en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
"İncir Reçeli" Halil Sezai'nin oynadığı film.... Çok güzel bir film... izlemenizi tavsiye ederim...

En son izlediğim film:Yerdeki yıldızlar (Her çocuk özeldir).Çok güzel bir film tavsiye ederim...

Sherlock Holmes Gölge Oyunları.. aksiyon- macera -polisiye türü filmlere zaten bayılırım..bence güzeldi

Black Gold-1930lu yıllarda arap topraklarındaki petrollerin ingilizler aracılığıyla çıkartılması ve kabile savaşlarını anlatan bir film.İzlenebilir.

sabr41' Alıntı:
En son izlediğim film:Yerdeki yıldızlar (Her çocuk özeldir).Çok güzel bir film tavsiye ederim...
müthiş bir film. ayrıca başroldaki Aamir Khan 'ın 3 aptal filmini ise şiddetle tavsiye ederim.

sgulkurusu' Alıntı:
sabr41' Alıntı:
müthiş bir film. ayrıca başroldaki Aamir Khan 'ın 3 aptal filmini ise şiddetle tavsiye ederim.

İçinde Aamir KHAN olan filmler kesinlikle izlenir hocam. Bence hint sineması kendi kişiliği olan, karakteristik özellikleri olan ve ülkemiz sinemasından heryönden daha iyi olan bir sinema. Elbette çok absürd kaçan kahramanlık filmleri var. Hint ve güney kore sineması film izlemeyi gerçekten seven insanlar için büyük bir deniz. Hint ve güneykore sinemasını şiddetle ve ısrarla tavsiye ediyorum.

Merhoom' Alıntı:
sgulkurusu' Alıntı:
sabr41' Alıntı:

İçinde Aamir KHAN olan filmler kesinlikle izlenir hocam. Bence hint sineması kendi kişiliği olan, karakteristik özellikleri olan ve ülkemiz sinemasından heryönden daha iyi olan bir sinema. Elbette çok absürd kaçan kahramanlık filmleri var. Hint ve güney kore sineması film izlemeyi gerçekten seven insanlar için büyük bir deniz. Hint ve güneykore sinemasını şiddetle ve ısrarla tavsiye ediyorum.
evet hocam, haklısınız. ben çok sayfa açıldığı için okumadna yazmıştım. ama gördümki zaten bir çok kişi tarafından keşfedilmiş bir aktörmüş

Kaç gündür nerdeyse hergün Çalgı Çengi'yi izliyorum.Biraz küfür ve argo var uyarayım baştan.Kısıtlı bütçe,tanıtım sorunları yüzünden pek parlayamamış ama hoş bir film.Ha bu arada böyle saçma film mi olur diyen de çıkacaktır,tabii ki zevk meselesi olacak o kadar.

özgürlük yolu en son izlediğim filmdi. kesinlikle tavsiye ediyorum anlamlı ve herkesin bişeyler bulabileceği bi film..

oğlumla beraber "müzede bir gece2" yi seyrettik.
oğlumun tepkisi: sabah olunca da müzede bir sabah'ı mı izleyeceğiz..

yirim :++:

Sinemada "Açlık Oyunları"
Evde "Sherlock Holmes 2 - GÖlge Oyunları"

Sherlock Holmes güzeldi tavsiye ederim. Açlık oyunları hikayesi güzel ama aksiyon sahneleri pek sarmadı, hikayeye göre basit kalmış.

Geri