en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
The art of getting of. En son izlediğim film bu. Tavsiye edebileceğim filmlerin başında ise V for Vendetta geliyor, ardından ise... Sucker Punch, Melancholia, In to the wild şimdilik aklıma gelenler bunlar... iyi seyirler herkese... :++:

Unknown (Kimliksiz) filmini izledim. Bbnette epeyce bir tavsiye etmişlerdi. İzleyince ne kadar doğru olduğunu sizde görececksiniz.

edamnur' Alıntı:
3 idiots u izlemediyseniz kesinlikle izleyin pişman olmayacaksınız
tüm bayanlar bu filmi öneriyor, geçen buldum geri izlemekten vazgeçtim. Gerçekten güzelmi bu kadar?

Ölümsüzler:Tanrıların Savaşı ve Dedemin İnsanları'nı izledim..ikisi de güzeldiii

ölümsüzler- koboylar ve uzaylılar-kolombiyalı (ölüm meleği) hepsini tavsiye ederim

son 2 haftada izlediğim filmlerin hepsi hindistan yapımı ve tavsiye ederim.
3 idiots
fanaa
black
rang de basanti
taare zameen par
my name is khan
ghajini.
Bunlardan black ve taare zameen par'ı her öğretmenin izlemesi gerekir. Filmlerin çoğu yaklaşık 3 saat zamanınızı ona göre ayarlayın.

hepsi bu şekilde değil ama kesinlikle izledğinizie pişman olmazsınız. 3 saate yakın sürüyor. Son 2 haftadır hint filmlerine sardım bende :)

ukonar' Alıntı:
atungad' Alıntı:
edamnur' Alıntı:
3 idiots u izlemediyseniz kesinlikle izleyin pişman olmayacaksınız
tüm bayanlar bu filmi öneriyor, geçen buldum geri izlemekten vazgeçtim. Gerçekten güzelmi bu kadar?

Bu sahne o filme ait ve çok güzel bir film. http://video.mynet.com/aytugkaradag/Ben ... n/1240178/

bundan çalıntı gibi sanki yada o bundan çalıntıdır bilemiyorum.

http://www.dailymotion.com/video/x9xes0 ... rmusun_fun

ukonar' Alıntı:
hepsi bu şekilde değil ama kesinlikle izledğinizie pişman olmazsınız. 3 saate yakın sürüyor. Son 2 haftadır hint filmlerine sardım bende :)

Şuan ik 30 dk sını izledim ve gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim ,Özellikle de makine tanımı sahnesine bayıldım:D

aşk tesadüfleri sever ya da av mevsimi. hangisini son izledim hatırlamıyorum. film izlemeyeli baya olmuş, film izleyeyim ben en iyisi :)

Geri