Elazığ da formatörlük

Kodla Büyü
Herkese merhabalar, biraz önce mem bilgi işlemi aradım, lisetelerin hazırlandığını atamaya bugün gönderileceğini, ordanda en kısa zamanda valiliğe gönderileceğini söyledi yetkili

1 hafta içeriside onaylar çıkacak inş arkadaşlar, bilgilerinize

emeği geçen herkese teşekkürler, bizleri uğraştıran bu zihniyete yuuuuuh olsun :)

mahmutemre2211' Alıntı:
Herkese merhabalar, biraz önce mem bilgi işlemi aradım, lisetelerin hazırlandığını atamaya bugün gönderileceğini, ordanda en kısa zamanda valiliğe gönderileceğini söyledi yetkili

1 hafta içeriside onaylar çıkacak inş arkadaşlar, bilgilerinize

emeği geçen herkese teşekkürler, bizleri uğraştıran bu zihniyete yuuuuuh olsun :)

dün bilgi işlemi aradığımda "listeleri atamaya gönderdik. bizden çıktı arık kararı onlar verecek" demişlerdi. size de atamaya bugün göndereceklerini söylemişler! inşallah sakata gelmeyiz!

bugün bilgi işlemle görüştüm listeler verilecek denildi.cumaya veya en geç pazartesiye belli olur heralde bi daha vazgeçmezlerse.

Arkadaşlar türk eğitim sen başkanı Talat Bey in dün mem müdürü ile görüşmesi vardı ve görüşmeden önce başkan ile birlikteydim yapan illeri diğer konuşulması gereken şeyleri söylemesini istedim ve şimdi arayıp görüşmenin nasıl geçtiğini sordum fatih dışında ki yerlere de atama yapılacağını söylemiş o işin tamamlanacağını belirtmiş ve şu anda da mem de bunun hazırlığı yapılıyormuş şimdi Talat Bey yine oradaydı, kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim, çünkü sadece şu son hafta da değil 3 eylül tarihinden beri kendisine durumu izah etmiştim ve o da her görüşmesinde durumu belirtiyordu. Hatta geçen haftaki görüşmesinde Talat Beye neye göre yapacağımı söyle hangi genelgeye göre demişti, o da diğer illeri örnek vermiş ve genelgeden bahsetmişti.

Arkadaşlar Meb Bilgi edinmeye yazdığım yazının sonucu bugün elime ulaştı.Verdikerli cevap gerçekten komik,

Kurum Adı : T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Başvuru No : 701747

Yapmış olduğunuz başvurunuzun cevaplanabilmesi için daha detaylı bir açıklama ile yeniden başvuruda bulununuz.

böyle bir cevap olabilirmi.daha ne yazmam gerekiyor.hala açıklama bekliyorlar.

az önce bilgi işlemi aradım. yazının onaya gönderildiğini söylediler. bu gün çıkar mı diye sordum. bugün zor çıkar dediler.

onaya gönderildi diye valiliğe mi, milli eğitim müdürüne mi? eğer müdür beye ise bu sene sonuna kadar anca imzalar, çünkü önce kabul eder, sonra tekrar vazgeçecek, sonra tekrar kabul edecek .... :)

Bir de arkadaşlar, benim okulumda 9 saat dersim var? Haftaya formatörlük olacak neyse diye başka derste almadım, ne zamana kadar böyle devam edecek acaba? Bir de bu durum bir sorun oluşturur mu? yani bu hafta maaş karşılığımı dolduramadım, belki onay gelene kadar haftaya da öyle olacak? En olmadı sonraki hafta ders programını tekrar değiştireceğiz

:) hocam bugün ekdersi yaptık, toplu ücret onayını yaptık (heralde kaymakama gidiyor bu) 9 saat, yani okul başlangıcından itibaren 15 saati dolduramadım, haa gerçi idari görev olarak misli misli doldurdum ama onu belirtmedik,

peki siz başka ders aldınız mı, yoksa 3 saat mi dersiniz var formatörlük olana kadar?

yok hocam idari görev falan almadım. idari görev konusunu 147 den sordum. onlar da cevap olarak öğretmen ve yöneticilerin ek ders yönetmeliğine bakın dedi. dediği yönetmeliği okudum. idari görev dersine branş öğretmeni giren sınıf öğretmenlerine verilir diyor (o saatlerde ek ders ücreti aldığı için olsa gerek). maaş karşılığını dolduramayanlar ile ilgili bir ibare göremedim. idari görev falan da almadım o yüzden. idarecilerimle aram iyi çok şükür. ben üzerime düşeni zaten fazlasıyla yapıyorum. o yüzden problem yaşamıyoruz.

şimdi aradım sordum bilgi işlmedeki arkadaşa büyük ihtimalle valilikte onayda en geç pazartesi belli olur dediler.(Benim kanımca bu kez olacak gibi:))

Valla bu kadar kıymetli olduğunu bilmiyordum formatörlüğün şimdi anladık.Halbuki önceden millet kaçıyordu olmamak için şimdi herkes arıyor.Çünkü ders kalmadı:)Yada parayı gören geliyor:p

arkadaşlar son durum nedir bilen varmı formatörlük te valilik onayına gitmiş mi birde sadece fatih projesi kapsamındaki öğretmenlere mi görev verildi yoksa tüm okullar mı ayrıca farklı branşlara yapıldı mı acaba bilen varsa yazarsanız sevinirim....

hocam bildiğimiz kadarıyla bt sınıfı olan tüm okullarda, sadece bilişim teknolojileri öğretmenlerine, şu an ya mem müdüründe ya da valilik imzasında, haftaya tahminimce salı-çarşamba çıkar

atama beklerken bile bu kadar heyecanlanmamıştım :) yani bu kadar zor olan nedir, bize ihtiyaçları hat safada ama naz yapıyorlar, bir an önce neyse belli olsun ki ona göre yolumuza bakalım :verymad:

Değerli Arkadaşlar yazı valilikte şuan...İmzada herhangi bir problem olmazsa bugün muhtemelen çıkacaktır.Sadece Bilişim branşında olanların görevlendirildiğine dair bilgi var..Bende eğitici olarak sizler gibi heyecanla bekliyorum...

EBİTEFO-ELAZIĞ

Geri