacıyla evlliğe karşıyım

yaw arkadaşlar bir sürü yazı okudum hepsi farklı şey diyor birisi yüzüne bakılacak kadar olsun öteki heşire olsun :) sizin işiniz zor vallahi ... biriside çıkıp gözlerinin içine bakınca dalıp gideceğim birisini arıyorum desin yaw :) Hamdolsun öyle birisiyle evliyim... darısı bekarların başına

Aykut Oğut'un kitaplarında doğru kişiyi kendinize nasıl çekeceğinizle ilgili tüyolar var. Düşünce gücü, pozitif enerji, dua aslında hepsi aynı kapıya çıkıyor. Her şey hayata gülümsemeyle başlıyor.Ben bu kitapları evlendikten sonra okumuştum ama güzel kitaplar.Tavsiye ederim. Çok şükür benim tatlı bir kızım var ve mutluyum. Kolay gelsin diyorum :))

Evlilik
Yeryüzüne birlikte geldiniz ve sonsuza dek birlikte yaşayacaksınız,
Ölümün ak kanatları günlerinizi bölene dek birlikte olacaksınız,
Tanrı'nın suskun anıları katına eriştiğinizde bile birlikte olacaksınız,
Ama bırakın da bunca beraberliğin arasında biraz boşluklar olsun,
Ve Tanrısal alemin rüzgarları esip dolanabilsin aranızda,
Birbirinizi sevin, ama sevginin üzerine bağlayıcı anlaşmalar koymayın,
Bırakın yüreklerinizin sahilleri arasında gelgit çalkalanan bir deniz olsun Sevgi
Birbirinizin kadehini onunla doldurun ama aynı kadehe eğilip içmeyin,
Ekmeğinizi bölüşün, ama aynı lokmayı dişlemeye kalkmayın,
Şarkı söyleyin, dans edin, eğlenin birlikte, ama ikinizin de birer Yalnız olduğunu unutmayın,
Çünkü lavtadan dağılan müzik aynı, ama nağmeleri çıkaran teller ayrıdır,
Yüreklerinizi birbirine bağlayın ama biri ötekinin saklayıcısı olmasın,
Çünkü ancak Hayat'ın elidir yüreklerinizi saklayacak olan,
Hep yanyana olun, ama birbirinize fazla sokulmayın,
Çünkü tapınağı taşıyan sütunlar da ayrıdır,
Çünkü bir selvi ile bir meşe birbirinin gölgesinde yetişmez....

Halil Cibran

Paylaşmak istedim :) Tutamadım kendimi

Bence BT cilerin en bütük sorunu bu. Formatörlük falan gepsi geçici evlinme soruna çözüm bulmak lazım.
Tanışma etkinlikleri falan düzenleyin. il geneli toplantılar yapın. Bide bol bol kurs seminer yazın. Yani bir isim bulun resmi etkinlikler yapın yok ilerde bol bol bekar bilişimciler olacak.

alpaygunes' Alıntı:
Bence BT cilerin en bütük sorunu bu. Formatörlük falan gepsi geçici evlinme soruna çözüm bulmak lazım.
Tanışma etkinlikleri falan düzenleyin. il geneli toplantılar yapın. Bide bol bol kurs seminer yazın. Yani bir isim bulun resmi etkinlikler yapın yok ilerde bol bol bekar bilişimciler olacak.
:mrgreen: :mrgreen:

Evli olmamam rağmen konuyu baştann sona kadar okudum :) Allah hepinize hayırlı eşler nasip etsin..

ilknurboteci' Alıntı:
SerkanF1' Alıntı:
Bakanlık; Bekar öğretmenlerin evlenebilmesi için bekarların tanışıp evlenmelerini sağlayacak seminerler düzenlemeli... Bekarlar ise reesen alınmalı bu kurslara...

:puhaha:
:puhaha: :++:
Başbakan 3 çocuk yapın diyor.

O lafla olmuyor. Biraz çalışması lazım, bekarlar için de kanun çıkartsın...
:puhaha:

alpaygunes' Alıntı:
:D

Başbakan 3 çocuk yapın diyor.

O lafla olmuyor. Biraz çalışması lazım, bekarlar için de kanun çıkartsın...

tuttum bunu :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Ben 26 yaşında evlendim. 1,5 yaşında kızım var.
Herkese tavsiye ederim. Hiç bir şey için geç kalmış sayılmazsınız.

Evli olan bütün arkadaşlar: "Bekarlık sultanlık, ne yapacaksın evlenipte!" diyor.

Çok imreniyorum bu söze... Evlendiğim ilk gün ilk işim bir bekar bulup "Bekarlık sultanlıktır, sakın evlenme" diyecem.

Ahtım var! :mrgreen:

Lise de buldum. Ünv. 1 de bastım teklifi:D
Kabul etti.

Ege ünv. tabiri caizse cennette okudum o samsunda okudu. sonra ben atandım o atanamadı askere gittim vs. 7 yıl ayrı kaldık fakat ayrılmadık.

Hep seviyeli bir şekilde devam etti.

Allaha şükür düğün arefesindeyim. İşler ciddiye binince biraz sıkıntı oluyor ama darısı tüm bekarların başına...

Sonuçta doğanın kanunu bu.

Çok fazla ince eleyip sık dokuyanlar için bir arkadaşım şöyle yapmıştı. "Oğlum bu kızların 1 i de aynı bini de. Boşver ben evleniyorum dedi. Evlendi. İyi de gidiyor ilişkileri.:D

:D:D:D

SerkanF1' Alıntı:
Evli olan bütün arkadaşlar: "Bekarlık sultanlık, ne yapacaksın evlenipte!" diyor.

Çok imreniyorum bu söze... Evlendiğim ilk gün ilk işim bir bekar bulup "Bekarlık sultanlıktır, sakın evlenme" diyecem.

:mrgreen: :D

Bir arkadaşımdan duymuştum, şöyleki :
+ bilgisayarcılar (öğretmenler olarak) sürekli o ekrana bakarak yaşadıkları için kız bulamıyorlar.
doğal dünyadan ayrı bir dünyaları var demişti.
ayrıca "onların eş zevkinin yerini bilgisayar alıyor." demişti.

siz ne dersiniz, bilgisayar bizi bu yönde etkiliyor sanırım. yalan yok.

SerkanF1' Alıntı:

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

jb.can' Alıntı:
yuca' Alıntı:
vallaha ben şükür edip bekliyom.
çok girişimde bulunmadıysam da çabalamaktan geri kalmadım.
bir yerlerde bizi bekliyo; ama kısmet bakalım
bu kısmet biraz çabuk çıksın Allah'ım gurbanım sana :)

:++: Tez vakitte cümlemize hayırlı kısmetler Rabbimizden

yorumların hepsini okudum, çok eğlenceli olmuş konu.
En azından insanın kendisi gibi düşünenlerin yada kendi durumunda olanları görmesi pskolojik olarak rahatlattı. :mrgreen:

:+1:

yaydan çıkan ok geri dönemez
bu yaşta da güzeli gelmez
ben daha başka ne söyleyeyim
gerçek şuki aşkın ömrü var
büyüsü bozuluyor
bu zamanda hayatın kendisi boğuyor.

Ekli dosyalar

• komik-ask-resimleri-1.jpeg
    komik-ask-resimleri-1.jpeg
    34.9 KB · Görüntüleme: 437
  • kom.gif
    kom.gif
    60.9 KB · Görüntüleme: 437
  • kommm.jpg
    kommm.jpg
    14.3 KB · Görüntüleme: 435
Doğru insanı bulunca evlilik çok güzel allahıma şükür ben buldum ve çok mutluyum bir tane yavrumuz var bütün çabamız yuvamız yavrumuz için.Ama eş seçerken dikkat edin hani eskiler güzellik gelip geçicidir aldanmayın derler ya hem aldanın hem aldanmayın güzellik arayın ama taşıyabileceğinizden fazlasını değil uyum arayın sevgi arayın aşk arayın aşk olmasada uyum mutlaka arayın.ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE NASİP ETSİN

Geri