en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
gülmeye ihtiyacım varmışşş ..entel köy efe köye karşıya gittim iyi geldim...bence sizde biraz gülün iyi gelecektir..

crazy stupid love'ı izledim..eh fena değil ama bu tarzda olup daha güzellerini de gördüm..

kaybil' Alıntı:
3 salak (3 idiots) süperdi ya hem güldürüyor hem ağlatıyor.. Bide HD olarak indirip izlemenizi tavsiye ederim..
Ghajini de yine aynı adamın filmi, oda çok süper.. intikamın kralı var.. filmde olup kötü adamın kafasını ezmek istirsiniz :D

hocam tavsiyen üzerine şuan indiriyorum :) ama izleme ancak haftasonu olur.. amir khan ın 4filmini izledik haftasonu hepsi birbirinden güzeldi, farklı kültürde farklı ülkelerin filmlerini de önyargısız izlemek gerekiyormuş ,bunu anladım:)
filmler şunlar:
tabiki *3 idiots :)
*my name is khan
*fanaa
*Taare Zameen Par
hepsi farklı konularda sizi etkliyor, seçin beğenin izleyin, biraz uzunlar zaman ayarlamasını iyi yapınız :)

efeköy entel köye karşı:güzel güldüm tavsiye ederim
sümelanın şifresi:hiç komik değil bol küfür.paranıza ve zamanınıza yazık izlemeye değmez
dedemin insanları: güzel..sadece çetin tekindorun oyunculuğu için bile izlenir.ben çok beğendim.
kurtuluş son durak: eh işte denilebilecek türden bir film.izlensede olur izlenmese de.demet akbağ var diye gittim ancak hayal kırıklığı.
sırada berlin kaplanına gitmeyi bekliyorum izleyince onu da yazarım :)

storm' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
3 salak (3 idiots) süperdi ya hem güldürüyor hem ağlatıyor.. Bide HD olarak indirip izlemenizi tavsiye ederim..
Ghajini de yine aynı adamın filmi, oda çok süper.. intikamın kralı var.. filmde olup kötü adamın kafasını ezmek istirsiniz

hocam tavsiyen üzerine şuan indiriyorum ama izleme ancak haftasonu olur.. amir khan ın 4filmini izledik haftasonu hepsi birbirinden güzeldi, farklı kültürde farklı ülkelerin filmlerini de önyargısız izlemek gerekiyormuş ,bunu anladım:)
filmler şunlar:
tabiki *3 idiots
*my name is khan
*fanaa
*Taare Zameen Par
hepsi farklı konularda sizi etkliyor, seçin beğenin izleyin, biraz uzunlar zaman ayarlamasını iyi yapınız :)

hepsini izledim hocam iyi bir keşif oldu benim için :) bu aralar kore filmleri sardı beni, amerikan ingiliz filmlerinden artık çok sıkıldığımı fark ettim..

dedemin insanları: güzeldi, etkileyici bir film, yönetmeni çağan ırmak olduğu için merak edip gittim ama önceki filmleri kadar çok etkileyici değildi, çetin tekindor ve torunu süper :))

Her gece film izleyen biri olarak dün gece Ghost Rider'ı izledim ama pek beğenmedim. Son zamanların tavsiye filmini sorarsanız "Son Durak 5"

sherlock (bbc yayıncısı) dizisi var arkadaşlar 5-6 bölüm oldu galiba. her bölüm yaklaşık 1,5 saat sürüyor. filminden daha güzel olduğunu düşünüyorum. bu tip filmlerden hoşlananlara dizi görünümlü. film tavsiye olunur

Arkadaşlar eğer izlemediyseniz şiddetle tafsiye ediyorum

PRESTİGE mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Kimliksiz - Unknown
çok ilginç ve başarılı bir kurgu
gayet başarılı

Limit Yok - Limitless
enterans bir konusu var
bence izlenmeli

Görevimiz Tehlike- Ghost protocol . berbat bi film bence . Burn notice adında bir dizi var onu izledikten sonra sadece görsellik.

hckaya' Alıntı:
sherlock (bbc yayıncısı) dizisi var arkadaşlar 5-6 bölüm oldu galiba. her bölüm yaklaşık 1,5 saat sürüyor. filminden daha güzel olduğunu düşünüyorum. bu tip filmlerden hoşlananlara dizi görünümlü. film tavsiye olunur

daha indiremedim yaklaşı 12.5 gb 3 bölüm torrent çok yavaş ilerliyor...

Geçen gece saat 2 ye kadar Umudunu Kaybetme-will smith izledim.İzlemeyenler mutlaka izlesin.Tamamen gerçek bir yaşam öyküsü ve hayata bakışınızı biraz olsun değiştirebilir.

in time (zamana karşı) filmini izledim..çok saçmaydı ya, hele sonunda ne oluyo hiç bişey anlamadım..

Tim207' Alıntı:
Geçen gece saat 2 ye kadar Umudunu Kaybetme-will smith izledim.İzlemeyenler mutlaka izlesin.Tamamen gerçek bir yaşam öyküsü ve hayata bakışınızı biraz olsun değiştirebilir.
kesinlikle katılıyorum

ozlem22' Alıntı:
in time (zamana karşı) filmini izledim..çok saçmaydı ya, hele sonunda ne oluyo hiç bişey anlamadım..
ben de indirdim ama daha izleyememiştim
demek ki çok da kaliteli bir film değil

toprak60' Alıntı:
Tim207' Alıntı:
kesinlikle katılıyorum

ozlem22' Alıntı:
ben de indirdim ama daha izleyememiştim
demek ki çok da kaliteli bir film değil

in time o kadar da kötü bir film değil, imdb'den 6.6 almış bir filmden bahsediyoruz.

Bende en son Sherlock Holmes: A Game of Shadows izledim, şimdide dizisini indiriyorum.
http://www.imdb.com/title/tt1475582/

6.6 almış olabilir ama bi sonuç yok filmde, saçmalıklar da var..ben hata yakaladım mı o filmde isterse 10 alsın gözümde yitirir değerini..

Real Steel (2011) Çelik Yumruklar

Konu biraz klişe olsa da, Son derece başarılı bir film, kesinlikle tavsiye ediyorum. :+1:

ukonar' Alıntı:
son 2 haftada izlediğim filmlerin hepsi hindistan yapımı ve tavsiye ederim.
3 idiots
fanaa
black
rang de basanti
taare zameen par
my name is khan
ghajini.
Bunlardan black ve taare zameen par'ı her öğretmenin izlemesi gerekir. Filmlerin çoğu yaklaşık 3 saat zamanınızı ona göre ayarlayın.
"
"taare zameen par" hocam bu filmin altyazıları uyumsuz gibi geldi bana siz nerden indirdiniz altyazıyı

Geri