en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
harry potter part 2 bir de bu arada anime olarak one piece 456 ncı bölümlerindeyim :D

ben 2 gün önce stres atalım diye sinemaya gitmiştim. "sümelanın şifresi" ama baştan sona küfür argo kelimeler hem de çocuklarla gitmiştim terkettik salonu yalnızsanız olur da yanınızda bir bayan ya da çocuklaerınız varsa asla....tavsiye etmem...

dedemin insanlarını izledim en son ..müthişti..çağan ırmak yapmış yine yapacağını çetin tekindor nasıl bir oyuncudur öyle ...babam ve oğlum kadar iyiydi :+1:

sümelanı şifresi.argo bol filmde. ona göre.ama rus spor yazarını görmeğe değer :mrgreen:

warrior : mümkünse hd veya sinemaya gidin
driver : mümkünse hd veya sinemaya gidin
limitless: mümkünse hd veya sinemaya gidin
bu üçünü izledim süper filmler zaten imdb ye bakın aldıkları puan epey yüksek

Ice Age A Mammoth Christmas 2011

Entelköy Efeköye Karşı (Konu iyi-kötü kapışır iyi kazanır tarzdaydı ama bunların şivesine bayılıyorum Akdeniz ve Ege şivesi harika)

99 francs filmini kesinlikle tavsiye ederim. Dünya çapında başarı kazanmış bir reklamcı kendini bir gökdelenin tepesinden atarken "her şey satılıktır, aşk, sanat, dünya. sen, ben. En çok da ben." der ve film başlar :wink:

Shutter Island ve Lives of Others. İkisi de güzeldi, özellikle Lives of Others(Başkalarının Hayatı) beni çok etkiledi.

NarKo' Alıntı:
istbilg34' Alıntı:
Contagion (kaçış) film fena değil..
Unknown Buda güzeldi..
Zindan adası (Shutter island) Bunu mutlaka izleyinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

zindan adasını bende tavsiye ederim ama bu tarzdaki filmlerin piri akıl oyunlarıdır sıra ile izleyin daha önce izlemedeğiniz için cok pisman olabilirsiniz 1 akıl oyunları 2. memento ( çok fena bi film herkezin anlayabilceni sanmam asırı karısık film basladımı bittimi anlamıorsunuz 15 dk lına filmi açık bırakıkp yemek yiyin emin olun filmi kacırm ıs olmassınız sahneler tekrarlıyor gibi çigara içmis kafası yapıor adeta film :)) ) 3. makinist ( en gizemli filmlerden biridir bence 4. çıldırış 5. zindan adası ( leonardonun butun filmleri süper 6. inception 7. 13. kat inception benzeri belki daha iyisi inceptiondan önce yapılmıs film 8. dejavu fena sayılmaz 9. 6. his 10. diğerleri aklıma gelenler bunlar sonuna kadar kesinlikle izleyin filmin sonundaki 5 dakikalik sahne filmin bütün taslarını yerine oturtuyor

ek olarak unknowda kimliksizde bu tur filmlerden biri oda fena deildir izlenir..

Merhabalar Sayın Hocam
Yazdığınız filmlerden izlemeyi sevdiğiniz tür ortaya çıkıyor ve o türün filmleri için verdiğiniz film isimleri doğru. Bende bu tarz filmleri çok severim ve yazdıklarınızı da izlemiştim.

Son izlediğim film ise Alacakaranlık - Şafak Vakti.
Film hakkında izlenimlenimlerimi paylaşmadan yapamayacağım. Filmin ilk yarısı sadece gerdek muhabbetiyle geçiyor. İkinci yarının sonlarına doğru biraz hareket var ve sanki filmi 2 part yapabilmek için konuyu nasıl uzatacaklarını şaşırmışlar. Kısacası diğerleri kadar beğenmedim.

en son izlediğim 2 film:
1. si Alacakaranlık - Şafak Vakti: izlediğim en boş filmlerden biriydi.. serisinin en kötüsüydü...
2. si Dedemin İnsanları: fena değildi, çağan ırmak'ın diğer filmleri kadar etkilenmedim. Filmi Çetin Tekindor'un oyunculuğu götürmüş..

ozcankurucu' Alıntı:
edamnur' Alıntı:
3 idiots u izlemediyseniz kesinlikle izleyin pişman olmayacaksınız
hocam gerçektende güzel bir film. bende tavsiye ederim...
süperötesi bir film, bende tavsiye üzerine izledim ve tavsiye ederim izlemeyenlere, 1dk sında sıkılmıyorsunuz,eğlenceli güzel bir film..Top 5 ime girdi :)

3 salak (3 idiots) süperdi ya hem güldürüyor hem ağlatıyor.. Bide HD olarak indirip izlemenizi tavsiye ederim..
Ghajini de yine aynı adamın filmi, oda çok süper.. intikamın kralı var.. filmde olup kötü adamın kafasını ezmek istirsiniz :D

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
İlkine göre bir adım geride kalmış ama yine de güzeldi...

Geri